بچه ها نظر بدید در مورد طرح هدفمند کردن انجمن

bakhshi

Member
با اجازه امیر عزیز بچه ها نظر بدید در مورد طرح هدفمند کردن انجمن:winksmiley02:

امیر حسین عزیز
اینکه شما تصمیم به ایجاد امنیت بیشتر در سایت داری و از اتفاقات جاری چندان دلخوش نیستی.
اینکه هزینههای نگهداری و به روز رسانی شخصی سایت کار سختی است.
اما پیشنهاد من این است که
این سطح خدمت را با اندکی تغییر در سطوح دسترسی حفظ کنید.
و سطحی بالاتر با خدمات و سرویس ماهانه بیشتری(مجازی یا واقعی مثل مجله،مقاله،تقویم و ...) در اختیار بگذارید و آن را به روزرسانی و قابل شارژ کنید.
من مطمئنم که خدمات قابل شارژ بسیار زیادی وجود دارد که میتوان اعضای این سطح از عضویت را روز به روز افزایش داد.

آخرین ویرایش:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
من مطمئنم که خدمات قابل شارژ بسیار زیادی وجود درد که میتوان اعضای این سطح از عضویت را روز به روز افزایش داد.

پیشنهادی رو بدهید که قابل اجرا باشد.
برنامه من از این هزینه پرداخت به یک مترجم برای مقالات هست چون با این وضعیتی که تا امروز وجود داشته هیچگونه رشدی در سواد پیش نمیاد (خیلی هم البته دلیل خاصی ندارن از آمدن, هستن, میگذرونن و دلخوش) و در قسمت معرفی اسب هم دیگر اتفاق خاصی نمی افته چون کل اسبها معرفی شدند.
و بعد بیشتر منظور این بوده که بازدیدها به سمت قسمتهای دیگر غیر از معرفی برود. و بحث کاملا تخصصی شود. نظر شما؟

تو گام اول به نظرمن قبل ازهر مترجمی
یه Computer man بذار که تمام مسابقات روز رشته های مختلف رو به ما سرویس بده /لینک بده ,دانلود بده CD بده هر کاری که میتونه بکنه.
اینجوری خدمات یه سایت اسب حرفه ای رو بده ومخاطب وعضو حرفه ای هم بگیر.
تو همین خدمات حرفه ای سایت اسب خیلی خیلی زمینه هست که مترجم ومقاله ومجله یه گوشه اش هست .

bakhshi

Member
سلام خدمت دوستان پیشنهاد امیر خان منطقیه ولی بحث اینه ، چرا باید مطالبی رو در مورد اسب های ایرانی ترجمه شده استفاده کنیم !!!؟؟؟ مگه خارجیا از اسب های ما چه اطلاعات ویژه ای دارن!!! که باید حتما ترجمه کنیم و بخوانیم؟؟؟ ضمنا هدف از شکل گیری انجمن مگه تاکید بر حفظ ذخایر ژنتیک اسب ایران نبود ؟؟؟؟ تاپیک های اسب های خون خارجی در این انجمن اسب های ایرانی چه کار می کنه !!!؟؟؟ به قول غربی ها دستور کار مشکل داره که ما به نتیجه رسیم ..... شیب پولی شدن انجمن برای اغاز به نظر بنده زیاده پیشنهادم برای شروع این طرح ماهی 7000 هزار تومن بعد کم کم به قیمت حقیقی نزدیک می شیم اصلاحات یک شبه فقط ویرانی به بار می اورد....... اصلاحات یک پروسه است نه یک پروژه :smilingsmiley: .

دقیقا" اینکه من الان میخوام مسابقه پرش CSI****** ابوذبی رو الان ببینم.
من میخوام مسابقه زیبایی قهرمانی اروپا رو تو فرانسه مستقیم ببینم.

من میخوام یه اسب ردهB پرش بخرم چیکار باید بکنم باید منتظر بشم که دلال های اسب بهم چی معرفی میکنن.
یا جایی هست که بتونه این اسبها ,کارشون وقیمتهاشون واطلاعات ترانسفرش رو بگه /اطلاعات ,اطلاعات واطلاعات
اینجوری ناراحت دعواوبزن بزن ... نمی شی.نگران ....
عضو های حرفه ای اسب که برای اطلاعات حاضرن پول بدن چون کارشون وسودشون تو داشتن اطلاعاته:smilingsmiley:
تو تمام سطح ها خرید ,تغذیه ,پرورش ,تربیت و...

♘امیرحسین♞

چرا باید مطالبی رو در مورد اسب های ایرانی ترجمه شده استفاده کنیم !!!؟؟؟ مگه خارجیا از اسب های ما چه اطلاعات ویژه ای دارن!!! که باید حتما ترجمه کنیم و بخوانیم؟؟؟ ضمنا هدف از شکل گیری انجمن مگه تاکید بر حفظ ذخایر ژنتیک اسب ایران نبود ؟؟؟؟ تاپیک های اسب های خون خارجی در این انجمن اسب های ایرانی چه کار می کنه !!!؟؟؟ به قول غربی ها دستور کار مشکل داره که ما به نتیجه رسیم ..... شیب پولی شدن انجمن برای اغاز به نظر بنده زیاده پیشنهادم برای شروع این طرح ماهی 7000 هزار تومن بعد کم کم به قیمت حقیقی نزدیک می شیم اصلاحات یک شبه فقط ویرانی به بار می اورد....... اصلاحات یک پروسه است نه یک پروژه :smilingsmiley: .

مخالفم
1-تا شما راه پیشرفتی که بقیه داشتن رو مطالعه نکنی و مقایسه نکنی نمیتونی با ابزاری که داری بهش برسی. وگرنه گیج میزنی و فقط رو کاغذ پیروز میشی و تو حرف, همین چیزی که شما تو تاپیکها مینوشتی و همه رو به همخونی حداد تجویز میکردی با یکسری اطلاعات پوسیده که از دهان همه شنیده میشه.
2-قسمت معرفی بسته شد تا به جنبه های دیگر رسیدگی شود
3-خونهای خارجی وجود دارند و یک واقعیت هستند, شما نقش مبارک رو نمیتونی نادیده بگیری (خوب یا بد) و در 50 سال آینده مبارک یه چیزی تو مایه های aswan خواهد بود که در تمام خط خونیهای روسی دیده میشه.
4-دادن ایمیل و ارشاد و اغفال پشت پرده که گندش در آینده در بیاد و این داستانها در شان اعضا نیست
5-تعداد کمی عضو هستند که صرفا کارشون سر و صدا و بزرگنمایی است, که دلیل جذب مخاطب و کسب درآمد است.
6-از این 5-7-10 تومنها نه برای من آبی گرم میشه نه حسابی روش کردم, هدفم دادن خدمات در خور به اعضایی هست که میدانند برای چی اینجا هستند. و گرنه تعداد کمی هستند که همیشه ناراضی هستند و از خوب یا بد روزگار گیر ما افتادن و دوست دارن عقده های حقارتشون رو با نوشتن حل بکنند, این افراد نه اسب دارند, نه پانسیون, نه دردسر

♘امیرحسین♞

دقیقا" اینکه من الان میخوام مسابقه پرش CSI****** ابوذبی رو الان ببینم.
من میخوام مسابقه زیبایی قهرمانی اروپا رو تو فرانسه مستقیم ببینم.

من میخوام یه اسب ردهB پرش بخرم چیکار باید بکنم باید منتظر بشم که دلال های اسب بهم چی معرفی میکنن.
یا جایی هست که بتونه این اسبها ,کارشون وقیمتهاشون واطلاعات ترانسفرش رو بگه /اطلاعات ,اطلاعات واطلاعات
اینجوری ناراحت دعواوبزن بزن ... نمی شی.نگران ....
عضو های حرفه ای اسب که برای اطلاعات حاضرن پول بدن چون کارشون وسودشون تو داشتن اطلاعاته:smilingsmiley:
تو تمام سطح ها خرید ,تغذیه ,پرورش ,تربیت و...

خوب این اطلاعات تخصصی رو من میتونم در اختیار این افراد بگذارم ولی مساله اصلی اینه که موضوع اسب در ایران بازار خاصی نداره و خلاصه شده به آوردن اسب توسط 2.3 نفر و انداختن به تعدادی از افراد تازه وارد.
و عمدتا هم دیده میشود که در زمینه های پرش یا کورس, این رانت قدرت و اطلاعات افتاده دست افرادی که صاحب کورس هم هستند و باید از سیلمی خودش کشش کنی تا دوپینگی اعلام نکنندت یا در پرش اسبت رو بدی دست فلانی باهاش کار کنه و در فلان باشگاه پانسیونش کنی تا جزود آدم حساب بشی.

تو با سرویس مستقیم مسابقات اسبی روز دنیا در گام اول می تونی حداقل 40٪ از حرفه ای های رشته های مختلف اسب رو روی سایتت بکشی
وبعد به مرور اون چیزها ی دیگه مثل اطلاعات خرید مشکلات ورود و.....همچنین تازه های تربیت ژرورش و...به خوردشون بدی.
اون 2-3 نفر از چیسود می برن //از بازار اطلاعات بسته که اونا رو سوپر من کرده

♘امیرحسین♞

تو با سرویس مستقیم مسابقات اسبی روز دنیا در گام اول می تونی حداقل 40٪ از حرفه ای های رشته های مختلف اسب رو روی سایتت بکشی
این کار در ایران ممکن نیستا
سرویس مستقیم رو دیدی در زمینه های دیگر؟
خیلی از حرفه ایها همین الان میان سر میزنن, ولی چیزی نمینویسن. چرا؟ چون اون موقع باید جواب پس بدن به مردم ... و دوست ندارن این اتفاق بیفته

امیر حسین
میایم که مسابقه ببینیم.
تو کار حسین ندایی نیا رو با 4 تاعکس نصفه نیمه از 2 تا مسابقه خودش دیدی؟
همون باعث شده خیلیها تو FB عضو بشن.Lool

♘امیرحسین♞

یکی از سرویسهایی که مدنظرم هست. داشتن کلاس و جلسه با اعضای رسمی هست. البته این پیشنهاد رو آقای مهدی امانت دادن که حق عضویت هم پرداخت کردند. و با جلسات رو در رو و ملاقات خیلی از مشکلات حل خواهد شد.

♘امیرحسین♞

امیر حسین
میایم که مسابقه ببینیم.
تو کار حسین ندایی نیا رو با 4 تاعکس نصفه نیمه از 2 تا مسابقه خودش دیدی؟
همون باعث شده خیلیها تو FB عضو بشن.Lool

دیدم برام پیامک هم میزنه ولی دقیق نتیجه رو نمیدونم.
خوب اگر من به شما بگم که این پیشنهاداتی رو که میگی رو بیار تو عمل و من بستر تبلیغات یا هزینه رو تامین میکنم شما پیگیری میکنی؟ در زمینه پرش شما نماینده تام الاختیار انجمن. من همه جوره پایه هستم.
من در ضمن ایده های دیگر هم روی وب بردم جلو یا دارم روشون کار میکنم ولی متاسفانه یک دست صدا نداره, و انقدر خز و مز هست که انرژِی من رو میگیره.

اگر منظور من رو گرفته باشی . وامکانات رو در اختیار بذاری .
من برای دادن ایده هستم:winksmiley02:

یکی از سرویسهایی که مدنظرم هست. داشتن کلاس و جلسه با اعضای رسمی هست. البته این پیشنهاد رو آقای مهدی امانت دادن که حق عضویت هم پرداخت کردند. و با جلسات رو در رو و ملاقات خیلی از مشکلات حل خواهد شد.
این کارو فکر میکنم قبلا هم اعضا قدیمی میخاستن انجام بدن ولی کمتر توفیق پیدا کردن و استقبال زیادی نشد .
درسته؟

♘امیرحسین♞

این کارو فکر میکنم قبلا هم اعضا قدیمی میخاستن انجام بدن ولی کمتر توفیق پیدا کردن و استقبال زیادی نشد .
درسته؟
بله چندباری گروهی انجام شد و من هم خودم با تعداد زیادی از کاربرها ملاقات داشتم.

وبعد به مرور اون چیزها ی دیگه مثل اطلاعات خرید مشکلات ورود و.....همچنین تازه های تربیت ژرورش و...به خوردشون بدی.
اون 2-3 نفر از چیسود می برن //از بازار اطلاعات بسته که اونا رو سوپر من کرده
سرویس مخابرات ایران فکر نمیکنم توانایی پخش زنده ار اینترنت رو داشته باشه ولی حتما نیازی نیست که به صورت زنده باشه میشه به صورت ویدئو باشه و دانلود فقط برای اعضا با حساب کاربری شارژ شده امکان داشته باشه
وفقط معطوف به فیلم مسابقه نباشه فیلمهای آموزشی مقالات تخصصی ترجمه شده گزارشات از مسابقه به اضافه تحلیل تخصصی توسط کارشناس این جوری همه هزینه هم پرداخت میکنن چون در قبال پول پرداختی خدمات دریافت میکنن