سیزدهمین دوره مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب - یزد اردیبهشت 92

omidajaiy

Member
با تشکر از زحمات آقای صنعتی و دست اندر کاران برگزاری اسپانسر امسال شخص مشخصی هست مثل پارسال؟

Soheil Sanati

Active member
سلام دوستان واقعا ببخشيد
فونت فارسي نداشتم
مسابقه ١٨،١٩ و٢٠ ارديبهشت ٩٢ در دانشگاه آزاد اشكذر برگزار ميشه
١٨ ارديبهشت خون إيراني ١٩ و ٢٠ اسبهاي خارجي

Soheil Sanati

Active member
Yazd ecaho show
قوانين لازم الأجرا در زيبايي يزد
١-ثبت نام اسبهاي وارداتي فقط با
export certificate صورت ميگيرد
٢-كليه كره هاي گروه آيندگان موظف به داشتن كله گير و مهار در ميدان ميباشند
٣-تراشيدن موي دور چشم و پوزه ممنوع ميباشد
٤-براي ثبت نام كليه اسبها ارائه روز،ماه و سال تولد إلزامي ميباشد

Soheil Sanati

Active member
دواران و كادر إجرائي
Ring Master:Hossein darbahaniha
DC:Gian Paolo Teopaldelli (Italy)
Christine Jamar (Belgium )
Titty Gagliani (Italy)
Pier louggi Rotta (Italy
خانم ژامار مالك قبلي سيلمي پادرون و مالك حال حاضر سيلمي QR Mark قهرمان جهان ميباشند

Soheil Sanati

Active member
پویا جان منظورم برای مسابقه زیبایی اردکان بود چون من با دکتر در ارتباطم اگه تو زیبایی ها مشکلی بوده بگید تا سعی کنیم تو مسابقه زیبایی اردکان به کمک مسئولین مشکل ها مرتفع بشن
داريم واسه اردكان يه زمان مناسب پيدا ميكنيم تا اونجا هم زيبايي خوبي برگزار كنيم

با سلام . اقای صنعتی این شماره تلفنی که شما معرفی کردید من الان 4 روز است که تماس میگیرم و جواب نمیدهند . لطفا شمارهای را معرفی کنید که حداقل خودش انگیزه و علاقه داشته باشد ....

Soheil Sanati

Active member
با سلام . اقای صنعتی این شماره تلفنی که شما معرفی کردید من الان 4 روز است که تماس میگیرم و جواب نمیدهند . لطفا شمارهای را معرفی کنید که حداقل خودش انگیزه و علاقه داشته باشد ....

man sharmande hastam
hamahang mikonam lotfan dobare tamas begirid

آقای صنعتی واقعا خسته نباشید انشالله مسلبقه بسیار عالی در حد نام استان یزد برگذار بشه لطفا ساعت شروع را هم بفرمایید.
ممنون

سلام اقای صنعتی . سال گذشته واقعا اوضاع نابسامانی بود در یزد . از محل برگزاری گرفته تا تدارک محل نگهداری اسبها و رفاه تماشاگران و تبلیغ در شهر و گوینده میدان و اهمیت ندادن به خالص ها و تابلو راهنما در مسیر محل برگزاری و سیستم صوتی و انتخاب اهنگ ها و نور و....... . واقعا برای یزد خیلی تبلیغ منفی شد . امسال لطف کنید و به این موارد توجه کامل داشته باشید . تا بتوان اذهان را از سال گذشته پاک کرد .

shool

Member
آقاي ابوالقاسمي سلام : هركجا از آقاي صنعتي تقدير وتشكر شده باشه و به نفعشون باشه، ايشون مثل گلوله برنو جواب داده و توضيح داده . اما هروقت وهركجا ازايشون سوال يا انتقادي شده باشد ، سعي ميكنه سكوت كنه وجواب نده . بنده خودم تاالان 5بار ازايشون سوال كردم ، دريغ از يك جواب . آخه يه جورايي خودمون هم مقصرهستيم ، وقتي ميدونيم كه يزد نه باكس ميدن نه امكانات ، چرااينقدر سوال ميپرسيم ؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم یه سری جلسات گذاشتن و بچه های اشکذر واسه اسبها باکس در نظر گرفتن .. امیدواریم بتونیم مسابقه ای در شآن یزد برگزار کنیم ... امیدوارم بچه های انجمن تشریف بیارن

روز اول خالص ایرانیها هستن ... روز دوم خون خارجیهایی که یه سرشون تولید داخلیه و روز سوم (جمعه) هم ایکاهو هست مخصوص وارداتیا و اسبای دوسر خارجی ... همه اسبا میتونن تو ایکاهو شرکت کنن ولی خب هر اسب حق شرکت در یک روز رو داره ... حتی خالص ایرانیها و خون خارجیهای یه سر تولید داخل که میبینن توان رقابت با واداتیها رو دارن هم میتونن توی ایکاهو شرکت کنن ولی خب فقط این روز رو و دیگه نمیتونن توی گروه روزای قبل شرکت کنن ....

من با آقای صنعتی صحبت کردم و متاسفانه خیلی سرشون شلوغه نمیتونن جواب تک تک بچه ها رو بدن ... امیدوارم استقبال و پذیرایی هم در حد آفتاب گرم یزد باشه :blushsmiley:

بالا