سیزدهمین دوره مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب - یزد اردیبهشت 92

سیزدهمین دوره مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب و ششمین جشنواره ملی echaho رده c در تاریخ 18 الی 20 اردیبهشت ماه 1392 در دانشگاه آزاد اشکدر یزد برگزار می گردد.

تا اونجا که من خبر دارم دانشگاه نیست.یه مکان دیگه هست توی یه سوله که قبلا هم اونجا زیبایی اجرا شده.اصلا رازی نیستم جا کوچیکه اسب ها نمیتونن حرکت بزنن با سرو صداها هم نمیشه ایست زد.دکتر مروتی همه کاراشو کرده بود که در اردکان باشه حتی هتل گرفته بود زمین چمن گرفته بود و ... کلی زحمت کشیده بود اما متاسفانه تعصب بعضی ها باعث شد هم آقای مروتی دلسرد بشن هم زیبایی یزد با کیفیت کمتر و مکان بدتر اجرا بشه.اگه حالا مکان مسابقه تغییر کرده باشه خبر ندارم چون بیش از حد ناراحت شدم و پیگیری نکردم.آقای مسکی باف اطلاعاتتون دقیقه؟

shool

Member
اقاي صنعتي سلام . شما كه يكي از عوامل برگزاركننده مسابقات زيبايي دريزد هستيد ، از روزي مسابقه زيبايي درايران داره برگزار ميشه ما و همشهريانمان درمسابقات شركت كرديم،فقط دريزد هميشه ازنظر اصطبل اسب ويا پانسيون دوروزه با مشكل روبه رو شديم و حتي اكثر اوقات دراسبكش نگهداري كرديم . خدا وحق ، مسابقات اصفهان از نظر اسكان اسب و مالكين سنگ تموم گذاشتند و هميشه راضي بوديم . شما هم يه برنامه ريزي صحيح داشته باشيد كه اين مشكل دريزد هم حل بشه . انشاالله

omidajaiy

Member
ظاهرا ً آقای دکتر مروتی با کمک آقای صنعتی یک مسابقه زیبایی هرساله برای اردکان در نظر گرفتن جاش واقعاً عالیه هم بکس مورد نیاز فراهمه هم زمین چمن دیگه چی میخواین؟

دوستانی که با مسئولین برگذاری مسابقه در ارتباط هستن اطلاعات دقیق بگیرن تو سایت اعلام کنن
ممنون

omidajaiy

Member
پویا جان منظورم برای مسابقه زیبایی اردکان بود چون من با دکتر در ارتباطم اگه تو زیبایی ها مشکلی بوده بگید تا سعی کنیم تو مسابقه زیبایی اردکان به کمک مسئولین مشکل ها مرتفع بشن

Soheil Sanati

Active member
Yazd ecaho show
جهت ثبت نام اسب خود با شماره
٠٩٣٥١١٨٣٠٧١ آقاي دربهانيها و
مبلغ ١٠٠/٠٠٠ تومان بحساب براي هر اسب ٠٢١٥٧٦٨٦٥٤٠٠٦
بانك ملي بنام زارع پور وكيل الساداتي واريز نماييد

بالا