بچه ها نظر بدید در مورد طرح هدفمند کردن انجمن

bakhshi

Member
با هر کس میگه هیچ کس اینجا عاشق اسب نیست و هر کس تایید میکنه

جوش نیار جوون:rolleyessmileyanim: من حرف درست و منطقی همیشه تایید کرده و می کنم من و شما یک طرفیم معنی گفته های شما رو نمی فهمم:dodgy: در هر صورت اگه ناراحت شدید ببخشید:winksmiley02:

bakhshi

Member
نمنه عشق اسب ؟

لطف دارید امیر خان بنده اگر ابدارچی انجمن اسب ایرانی هم باشم افتخار می کنم:tonguesmiley: چون هدفم خدمته نه گرفتن پست های بالا... ایشا الله در راه خود ثابت قدم باشی امیر جان و بدان که یقین به کار خویش نیمی از مسیر موفقیت است(گوته فیلسوف المانی) درود بر شما ایزد نگهدارتان:smilingsmiley:

sohrab

Active member
جوش نیار جوون:rolleyessmileyanim: من حرف درست و منطقی همیشه تایید کرده و می کنم من و شما یک طرفیم معنی گفته های شما رو نمی فهمم:dodgy: در هر صورت اگه ناراحت شدید ببخشید:winksmiley02:

اقا من نخوام با شما یک طرف باشم باید کی رو ببینم؟:laughingsmiley:
خیلی هم احساس بزرگی نکن من پیرتر از توام؛ چون کمتر جوش زدم خوب موندم:winksmiley02:

علی واحدی

Active member
اگر شما 10000 تومنت رو در ماه دادی بقیه هم میدن !
امیر حسین جان شما جواب منو ندادی منظور من این بود که اگر همه بدن آیا انجمن واقعا ماهی 000/170/39 میلیون خرج داره؟
که منطقی بنظر نمیرسه. در ضمن من دوتا اسب دارم که دارم ماهی حد اقل یک میلیون خرجشون میکنم پس برای 10000 مطمئن باش مشکلی ندارم. امیدوارم منظورمو فهمیده باشی دوست عزیز.

به نظر میرسه هیچ کس عاشق اسب و علاقه مند نیست متاسفانه:mellowsmiley:!!!؟؟ فقط شعار است و بس............!!!!!:sadsmiley:
جسارتا جناب آقای بخشی شما فکر میکنم که جزو افرادی هستید که خیلی زود قضاوت میکنید و اگر مطالعاتتون رو در زمینه شناخت افراد و کلا مطالب گذاشته شده درسایت توسط دوستان رو مطالعه بیشتری بفرمایید معنی حد اقل ممکنه معنی شعار
رو بفهمید.
از شما بعیده که توی سایت خودتون فکر کنید که شعار وجود داره یا اینکه معنی شعار از نظر شما در اینجا = ...
چون ماهی 10000 نمیدن؟
سهراب جان شما جزو افراد با سابقه سایت بوده و هستید و خوب مطالب رو میگیرید و من همیشه از ارسالهای خالی از چاپلوسی شما بوجد آمده و میآیم.
با منی یا بخشی؟
خدا داند و سهراب و من و شما و جناب بخشی:blushsmiley:
با هر کس میگه هیچ کس اینجا عاشق اسب نیست و هر کس تایید میکنه
پس جواب سوال بالا کاملا مشخصه. ایولا بابا سهراب جان.
فکر میکنم که baned بشم. در هر حال اگر هم شدیم باز هم 10000 تومن رو پرداخت میکنیم که نگن عشق اسب نبود:laughingsmiley:

خيلي از اعضائي كه خالصانه اطلاعات در اختيار مدير و ساير عزيزان ميذاشتن ديگه وقت نميذارن
ميدونم كه برا كسي دعوتنامه نفرستادين و نيازي به هيچكس نداريد:coolsmiley02:
ولي افرادي كه برا منافع شخصي خودشون و براي خودنمائي الان جوگير شدن و حق عضويت پرداخت كردن 2 ، 3 ماه بيشتر دوام نميارن
امير جان خيلي از اعضاي اين انجمن حداقل يك اسب دارند و تقريبا" هزينه اي برابر 400000 تومان پرداخت ميكنن و پرداخت 10000 تومان براشون سنگين نيست.
ولي بايد توجه داشت كه اون 400000 تومن هزينه براي اسب پاسخگوي علاقه و عشقشون به اسب هست و شايد هم منافع مادي و برگشت سرمايه خوبي براشون داره كه خودت بهتر ميدوني ، آيا اين 10000 تومن هم نفعي به اندازه داره براشون ؟
حساب دو دوتا چهارتاست:winksmiley02:

sookout

Member
خيلي از اعضائي كه خالصانه اطلاعات در اختيار مدير و ساير عزيزان ميذاشتن ديگه وقت نميذارن
ولي افرادي كه برا منافع شخصي خودشون و براي خودنمائي الان جوگير شدن و حق عضويت پرداخت كردن 2 ، 3 ماه بيشتر دوام نميارن
امير جان خيلي از اعضاي اين انجمن حداقل يك اسب دارند و تقريبا" هزينه اي برابر 400000 تومان پرداخت ميكنن و پرداخت 10000 تومان براشون سنگين نيست.
ولي بايد توجه داشت كه اون 400000 تومن هزينه براي اسب پاسخگوي علاقه و عشقشون به اسب هست و شايد هم منافع مادي و برگشت سرمايه خوبي براشون داره كه خودت بهتر ميدوني ، آيا اين 10000 تومن هم نفعي به اندازه داره براشون ؟

سلام دوست عزیز ، من و شما نمیتونیم بگیم که تو سایتشون چکار بکنن یا نه. سیاست نگهداری سایت باخودشونه. چون مالک سایت هستن.:ph34r-smiley:

مستغنی

New member
دوست عزیز من تمام مطالب رو توی این تاپیک مرور کردم رسیدم به مطالب شما دیدم مثل خودم هیچ استفادهای به اعضای این سایت چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ غیر علمی! نرسوندی.
حیرون موندم با این اوصاف که خودت هم اذعان میکنی سایت برات منفعتی نداره چرا هنوز اینجایی؟ نه بدرد این انجمن خوردی و نه انجمن به درد شما! :blushsmiley:

مستغنی

New member
من پیشنهاد میکنم برای اینکه هم دلال جماعت مالیاتشون رو بدند و هم افراد تازهوارد تاحدودی دسترسی به مطالب ازشون گرفته نشه، دیدن عکس و گذاشتن عکس رو فقط به اعضای ثابتی که حق عضویت میدن بدید. در کنار اون هم اجازه ی خوندن متن مطالب برای عموم آزاد باشه اینجوری هم یک تعادلی برقرار میشه و باعث میشه که هر کس مسیر خودش رو پیدا کنه.

aahmadian

Member
من پیشنهاد میکنم برای اینکه هم دلال جماعت مالیاتشون رو بدند و هم افراد تازهوارد تاحدودی دسترسی به مطالب ازشون گرفته نشه، دیدن عکس و گذاشتن عکس رو فقط به اعضای ثابتی که حق عضویت میدن بدید. در کنار اون هم اجازه ی خوندن متن مطالب برای عموم آزاد باشه اینجوری هم یک تعادلی برقرار میشه و باعث میشه که هر کس مسیر خودش رو پیدا کنه.

من هم با نظر شما موافقم

مستغنی

New member
باز هم اسب فدای پول شد.این آخرین چیزی بود که من فرستادم . موفق باشید دوستان.
دوست عزیز من گمان میکنم همین خرده فضایی که ایجاد شده تا شما ابراز علاقه ی شدید خود رو نسبت به اسب بیان کنی، لذت ببری و ناراحت بشی، همه و همه با پول فراهم شده!
فکر کنم ابتدا باید ارتزاقی باشه تا فکر کار کنه، و بعد باید فکری باشه که خلاقیت به خرج بده، بعد هم خلاقیتی باید باشه تا به مزاج و روحیات یک عده خوش بیاد. که سر جمع بشه انجمن اسب.

حالا فکر کن برعکس بود،پولی نبود،وقتی نبود، خلاقیتی نبود، اشتراکاتی نبود و پایه و جایگاه و مامنی هم نبود! اونوقت شما کجا بودی که بیای بگی اسب فدای پول شد؟
یک مقدار فخیم باشیم و متفکر. چه طوری پیش خودتون فکر کردید قاسمی انتظار داشته عین پنج هزار نفر پول بریزن به حسابو ایشون لابد برحی ۵۰ میلیون پول در بیاره و حالشو ببره؟
هرکسی از فاصله ی ده فرسنگی صنعت اسب رد بشه می فهمه که این صنعت پر شده از آدم های مفت خور و ناخن خشک و کلک و بدرد نخور بگیر برو تا آخر (البته به اون جماعت ۳ درصدی بر نخوره)
دیگه قاسمی که که تو کنه این قضیه چند سالیه لولیده و زیر بمشو از من و شما هم بهتر میدونه! یقین بدون ایشون می دونسته از این ۵۰۰۰ نفر ۵۰ تا آدم بدرد بخور اونم بزور در میاد. که (نصفشون هم الان اکانتشون بدون پول باز شده چون یه زمانی اونم نسبی یک حالی به جمع دادن) و برای اون ۲۵ نفر دیگه برنامه ریزی کرده تا حد آخر سر ماه ۲۰۰ تومن اینور در بیاد خودشم ۳۰۰ - ۴۰۰ لابد بزاره روش و خرج این سایتا بکنه. مگه فکر میکنه یکی دوتاست. بیا برو تو سایت سگ دات آی آر ببین اون جا چه خبره. اونور که دیگه رقم میلیونی مطرح نیست که. دلالای اونجا رو چس مثقال میلیون تومن خون و خونریزی و آدم فروشی میکنن. کی این همه اعصاب داره و یه مشت مفت خور( بلا نسبت جمع) دور خودش جمع کنه و بساط کسب و کار فراهم کنه واسه این همه آسمون جل . به نظر من دوسالی هم که کرده. حتی اگر خودش میلیاردی هم در آورده که نیاورده :laughingsmiley: زیاد کرده. به سر خیلی ها هم زیاد بوده. من با این فرد ۳ ماهه سرو کله زدم و تا قبل از این فکر میکردم آدم فعال و آخرتیم. کم آوردم. می بینم دایم تو سفره ! دایم بیداره و مشغول صدتا کار. ...
بابا به خدا لیاقتشو خیلی از ما نداریم. باید برین گمشیم خدایی! فکر کنم وقته به خودمون بیام. حالا نه تو این مسئله ی ساده. که در آخر چه ما بیایم و چه نیایم واسه صاحاب ملک سوده. دوسره سوده!
تو کل مسايل زندگی باید به خودمون بیایم. ولنگ وازی تو همه ی مسایل! همینه مملکت وضعش اینه! عادت کردیم به مفت خوری. کوپون و سوبسید و مال مفت و کار کم ...

چی بگم آقا ول کن. نیا اصلا. ما جات رو خالی میزاریم. یه مدت که گذشت برنگشتی استفاده میکنیم، تریپلکس میزنیم روش:dodgy:

دوست عزیز من تمام مطالب رو توی این تاپیک مرور کردم رسیدم به مطالب شما دیدم مثل خودم هیچ استفادهای به اعضای این سایت چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ غیر علمی! نرسوندی.
حیرون موندم با این اوصاف که خودت هم اذعان میکنی سایت برات منفعتی نداره چرا هنوز اینجایی؟ نه بدرد این انجمن خوردی و نه انجمن به درد شما! :blushsmiley:
دوست عزيزم :
1) از طرف همه !!! از شما تشكر ميكنم
2) عجله كردي هم شما و هم عزيزاني كه از شما تشكر كردن چون با بررسي همه جانبه شما از اين تاپيك من هم حيرون موندم كه چطور متوجه عدم منفعت رساني يا نفع بردن بنده شدي؟؟؟
3) من جايي از اين تاپيك نگفتم كه نفع نبردم و منكر مفيد بودن سايت نيستم.
4) بحث من نفع خودم نبود چون در صورت لزوم ميتونم از اطرافيانم كه بدون ادعا نفع ميرسونن استفاده ببرم منظورم تازه واردها بود كه بايد ياد بگيرن
(زكات علم نشر آن است. حضرت علي(ع) )
اميدوارم موفق و مويد باشيد و بدور از حاشيه
از امير هم تشكر مخصوص دارم و آرزوي موفقيت هر چه بيشتر براش ميكنم.

بالا