سیزدهمین دوره مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب - یزد اردیبهشت 92

سلام اقای دهقانی . شما که با انها در ارتباط هستید بگید حداقل اطلاعات عمومی و اولیه در مورد شرایط مسابقه و چگونگی دریافت باکس و نکات اولیه ای که شرکت کنندگان باید بدانند را در یک جا بنویسند تا این قدر سوال تکراری پرسیده نشود . البته حقش این بود که طوری توضیحات جامع و کامل باشد که جای سوال باقی نماند .

سلام اقای دهقانی . شما که با انها در ارتباط هستید بگید حداقل اطلاعات عمومی و اولیه در مورد شرایط مسابقه و چگونگی دریافت باکس و نکات اولیه ای که شرکت کنندگان باید بدانند را در یک جا بنویسند تا این قدر سوال تکراری پرسیده نشود . البته حقش این بود که طوری توضیحات جامع و کامل باشد که جای سوال باقی نماند .

سلام آقای ابوالقاسمی عزیز... والا اطلاعات بنده هم در همین اندازه بود هرچیزی بیشتر از این بگم از خودم دراوردم! فقط چیزایی که شنیده بودم رو گذاشتم اینجا که لااقل به بعضی سوالات دوستان پاسخ داده بشه ... بنده هم مثل شما دوستان اطلاعات کافی رو ندارم که بتونم در اختیارتون بذارم انشالا که بنده این وسط قربونی نشم بعدا ...!!

سلام دوستان شرمنده بابت اطلاع رسانی که دیر اعلام شد:
بابت باکس نگهداری اسب که پرسیده بودند به تعداد کافی موجود هست و هر کدام دوستان که لازم دارند با شماره 09131528999 آقای مهدی دهقانی تماس بگیرند در ضمن مهلت ثبت نام مسابقات تا تاریخ 12/02/1392 تمید شده و امیدواریم بتوانیم مسابقه خوبی را بزگزار نماییم.

آقای مهندس صنعتی عذر خواهی ویژه ای کردند به تک تک شما دوستان و به خاطر مشغله زیاد مسابقه زیبایی نمیتونند به سایت سر بزنند و شما

دوستان را تک تک دعوت کردند به مسابقه زیبایی یزد و ابراز امیدواری کردند که بتوانند مسابقه خوبی را برگزار نمایند...روز و روزگار بر شما.خوش ایام به

کامتان باد.(مهندس سهیل صنعتی _ ريیس کمیته مسابقات زیبایی استان یزد )

ضمنا اگر سوالی بود بنده در خدمتتون هستم...

amirhosin

Member
باعرض سلام وخسته نباشید کله گیر واسه کره های آیندگان حتمی شده؟

Soheil Sanati

Active member
Yazd ecaho show
asad cup
با تشكر فراوان از استقبال بي نظير شما از سيزدهمين جشنواره زيبايي اسب اصيل و ششمين جشنواره ملي اكاهو (جام اسد) به استحضار ميرساند زمان ثبت نام مسابقه زيبايي يزد به پايان و ركورد جديدي در حضور اسبها در ميدان زيبايي به ثبت رسيده است.
هيأت سواركاري استان يزد

بالا