بچه ها نظر بدید در مورد طرح هدفمند کردن انجمن

داره الان تا 5 meg /Sدر اختیارمیزاره.
میگم که سرویسش رو هم خودش میتونه بده

آخرین ویرایش:

سامان حسینی

Active member
گرفتن پول از کسانی که میخوان پست بذارن واستفاده بیشتر بکنن کاملا منطقی است وترجمه مقالات ...هم کار خوبیه ولی این که 4تا به ظاهرپیشکسوت بیان اینجا وبخوان به ما درس بدن کمی سنگین است. همین کسایی که بشون میگن پیشکسوت به این سایت برای به دست اوردن اطلاعات بیشترنیاز دارن. ودر اخر ایکاش این کار به صورت خود رای انجام نمیشد واز اعضا هم نظرخواهی میکردن

bakhshi

Member
مخالفم
1-تا شما راه پیشرفتی که بقیه داشتن رو مطالعه نکنی و مقایسه نکنی نمیتونی با ابزاری که داری بهش برسی. وگرنه گیج میزنی و فقط رو کاغذ پیروز میشی و تو حرف, همین چیزی که شما تو تاپیکها مینوشتی و همه رو به همخونی حداد تجویز میکردی با یکسری اطلاعات پوسیده که از دهان همه شنیده میشه.
2-قسمت معرفی بسته شد تا به جنبه های دیگر رسیدگی شود
3-خونهای خارجی وجود دارند و یک واقعیت هستند, شما نقش مبارک رو نمیتونی نادیده بگیری (خوب یا بد) و در 50 سال آینده مبارک یه چیزی تو مایه های aswan خواهد بود که در تمام خط خونیهای روسی دیده میشه.
4-دادن ایمیل و ارشاد و اغفال پشت پرده که گندش در آینده در بیاد و این داستانها در شان اعضا نیست
5-تعداد کمی عضو هستند که صرفا کارشون سر و صدا و بزرگنمایی است, که دلیل جذب مخاطب و کسب درآمد است.
6-از این 5-7-10 تومنها نه برای من آبی گرم میشه نه حسابی روش کردم, هدفم دادن خدمات در خور به اعضایی هست که میدانند برای چی اینجا هستند. و گرنه تعداد کمی هستند که همیشه ناراضی هستند و از خوب یا بد روزگار گیر ما افتادن و دوست دارن عقده های حقارتشون رو با نوشتن حل بکنند, این افراد نه اسب دارند, نه پانسیون, نه دردسر
سلام امیر جان خسته نباشی. 1 بی شک باید از تجربیات تمام کشورها استفاده کرد . بنده تقریبا با خط خونی مصر اشنا هستم تولید در مصر با هدف شروع شد ، یکی از کارهایی که مصر بدلیل علاقه به *تیپ خاص* برخی خانوادها (مثل منیت) انجام داد همخونی بود ، امروزه از اصل همخونی برای بالا بردن سرعت اسب های تروبرد استفاده میشود . جمعیت اسب های خالص ما همه با هم فامیل هستند ما نا خواسته به سمت همخونی در حال حرکت هستیم شجره اسب های خالص را مطالعه بفرمایید متوجه عرض بنده می شوید . اصولا هر انتخابی برای تولید حلقه بسته ای را ایجاد می کند مثلا وقتی هدف کورس و قدرت باشد نا خواسته جمعیتی به مرور حذف می شود یا بلعکس نتیجتا* از اصل همخونی در علم اصلاح نژاد امروزه استفاده می شود البته (اگاهانه و با هدف) امر مذموم و پوسیده ای نیست اگر بخواهم تمام موارد استفاده همخونی امیر جان بگم کتاب ها باید تایپ کنم نیاز به مطالعه شخصی هست در این باب از حوصله جمع ......... 2 با شما موافقم به نظر من معرفی کافیه دیگه وقت یاد گیری علم روز پرورش اسب هست . منظور من متوجه نشدید هدف این بود که ، چرا در انجمن اسب ایرانی نباید تمرکز روی اسب ایرانی باشه!!؟؟ 4 منظور شما رو نمی فهمم ارتباط با اعضا داشتن جرمه:eek:hno-smiley02: یعنی!!!؟؟ کدوم اغفال پسر خوب در دنیای اطلاعات محور امروز !!! امیر خان سو ظن داری به همه ها!!! 5 داشتن سلایق مختلف و کل کل پیرامون انها سر و صدا و کسب درامد شده جدیدا!! 6 بله متاسفانه افرادی هستند که همیشه مصرف کننده هستند نه تولید کننده تازه به قول شما جو خراب هم می کنن تا به هدف خود .......... ولی وجود این افراد در جامعه نباید سبب سوئ ظن و بد بینی شما بشه تا بوده........... هدف من از امدن به انجمن تعامل و یادگیری بوده حاشیه و کل کل همیشه وجود داره نباید سبب حذف و طرد و سرکوب افراد بشه........... ضمنا فضا را بشکلی اداره کنیم که افراد بیشتری جذب این ورزش و اسب داری شوند نباید با این طرح های شتاب زده سبب ریزش علاقه مندان شویم به افرادی که عضو هستند اجازه ابراز نظر در انجمن داده بشه تا تمرین دموکراسی ازاد باشه ممنون که اجازه انتقاد سازنده رو دادی امیر جان کلا با پولی شدن موافقم ولی با شیب کمتر :winksmiley02:

sookout

Member
باسلام
امیر جان شما میتونی کاربرای سایت وگروه بندی کنی. حرفه ای، نیمه حرفه ای،آماتور .
با این دسته بندی مبالغ و دسترسی کاربرها رو تقسیم کنی . مثال آماتور ها با پرداخت 6 ماه بتونن به قسمت معرفی برن اما نتونن نظر بدن تا بار تایپیک از نظر علمی پایین نیاد. با این شرایت میشه خیلی هارو به اسب علاقمند کرد و توسعه داد که منفعتش برای همس.
البته من قصد جسارت به شما و اساتید دیگرو نداشتم وندارم. :ph34r-smiley:

حتی سرویسهای قابل شارِ رو هم درحد آنونس به فراخورسرویس بازبذار تاکاربرهای سایت وگوگل استفاده کنند.
حتی مقالات و..

سعیده

Member
با سلام و احترام
میشه بگید من الان در چه سطحی هستم؟
چرا بعضی از موضوعات برای من باز نمیشه و نمیتونم اونا رو مشاهده کنم؟
چه موضوعاتی رو میتونم مشاهده کنم؟و کدوم رو نه؟

سعیده

Member
آقای امیر حسین لطفا شما جواب بدید

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
با سلام و احترام
میشه بگید من الان در چه سطحی هستم؟
چرا بعضی از موضوعات برای من باز نمیشه و نمیتونم اونا رو مشاهده کنم؟
همه مطالب غیر از رشته ها و نژادها باز هستند

mansouri

Member
روی کاغذ کار خیلی جالب وکم عیبی هست بستگی به عمل داره مثل خیلی از کار های دیگه تنهایی مثل یک عضو از دینامیت میمونه که به هیچ دردی نمیخوره ولی وقتی پرمنگنات با نمک با... ویک فیتیله با هم باشن هیچکی جلوی اونا رو نمیتونه بگیره!!!!!
حواست جمع باشه مدیر اگه یه سری از این کارها رو بکنی که انجمن بهتر بشه و وسط کار ول کنی داری خودت انجمن رو خراب میکنی حق داری تنهایی نمیشه ولی سریع هم نمیشه
دقت کن الن ما خودمون نمیفهمیم ولی نون 100 نومنی میخوریم وبنزین 700 میسوزونیم بسه دیگه خطرناک شد .
من به نوبهی خودم کمکی بخواهی هستم در جریانه کارهات نیستم ولی دانشجوی دام پزشکی هستم و 10 سالی هست اسب داریم حالا اگه کاری داشتی پیغام بگذار.

♘امیرحسین♞

اگر میخواستم ول کنم تا حالا ول میکردم ,مثل یک سرطان میمونه تا نکشه خلاصم نمیکنه

sparizimanesh

New member
باسلام
اقاي مدير تكليف ما كه هر چند وقت يكبار براي ديدن معرفي اسبهاي جديدي وارد سايت ميشيم چي ميشه.
بي خيال بشيم.

علی واحدی

Active member
حق عصویت در سایت

متاسفانه تاپیک حق عضویت در سایت بسته شده وگر نه این موضوع رو اونجا میزاشتم.
امیر حسین جان طبق آمار سایت در حال حاضد حدود 3917 نفر عضو داره و اگر مبلغ رو 10000 تومان در نظر بگیریم میشه ماهی 39 میلیوم و یکصد و هفتاد تومان(000/170/39 تومان) (البته از 50000 تومانیها هم گذشتیم):winksmiley02:
واقعا سایت در ماه اینقدر هزینه داره:coolsmiley02:

♘امیرحسین♞

متاسفانه تاپیک حق عضویت در سایت بسته شده وگر نه این موضوع رو اونجا میزاشتم.
امیر حسین جان طبق آمار سایت در حال حاضد حدود 3917 نفر عضو داره و اگر مبلغ رو 10000 تومان در نظر بگیریم میشه ماهی 39 میلیوم و یکصد و هفتاد تومان(000/170/39 تومان) (البته از 50000 تومانیها هم گذشتیم):winksmiley02:
واقعا سایت در ماه اینقدر هزینه داره:coolsmiley02:
اگر شما 10000 تومنت رو در ماه دادی بقیه هم میدن !

bakhshi

Member
به نظر میرسه هیچ کس عاشق اسب و علاقه مند نیست متاسفانه:mellowsmiley:!!!؟؟ فقط شعار است و بس............!!!!!:sadsmiley: