بچه ها نظر بدید در مورد طرح هدفمند کردن انجمن

مستغنی

New member
دوست عزيزم :
1) از طرف همه !!! از شما تشكر ميكنم
2) عجله كردي هم شما و هم عزيزاني كه از شما تشكر كردن چون با بررسي همه جانبه شما از اين تاپيك من هم حيرون موندم كه چطور متوجه عدم منفعت رساني يا نفع بردن بنده شدي؟؟؟
3) من جايي از اين تاپيك نگفتم كه نفع نبردم و منكر مفيد بودن سايت نيستم.
4) بحث من نفع خودم نبود چون در صورت لزوم ميتونم از اطرافيانم كه بدون ادعا نفع ميرسونن استفاده ببرم منظورم تازه واردها بود كه بايد ياد بگيرن
(زكات علم نشر آن است. حضرت علي(ع) )
اميدوارم موفق و مويد باشيد و بدور از حاشيه
از امير هم تشكر مخصوص دارم و آرزوي موفقيت هر چه بيشتر براش ميكنم.
بزرگوار می ترسم اگر بگم برداشتم از این متن اینه که داری مغلطه می کنی و ادا در میاری بازهم بیای جواب پرت و پلا بدی و مجبور باشیم بی خود بحث کنیم! پس بیخیال شیم. فرمایش شما متین!

بزرگوار می ترسم اگر بگم برداشتم از این متن اینه که داری مغلطه می کنی و ادا در میاری بازهم بیای جواب پرت و پلا بدی و مجبور باشیم بی خود بحث کنیم! پس بیخیال شیم. فرمایش شما متین!
من كوچيك شما هستم
از اينكه در نهايت ادب پاسخ ميدي ممنونم
درك محدود شما باعث چنين برداشتي از پاسخ بنده شده عزيزم
فقط شما نيستي كه چنين گستاخانه پاسخ ميدي و به تصور كوبنده بودنش به خود ميبالي
متاسفانه بيشتر مردم در مملكت ما گستاخي را به دانائي تعبير ميكنند.
پيروز باشيد.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بالیرن هم داره تند میره, اینجوری تند و خشن صحبت کردن به نتیجه نمیرسه.
ولی هدف من رسیدن به نتیحه بهتر بوده. و کمتر وقت گذاشتن برای تصحیح نوشته های بی معنی و هدف و شلوغ بازی ودلالی. و اول و اخر هم روی همون 20 نفر حساب کرده بودم از نظر اطلاعات.

♘امیرحسین♞

به پیشنهاد دوستان مدتی تایپکها باز میشه و فقط دسترسی دیدن و گذاشتن عکس برداشته میشود.
تا این حالت هم امتحان کنیم

sohrab

Active member
امیرحسین لطفا هزینه ای که سالانه برای انجمن پرداخت میکنی دقیق بگو.
منظورم فقط هزینه سایت هست، نه پول تلفن و خرج سفرها و ...

sohrab

Active member
به پیشنهاد دوستان مدتی تایپکها باز میشه و فقط دسترسی دیدن و گذاشتن عکس برداشته میشود.
تا این حالت هم امتحان کنیم

امیرحسین به نظر من پاسخ به موضوع و دیدن عکس در ابعاد بزرگ را مشروط به پرداخت هزینه کن. یعنی دسترسی مجانی برای خواندن متن و دیدن عکس در ابعاد کوچک باشد. مطمئنم این خیلی موثرتره
در ضمن قبلا طرح پولی شدن عضویت را به بحث گذاشته بودی . ما هم کلی نظر دادیم برای همینه اینجا سکوت اختیار کردیم

سلام خدمت کاربران و مدیر انجمن آقا امیر حسین
آقا امیر حسین فکرت واقعا عالی ولی من چند روز قبل از چندتا پستا را بازدید کردم ولی دیدم اوضا مثل قبل و هیچ تغییری تو موضوعات و تایپکها ندیدم و تو چندتا از تایپکها هم مثل قبل همون چرت و پرتها توسط کاربران نوشته شده بود که قبلا بوده.

bakhshi

Member
اقا من نخوام با شما یک طرف باشم باید کی رو ببینم؟:laughingsmiley:
خیلی هم احساس بزرگی نکن من پیرتر از توام؛ چون کمتر جوش زدم خوب موندم:winksmiley02:

برای اینکه بدونی یک طرفیم یک نکته رو بگم بنده به افسانه های اسب اصیل هیچ اعتقادی ندارم... تیره فقط گاهی صفات مورد نظر برا من داره فقط همین .. . یک سوال قدیمی دارم نظرت درباره خالص سازی تیره های خمسه چیه؟؟؟ البته این کار مزایا یا معایبی خواهد داشت! مثل تمام کارهای بشر! ولی در کل جمع بندی شما رو می خواستم بدونم ممنون:winksmiley02: والا راست میگی ایول:tonguesmiley: شاید خیلی جوش اینده رو میزنم:happysmiley: و....!! :winksmiley02:

من نمی دونم شما که هستید جناب من احتیاج به فضایی ندارم مثل این چون حرفم را رو در رو می زنم وبرای همین با اسم خودم وارد شدم بر عکس خیلی ها و بعد جای حرف زدن اینجا نیست ولی خیلی چیز ها زا کسی نمی داند ولی من می دانم .حتی در مورد این سایت .پول برای من که 5 اسب اصیل دارم ده یا پنج تومان هیچی نیست امیر آقا خوب من را می شناسند ولی پولی کردن این سایت اشتباه است و ایشان از این سایت هم استفاده مالی هم می کردند که غلط نیست ولی این کار باعث می شود خیلی ها بروند که از این سایت آگاهی پیدا می کردند یا جلوی دلالها با این سایت گرفته می شد مثلا کسی که تازه در کار اسب آمده بود بهش خیلی کمک می شد یا دست خیلی ها را باز می کرد .این کار برای این سایت حیف است.جای منم مال شما .من دوست دارم جایی باشم که عشق باشد بس.من از زمان پدر بزرگم و از بدو تولد در اینها لولیدم و خیلی دلالها را نی شناسم که اگر نامشان را بیاورم کسی باورش نمی شود.

سهراب واین آقا مستغنی نام خیلی طرفداری می کنید و مخصوصا این جناب خبریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:winksmiley02::winksmiley02:

بنظر من این هزینه باید کمتر بشه و کم کم زیادش کنی امیر حسین جان اینطوری روی اعضا فشار کمتری میاد مثلا خود من 15 سالمه و از بابام پول توجیبی میگیرم اصلا به فکر من و هم سن های من بودی که ماهی 30000د یا 40000 فقط هزینه adsl مون رو باید از پول تو جیبی خودمون بدیم و این 10000 تومان هم اضاف شد تازه من 30 اسب دارم و عکس هایه زیادی هم از اسب های قدیمی دارم و باید برای اینکه انجمن رو جالبتر کنم و عکس بزارم 50000 تومان پول بدم؟
به نظر من کاربرای خودتو که خیلی هم دوست دارن الکی ناراحت نکن ممنون جواب هم بده:mellowsmiley:

سعیده

Member
بنظر من این هزینه باید کمتر بشه و کم کم زیادش کنی امیر حسین جان اینطوری روی اعضا فشار کمتری میاد مثلا خود من 15 سالمه و از بابام پول توجیبی میگیرم اصلا به فکر من و هم سن های من بودی که ماهی 30000د یا 40000 فقط هزینه adsl مون رو باید از پول تو جیبی خودمون بدیم و این 10000 تومان هم اضاف شد

منم موافقم
من یه دختر 16 ساله ام که حتی مادر من نمیدونه اینجا عضو هستم حالا من چطوری میتونم 10000 تومن از بابام پول بگیرم اون هم در هر ماه
در واقع عضو شدن من در اینجا برای من یه روزنه ای هست برای ورود به دنیای اسب
:eek:hno-smiley02::wacsmiley:

sohrab

Active member
سهراب واین آقا مستغنی نام خیلی طرفداری می کنید و مخصوصا این جناب خبریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:winksmiley02::winksmiley02:

آره خبریه! از امیرحسین پول میگیریم که براش تبلیغ کنیم!
تو دیگه چرا؟!
من موافق این طرح پولی کردن عضویت بودم با اون شرایط که گفتم ، نه با این کیفیتی که الان داره اجرا میشه. به نظر من روش فعلی خیلی سطحی هست. فکری پشتش نیست و نمی تونه کارامد باشه

من حتی در مورد راههای کسب درامد از طریق انجمن گفتم که باعث میشه اعضا کسب درامد کنند. وقتی عضوی کسب درامد میکنه با کمال میل حق عضویت پرداخت میکنه.
باید سطوح کاربری مختلف برای اعضا تعریف بشه و یک حساب بانکی مجازی برای هر کاربر ساخته بشه که علاوه بر واریز وجه به حساب انجمن از طریق فعالیت های مفید در سایت هم قابل شارژ باشه . در کتار این سایت تولید داشته باشه ( میتونه هر چیزی باشه از اسب و محصولات سواکاری بگیر تا دارو و مجله و کتاب و عکس و ...) و اعضا با این حساب مجازی که دارند خرید کنند

♘امیرحسین♞

من موافق این طرح پولی کردن عضویت بودم با اون شرایط که گفتم ، نه با این کیفیتی که الان داره اجرا میشه. به نظر من روش فعلی خیلی سطحی هست. فکری پشتش نیست و نمی تونه کارامد باشه

من حتی در مورد راههای کسب درامد از طریق انجمن گفتم که باعث میشه اعضا کسب درامد کنند. وقتی عضوی کسب درامد میکنه با کمال میل حق عضویت پرداخت میکنه.
باید سطوح کاربری مختلف برای اعضا تعریف بشه و یک حساب بانکی مجازی برای هر کاربر ساخته بشه که علاوه بر واریز وجه به حساب انجمن از طریق فعالیت های مفید در سایت هم قابل شارژ باشه . در کتار این سایت تولید داشته باشه ( میتونه هر چیزی باشه از اسب و محصولات سواکاری بگیر تا دارو و مجله و کتاب و عکس و ...) و اعضا با این حساب مجازی که دارند خرید کنند

این روشی که میگی رو نمیشه پیاده کرد که براساس مطالب امتیاز بده چون ممکنه یکی 2000 تا پست داره که 20 تام توش بدرد نمیخوره
و یکی 20 تا زده که اندازه 4000 تا پشت بقیه بدرد میخوره

دسته کاربری رو هم میشه به سه دسته تقسیم کرد و مبلغ عضویت مختلف گذاشت
1- کاربر سطح 1 : که مطالب میبینه و عکس نمیبینه و نمیتونه نظر بده و معرفی کنه
2- کاربر سطح 2 : مطلب و عکس میبینه ولی نمیتونه نظر بده و نمیتونه معرفی کنه
3-کاربر سطح 3 : مطلب و عکس میبینه نظر هم میده معرفی هم میکنه.
4-کاربر خدا : .... حال میکنه همه جوره

sohrab

Active member
این روشی که میگی رو نمیشه پیاده کرد که براساس مطالب امتیاز بده چون ممکنه یکی 2000 تا پست داره که 20 تام توش بدرد نمیخوره
و یکی 20 تا زده که اندازه 4000 تا پشت بقیه بدرد میخوره

دسته کاربری رو هم میشه به سه دسته تقسیم کرد و مبلغ عضویت مختلف گذاشت
1- کاربر سطح 1 : که مطالب میبینه و عکس نمیبینه و نمیتونه نظر بده و معرفی کنه
2- کاربر سطح 2 : مطلب و عکس میبینه ولی نمیتونه نظر بده و نمیتونه معرفی کنه
3-کاربر سطح 3 : مطلب و عکس میبینه نظر هم میده معرفی هم میکنه.
4-کاربر خدا : .... حال میکنه همه جوره

بر اساس تعداد مطالب نه! بر اساس کیفیت.
تشخیص این که کدوم فعالیت مفید و مستحق پاداشه هم با مدیره
مشکل اصلی اینه که اینجا محصولی در معرض فروش قرار نگرفته که بابتش پول گرفته بشه.
یک کاربری توی یه جای پرت یه اسب دیده ، اومده با عکس معرفیش کرده فقط به خاطر علاقه. اصلا بحث تبلیغ نبوده و ممکنه مالکش را هم نشناسه.حالا بهش میگیم اگه باز هم میخوای مطلب بنویسی باید پول بدی! خوب معلومه که فرار میکنه.

♘امیرحسین♞

بر اساس تعداد مطالب نه! بر اساس کیفیت.
تشخیص این که کدوم فعالیت مفید و مستحق پاداشه هم با مدیره
خوب همین الانم این سیستم هست , همه آنهایی که مطالب میگذاشتند و پایه بودند اکانتشون باز شده بدون حق عضویت
چرا فکر مینکنی چیزی برای عرضه وجود نداره؟ اطلاعات پس چیه؟
و شما فکر میکنی تمام اسبهایی که معرفی شدند به دلیل همین بوده که عضو همیجوری یه اسبی رو دیده خوشش اومده و عکس گذاشته ازش؟!!
چرا فکر نمیکنی که تعداد زیادی از اسبهایی که معرفی شدند دلیلشون وجود یک کاتالوگ مجانی بودخه از مالک و عکس و اطلاعات کامل؟ و توضیحات و آب و تاب دادن

sohrab

Active member
خوب همین الانم این سیستم هست , همه آنهایی که مطالب میگذاشتند و پایه بودند اکانتشون باز شده بدون حق عضویت
چرا فکر مینکنی چیزی برای عرضه وجود نداره؟ اطلاعات پس چیه؟
و شما فکر میکنی تمام اسبهایی که معرفی شدند به دلیل همین بوده که عضو همیجوری یه اسبی رو دیده خوشش اومده و عکس گذاشته ازش؟!!
چرا فکر نمیکنی که تعداد زیادی از اسبهایی که معرفی شدند دلیلشون وجود یک کاتالوگ مجانی بودخه از مالک و عکس و اطلاعات کامل؟ و توضیحات و آب و تاب دادن

در اینکه برای مالکین تبلیغ شده شکی نیست (گرچه گاهی هم تبلیغ منفی شده)
ولی چند درصد این معرفی ها از طرف مالک یا شخص ذینفع بوده ؟ چه بسا معرفی اسب منجر به اظهار نظر سایر اعضا در مورد عیوب اسب شده ( موضوع انسیاتور کرد که یادته)
با توجه به این که از اوائل فعالیت انجمن حضور داشتم و اولین معرفی ها را خودم انجام دادم ( همونطور که میدونی اولین اسبها در بخش اسبهای معروف معرفی شدند و بعد خودم پیشنهاد ایجاد زیرگروه معرفی را در بخش نژادها دادم و در عرب خالص و وارداتی و خارجی جدا شدند) به جرات میتونم بگم بیش از 90 درصد اسبها بدون دخالت و اطلاع اولیه مالکین معرفی شدند (منظور سیلمی ها و مادیانهای شاخصه که ارزش تبلیغاتی داره نه تولیدات معمولی)
مثلا در مورد عرب در این 2 سال اخیر اکثر معرفی ها را ایمان انجام داده که میدونی فقط علاقمنده به اسب اصیل

بالا