بچه ها نظر بدید در مورد طرح هدفمند کردن انجمن

aahmadian

Member
باید سطوح کاربری مختلف برای اعضا تعریف بشه و یک حساب بانکی مجازی برای هر کاربر ساخته بشه که علاوه بر واریز وجه به حساب انجمن از طریق فعالیت های مفید در سایت هم قابل شارژ باشه . در کتار این سایت تولید داشته باشه ( میتونه هر چیزی باشه از اسب و محصولات سواکاری بگیر تا دارو و مجله و کتاب و عکس و ...) و اعضا با این حساب مجازی که دارند خرید کنند[/quote]

امیر حسین نمیشه اینطوریش کرد؟ مثل سرویس دهنده های اینترنت شارژی بشه

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
باید سطوح کاربری مختلف برای اعضا تعریف بشه و یک حساب بانکی مجازی برای هر کاربر ساخته بشه که علاوه بر واریز وجه به حساب انجمن از طریق فعالیت های مفید در سایت هم قابل شارژ باشه . در کتار این سایت تولید داشته باشه ( میتونه هر چیزی باشه از اسب و محصولات سواکاری بگیر تا دارو و مجله و کتاب و عکس و ...) و اعضا با این حساب مجازی که دارند خرید کنند

امیر حسین نمیشه اینطوریش کرد؟ مثل سرویس دهنده های اینترنت شارژی بشه[/quote]
مثلا حجمی یا ساعتی که در سایت هستند؟ نه
قضیه خیلی هم پیچیده نیست. اون دسته بندیهایی که گفتم خوب نبود؟

bakhshi

Member
بر اساس تعداد مطالب نه! بر اساس کیفیت.
تشخیص این که کدوم فعالیت مفید و مستحق پاداشه هم با مدیره
مشکل اصلی اینه که اینجا محصولی در معرض فروش قرار نگرفته که بابتش پول گرفته بشه.
یک کاربری توی یه جای پرت یه اسب دیده ، اومده با عکس معرفیش کرده فقط به خاطر علاقه. اصلا بحث تبلیغ نبوده و ممکنه مالکش را هم نشناسه.حالا بهش میگیم اگه باز هم میخوای مطلب بنویسی باید پول بدی! خوب معلومه که فرار میکنه.

از شما که فرد فهمیده ای هستی بعید این حرف:rolleyessmileyanim:...!!!! (مدیر تصمیم می گیره کدوم مطلب مفیده و سزاوار پاداشه) این حرف تو دنیای امروز یعنی چه..!!!؟؟؟این گفته یعنی تبلیغ تک محوری ، تک صدایی ، سیکل بسته ،.... که نتیجتا به ریزش علاقه مندان می انجامه و..... کسانی که مطالب مفیدی رو بی چشم داشت در اختیار انجمن قرار دادن می تونن فردا ادعا کنن بخاطر مطالب شان باید مبلغی دریافت کنن!!! این گونه مصادرها به نظر من بچه گانس فکر نون کنین که خربزه ابه مابقی گفته های شما روی چشم ما:winksmiley02: ضمنا خطری را گوش زد کنم ، اگر در اینده انجمن نتواند ایده ها و نظرات خود را در زمینه حفظ و پرورش اسب های ایرانی اجرا کند از درجه کارشناسی در بین جامعه سوار کاری میفتد... باید هر زود تر تشکیلاتی ایجاد شود و اسب های ایرانی را پشتیبانی کند وگرنه سرنوشت اسب های ترکمن برای نژادهای دیگر اتفاق میفتد!!!.......... باید داوری این میراث ارزش مند توسط کارشناسان ایرانی انجام شود تا از روند فعلی جلو گیری شود پیشنهاد بنده افرادی مثل استاد اصفهانی ، استاد حمیرا شهاب پور ، سمیر پوریان پور است که همه از خبره های این کار هستند و مدرک داوری کلاس استاد مری بن کرافت را نیز دارند خدانگهدار بنده انچه وظیفه داشتم بارها تذکر دادم حال خود می دانید........ مواظب باشید ایندگان شما را خائن به اسب ایرانی ندانند .:smilingsmiley: .

bakhshi

Member
خیر !
یه زنگ به من بزن

همینجا لطفا بگید:rolleyessmileyanim: بزارید این سوئ ظن همینجا تموم بشه........ خیلی از کسانی که در این سایت اسب معرفی کردن و تاپیک زدن به عاشق بودن معروف هستند مثل ایمان ، سهراب ، سکوت ، سامان ، مجید ، خسرو ، مهرشاد.............. افترا و تهمت به این اعضا اشتباهی است نا بخشودنی جناب امیر خان اینها اگه می خواستن دلالی کنن اینجا نمی یومدن:laughingsmiley::rolleyessmileyanim:..!!!!!!!! چه کسی تبلیغ جانب دارانه کرده...!!!!!!!!! عیوب خطوط خونی گفته شده حالا اگر اسب کسی مشمول این گفته ها شده به بچه ها چه مربوطه!!!! در این فضای مسموم خود ساخته انجمن به باد میرود:sadsmiley: شک نکنید .

aahmadian

Member
امیر حسین نمیشه اینطوریش کرد؟ مثل سرویس دهنده های اینترنت شارژی بشه
مثلا حجمی یا ساعتی که در سایت هستند؟ نه
قضیه خیلی هم پیچیده نیست. اون دسته بندیهایی که گفتم خوب نبود؟[/quote]

دسته بندیها خوب بود- حجمی و ساعتی منظورم نیست فقط نحوه پرداختشو میگم اونجوری باشه

sohrab

Active member
از شما که فرد فهمیده ای هستی بعید این حرف:rolleyessmileyanim:...!!!! (مدیر تصمیم می گیره کدوم مطلب مفیده و سزاوار پاداشه) این حرف تو دنیای امروز یعنی چه..!!!؟؟؟این گفته یعنی تبلیغ تک محوری ، تک صدایی ، سیکل بسته ،.... که نتیجتا به ریزش علاقه مندان می انجامه و..... .:smilingsmiley: .

منظور از مدیر یک نفر نیست. بخش های مختلف میتونن مدیر داشته باشن. کمااینکه زمانی داشتند. و مدیر هر بخش نسبت به دیگران اشراف بیشتری به موضوع مربوط به خودش داره و صلاحیت تشخیص فعالیت های مفید در اون زمینه را داره. این بهتر از اینه که ارزیابی نسبت به تعداد پست ها یا تشکر هایی که از کاربر شده انجام بگیره.

جالبه که اول همه ی نقل قولهای من مینویسی "از شما بعیده" در حالی که خودت متوجه موضوع نیستی!
آقای بخشی من آدم کم تحملی نیستم ولی جدا دیگه حوصله پاسخ به شما رو ندارم. پس پیشاپیش از اینکه من بعدندیده ات می گیرم عذر خواهی میکنم.

bakhshi

Member
منظور از مدیر یک نفر نیست. بخش های مختلف میتونن مدیر داشته باشن. کمااینکه زمانی داشتند. و مدیر هر بخش نسبت به دیگران اشراف بیشتری به موضوع مربوط به خودش داره و صلاحیت تشخیص فعالیت های مفید در اون زمینه را داره. این بهتر از اینه که ارزیابی نسبت به تعداد پست ها یا تشکر هایی که از کاربر شده انجام بگیره.

جالبه که اول همه ی نقل قولهای من مینویسی "از شما بعیده" در حالی که خودت متوجه موضوع نیستی!
آقای بخشی من آدم کم تحملی نیستم ولی جدا دیگه حوصله پاسخ به شما رو ندارم. پس پیشاپیش از اینکه من بعدندیده ات می گیرم عذر خواهی میکنم.

سلام سهراب جان قسمت بالایی صحبت شما متین است برادر:winksmiley02: در مورد قسمت دوم عرض شود که بنده قصد کدورت خاطر شما رو نداشتم مخاطب کسان دیگری بودن.... من با شورای مدیریت بیشتر موافقم تا مدیریت تک محور!! فکر کنم صحبت دیداری بتواند ابهامات دو طرف برطرف کنه متاسفانه بنده ایران نیستم:sadsmiley: وگرنه به رسم بزرگ تری احترام گذاشته شخصا برای زیارت شما عازم می شدم اگر خواستی فل حال کدورت ها برطرف شود... لطفا راه ارتباطی رو به بنده بده تا کدورت ها هر چه سریع تر حل گردد ، برادر کوچک شما علی:blushsmiley::winksmiley02: .

از نظر من کار درستی نیست:winksmiley02:. تمام کسانی که تو این سایت عضو هستن عاشق اسب هستند.:smile:
میشه بگید تا حالا چند نفر هزینه رو پرداخت کردن!!!!!!!!!!!!!!!!:hmmsmiley02:

این روشی که میگی رو نمیشه پیاده کرد که براساس مطالب امتیاز بده چون ممکنه یکی 2000 تا پست داره که 20 تام توش بدرد نمیخوره
و یکی 20 تا زده که اندازه 4000 تا پشت بقیه بدرد میخوره

دسته کاربری رو هم میشه به سه دسته تقسیم کرد و مبلغ عضویت مختلف گذاشت
1- کاربر سطح 1 : که مطالب میبینه و عکس نمیبینه و نمیتونه نظر بده و معرفی کنه
2- کاربر سطح 2 : مطلب و عکس میبینه ولی نمیتونه نظر بده و نمیتونه معرفی کنه
3-کاربر سطح 3 : مطلب و عکس میبینه نظر هم میده معرفی هم میکنه.
4-کاربر خدا : .... حال میکنه همه جوره
سلام خدمت آقا امیر
آقا امیر طرحی که میخواید پیاده کنید واقعا عالیه ولی از خودتون یه سوال داشتم اگر شما جزء یکی از کاربرا بودید با این وضعیت انجمن که با قبل هیچ تغییری نکرده و به جای مطالب جالب و با ارزش که گفته بودید یه سری بحث بی مورد بین کاربرا انجام میگیرد بازم حاضر بودی حق عضویت پرداخت کنی:winksmiley02:
ولی اگر انجمن را طوری طراحی کنید که یکسری کاربران باتجربه از همه امکانات انجمن استفاده کنند و کاربرای عادی بتونند از کاربران باتجربه سوال کنند و اونا به صورت اوصولی به سوالاتشون پاسخ بدند طرحت واقعا عالیه میشه و همه کاربران حق عضویتشونا میدن و انشاءالله یه انجمن مدرن و اصولی داریم.
البته آقا امیر این نظر من حقیره ولی اگر خواستی اجرایش کنی تقریبا یک ماه بدون حق عضویت باشه تا کاربرا ببینند و قانع بشند که برای استفاده از یه انجمن خوب حق عضویت بپردازند.
آقا امیر اگر لطف کنید نظرتون را بنویسید تا ببینیم چی کار باید کرد:rolleyessmileyanim:

bakhshi

Member

سهراب گل پسر داداش بزرگه:tonguesmiley::happysmiley: من تند رفتم انسان جایزالخطاست ...یه بار دیگه ببخشید امید وارم از من دل گیر نشده باشی سهراب جان:rolleyessmileyanim:

بنظر من این هزینه باید کمتر بشه و کم کم زیادش کنی امیر حسین جان اینطوری روی اعضا فشار کمتری میاد مثلا خود من 15 سالمه و از بابام پول توجیبی میگیرم اصلا به فکر من و هم سن های من بودی که ماهی 30000د یا 40000 فقط هزینه adsl مون رو باید از پول تو جیبی خودمون بدیم و این 10000 تومان هم اضاف شد تازه من 30 اسب دارم و عکس هایه زیادی هم از اسب های قدیمی دارم و باید برای اینکه انجمن رو جالبتر کنم و عکس بزارم 50000 تومان پول بدم؟
به نظر من کاربرای خودتو که خیلی هم دوست دارن الکی ناراحت نکن ممنون جواب هم بده

امیردقیقا" کدوم قسمتا بسته است برای کسایی که شارژ ندادن.
من هرجا لینک میدم نمیتونن ببینن از تازه وارد,درساژ و... همه بسته است
تو گفتی نژادها ومباحث تخصصی اون هم ایجاد نه خوندن؟

salimi

Member
من اول از آقا امير حسين بابت اين همه فعاليتش تشكر و قدر داني ميكنم و خدا قوت ميگم ولي چيزي كه مي خوام بگم اينه كه آيا هدف از انجمن و عضو گيري و... فقط به اين سايت ختم ميشه تا آنجا كه من ميدانم معني انجمن سايت نيست ممكن سايتي براي اطلاع رساني داشته باشند ولي بايد جمعي باشند كه هدف و برنامه داشته باشند و... به نظرم اينجا همه نظر ميدن و آخر سر يك نفر بايد تصميم بگيره آقا امير حسين هم ميان اين همه پيشنهاد و حرف ها كه بعضي وقت ها هم به جدل كشيده ميشه سر گردان مي مونه جسارت امير حسين جان اگر اينجا انجمنه بايد اول شكل و ساختارش مشخص بشه و در هر موضوعي گروهي از افراد بحث كنن تصميم گرفته بشه همه چي شفاف بيان بشه تا همه علت را بفهمن من فكر ميكردم با پتانسيل موجود حتي بشه در انتخاب رييس فدراسيون هم تاثير گذاشت و واقعا حيف است

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
حق عضویت به نصف کاهش پیدا کرد تا همه دوستانی که نسبت به قیمت اعتراض داشتند هم بتوانند استفاده کنند.
و در ضمن اعضا ماهانه یک شماره مجله هم دریافت خواهند کرد.

و در صفحه اول و قسمتهای دیگر هم میتوانند تبلیغات سیلمی و فروش داشته باشند.

فربود

Active member
حق عضویت به نصف کاهش پیدا کرد تا همه دوستانی که نسبت به قیمت اعتراض داشتند هم بتوانند استفاده کنند.
و در ضمن اعضا ماهانه یک شماره مجله هم دریافت خواهند کرد.

و در صفحه اول و قسمتهای دیگر هم میتوانند تبلیغات سیلمی و فروش داشته باشند.

امیرحسین اینطوری بهتر شد .
مرسی

بالا