سیزدهمین دوره مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب - یزد اردیبهشت 92

سلام
بنده بودم در محل برگزاری که عکس گرفتم
یه بار دیگه مقامهارو چک کنید , قهرمان مادینهای زیر سه سال و نایب قهرمان نریانهای زیر سه سال رو

omidajaiy

Member
مسابقه ما افتضاح مسابقه اهواز در حد المپیک پکن داورا و اسبای ما افتضاح داورا و اسبای شا بهترین داورای دنیا شرمنده اگه هوا هم بد بود با خدا هماهنگ نبودیم یذره گرد و خاک کرد شما به بزرگی خودتون ببخشید استان اردبیلم ازشون خواهش میکنیم تو مسابقه بعد شرکت کنن چون ما واقعا به اسبهاشون نیاز داریم

shool

Member
اقاي اشرف گنجوئي ، يه چندتاعكس باحال از خالصها وخارجيها بذار كه سر حال بيايم .

amin abdian

Member
لطفا مقام ها رو (از اولی تا سومی) دز تمامی گروه ها کامل ذکر کنید نه فقط قهرمان ها رو

mohammadd

Member
علاوه براینا ما عکس میزنیم شما تنها چند تا عکس از زمین خالی مسابقه زدید!!!!!!!!!!:dodgy::dodgy::dodgy:

والا خون خارجیا که برا من هیجانی نداشت و نبودم ولی از خالصا و در نریانهای 7 سال به بالا و با نور روز عکسای خوبی است که نتونسته بودم قبلا بگیرم و ایشالا میذارم

این آقا توی همه مسابقات اسب دستشه . جریان چیه؟؟؟؟

محمد شما هم استانی ما هستی سعید شایعی نژاد رو نمیشناسی؟؟
جریان این هم که توی همه ی مسابقات اسب دستش هست هم این هست که هندلر خوبی هست واسبهای رو میدن دستش و میبره داخل میدون.
شما اسبتو خودت ببرید داخل میدون.

دوستان یزدی کسی از نتایج گروه ها خبر نداره؟
لطفا اگر دارید بذارید اگه با امتیاز باشه خیلی عالی میشه.
ممنون

سلام آقای ابولقاسمی
متاسفانه خیر
عکس چندان جذابی نگرفتم از اون گروه و حیف هم شد!:sadsmiley:

mohammadd

Member
داوود جون چرا زود جوش میاری ؟؟؟... نمیدونستم یک هندلر میتونه چند تا اسبو بیاری تو .ماکه اهواز نیستیم هی زیبایی داشته باشیم آخرین زیبایی که دزفول داشتیم 88 یا87 بود.البته آخرین زیبایی اهواز بودیم.آره راس میگی بیشتر اسبایی رو که میاورد تو مقام میاوردن.:dodgy::dodgy::dodgy:

:wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley:در ضمن خوش به حالت میتونی نقل قول کنی من نمیتونم...:wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley:

mohammadd

Member
میگم 3000نفری که اونجا بوده و نگاه میکرده فقط یکیشون عضو انجمن بوده ؟؟؟بعید میدونم بابا مگه حجم هر عکس چقدره؟؟؟؟فوقش دو مگ

بالا