چند سال دارین و چند ساله که تو کار اسبین

عربی

Member
قربان منظورم این بود چندتا از اسباتون فروشین؟ در ضمن بابا شما از جناب انتظاری اسبدارترین 40 تا کجا 7 8تا کجا انشا.. رای میدیم رئیس بعدی خودتون باشید ... البته اگه دعوتمون کردن... در هر صورت مخلصیم این اسب نیم ملیونیتو معرفی کنید ما که زورمون به 50 میلیون نمیرسه ...

عربی

Member
پس ماشا.... کار کاسبی خوبه ما که 6 دانگم نمیتونیم بفروشیم شما 2 دانگ 3 دانگ میفروشید ... قربان ارادت داریم

عربی

Member
قربان زین بدون اسب که فایده نداره مگه زین را بزاره روی موتور بره تو دست اندازهای شهر احساس سواری بهش دست میده... یا شما نیم دنگ اسب بهش بدین یه روز در هفته بیاد سواری بهر حال 40 تا اسب باید برن سواری وگنه تو اصطبل عقده ای میشن

s.parizimanesh

Active member
جالبه گفتی یک دانگ !
یکی از اسبامون 3دانگش مال ماست سه دانگش مال یکی از دوستان !
یکی دیگه هم هست که تا چند روز پیش نصف نصف بود از 3 روز پیش شد 2 دانگ 4 دانگ !
نصف شکم 2تا مادیون را هم پارسال فروختیم !!!
یکی دیگه هم هست که 3دانگ 3دانگ هنوز هست .

اینقدر آمارها عجیبن که فکر کنم دوستان جدی نگیرن وفکر کنن دارم شوخی میکنم ولی همه شون راستن !
:happysmiley:
ما قبولت داریم.

ramazoon

New member
جالبه گفتی یک دانگ !
یکی از اسبامون 3دانگش مال ماست سه دانگش مال یکی از دوستان !
یکی دیگه هم هست که تا چند روز پیش نصف نصف بود از 3 روز پیش شد 2 دانگ 4 دانگ !
نصف شکم 2تا مادیون را هم پارسال فروختیم !!!
یکی دیگه هم هست که 3دانگ 3دانگ هنوز هست .

اینقدر آمارها عجیبن که فکر کنم دوستان جدی نگیرن وفکر کنن دارم شوخی میکنم ولی همه شون راستن !
:happysmiley:

خدا خیرتون بده این طوری شما پیش میرید خرید وفروش اسب حبه ای میشه انوقت تمام بچه های جوپار میتونن
از یک حبه تا نود شش حبه بخرند:wacsmiley:

ramazoon

New member
از لهجه دوستان کرمانی پیداست که نزدیکترین دوستان من وآقای مهندس سیفی هستن !!
این دوست خوبمون رمضون و جناب آقای عربی هم همه را دست انداختن !!!
حالا که پستهای قبلی را خوندم فهمیدم کل حرفاشون شوخی است !!!
ما را بگو چقدر جدی گرفتیم !

رمضون عزیز اگر اذیت کنی 3دانگ فعلیت را هم فسخ میکنم میدم به آرش وثوق یا تقدیم میکنم به جناب عربی که دوباره بیان تو کار اسب . خوب ؟؟
همیشه نصف هر شوخی جدی هست یادمون نره

بنده شهاب کریمی از سیرجان هستم نزدیک به 4سال هست با اسب آشنا شدم سال اول با یک مادیان دره شور از تولیدات آقای مسکوب و کره همان مادیان با نسمان آقای صیفی شروع کردم وسال بعد باخرید دو مادیان عرب والان نزدیک به 12راس اسب عرب و همان دو دره شور درخدمت دوستان هستم.

سینا گورانی

Active member
جناب کریمی خیلی پیشرفت خوبی داشتید تبریک میگم
بنده شهاب کریمی از سیرجان هستم نزدیک به 4سال هست با اسب آشنا شدم سال اول با یک مادیان دره شور از تولیدات آقای مسکوب و کره همان مادیان با نسمان آقای صیفی شروع کردم وسال بعد باخرید دو مادیان عرب والان نزدیک به 12راس اسب عرب و همان دو دره شور درخدمت دوستان هستم.

sajad

Member
من15 سال دارم از 5یا6 سالگی هم سواری را به صورت مبتدی آموختم تاسن 11 سالگی که تونستم سواری را به صورت معمولی بیاموزم
اما خودم هیچی اسب عرب ندارم ولی تصمیم به خرید یک کره مادیان عرب دارم

سینا گورانی

Active member
بنده سینا گورانی از اهواز 18 سال دارم 6 سال است که با اسب اشنا شدم 5 سال پیش اولین اسبام که 2 مادیون عرب بودن گرفتم که سال بعد هر دو را فروختم و 3 سال پیش کژال(ذوالفقار*برهوت) و پارسال هم لومانا(ذوالفقار*سمیلا) را گرفتم

من مهرزادم .اهل چهارمحال زادگاه مجید بختیار .32 سال دارم از کودکی اسب داشتیم اما سال 80 همه را بخشیدم الان 2 ساله باز به دنیای اسب برگشتم

سلام من هم مهرزاد هستم و 17 سالم هست و تغریبا از سال 83 اولین مادیان عرب رو به نام خاتون خلیج ( حمید و مریم مجدمی ) خریداری کردیم و 2 سال بعد مادیان های مروارید6(حنین و غزاله2 ) و هوردخت (حنین و گل خطن) و شرر بیرگان( طغرل و مروارید 6) خریدیم و سال بعد از ان خنجر اصفهان( غرور و اناهیتا) رو خریداری کرذیم و سال 86 . 6 اسب رو از باشگاه نیرو رو در حراج برنده شدیم ( مادیان هایی مثل نسیم( خرسان گندزلو و نجمه ) و شهلا ( مادر هد هد ) و رویال ( یکه تاز و پروانه حسینی) ) و الان حدود 32 راس اسب عرب داریم که 13 راس انها اسب اصیل خوزستان هستند و باقی انها خون وارداتی هستند.

بالا