چند سال دارین و چند ساله که تو کار اسبین

sohrab

Active member
من 1 ساله تو كار اسبم
البته اگه يه نفر 10 سال ديگه اين تاپيك رو بخونه اونوقت من 11 ساله تو كار اسبم حتي اگه در طول اين 10 سال چيز جديدي ياد نگرفته باشم

سامان حسینی

Active member
الان تواین گرونی اسب تنها کسی که خیلی به پیشرفت جوانان علاقمند است وحاضره اسباشو با موتور معامله کنه به شرط اینکه بدونه طرف دلال نیست اقای جعفری یزدی هست خداوند طول عمرش بدهد امثال این بزرگوار کم گیر میاد چند تا دیگه مثل ایشون بود صنعت اسب متحول میشد

این اقای یزدی کجاست؟ من عشق اسبم وسابقه زیادهم دارم پدروعموم هم اخرتجربن تواسب . چندین تن ینجه و جو وذرت هم ذخیره داریم البته چند تا اسب هم داریم اما ترکمن . وعرب ردی. بهترین موقعیت رو واسه پرورش داریم اما کو مولد. این اقارو معرفی کنید شاید فرجی شد وهمه اسبارو فروختیم واز ایشون اسب خوب خریدیم.

علی اصفهانی

Active member
الان که سال 1389 است چهل سال دارم و 27 سال پیش اولین اسب را داشتیم ولی بطور جدی از 16 سال پیش و با خریدن اسب عرب .

سلام منم 29 سالمه 9ساله درکار خرید فروش اسبم ولی بیشتر بومی چون منطقه ما بیشتر اسب بومی استفاده میشه

عربی

Member
پس بعد از رکورد من آقای اصفهانی از همه بیشتر تو کارشن ماشاا... چندتا شون فروشین اقای اصفهانی

سعیده

Member
تا حالا باشگاه نرفتم :hmmsmiley02:اگه خدا بخواد از تابستون شروع میکنم
تا به حال والدینم اجازه باشگاه صادر نکردن:rolleyessmileyanim:

علی اصفهانی

Active member
من 1 ساله تو كار اسبم
البته اگه يه نفر 10 سال ديگه اين تاپيك رو بخونه اونوقت من 11 ساله تو كار اسبم حتي اگه در طول اين 10 سال چيز جديدي ياد نگرفته باشم

هزارتا معنی داشت !

پس منم 1 ساله که تو این کار هستم . چون واقعا به اندازه 1 سال هم مطلب یاد نگرفتم !

علی اصفهانی

Active member
من 1 ساله تو كار اسبم

هزارتا معنی داشت !

پس من 1 ساله که تو این کار هستم . چون واقعا به اندازه 1 سال هم مطلب یاد نگرفتم !

ولی خودتو به اندازه 15 سال قبول دارم .

علی اصفهانی

Active member
پس بعد از رکورد من آقای اصفهانی از همه بیشتر تو کارشن ماشاا... چندتا شون فروشین اقای اصفهانی

ما کوچک شما هستیم قربان .
فرمودین : چندتاشون فروشین ... متوجه منظور سرکار نشدم . ممکنه بیشتر توضیح بدین . من در خدمتم .

:smilingsmiley:

علی اصفهانی

Active member
من از علی اصفهانی و علی سیفی و کلا دست اندر کارا می خوام به جای اینکه اسب رو اسب بزارن به ا مثال رمضون کمک کنن شاید یه روزی سوارکار بزرگی شد.... واقعا که....

والا من که کوچک همه هستم .
ولی تو اصطبل ما اسب نیم ملیونی پیدا میشه و اسب ( البته بنظر خودم ) 50 ملیونی هم شاید پیدا بشه .
تو اصطبل ما تو همین نیم وجبش دوخون هست عرب هم هست پرشی هست رشته های دیگه هم هست .
حتی عرب پرشی هم هست !!!

دوست عزیز با موتورت سری به ما بزن . خوشحال میشم .

درضمن با شناختی که از مهندس سیفی دارم ایشون از همه استقبال میکنن . من دوستانی را که میخوان وارد این رشته بشن به ایشون معرفی میکنم و نتیجه هم همیشه خوب هست .

علی اصفهانی

Active member
فکر کنم یک دانگ هم نده.

جالبه گفتی یک دانگ !
یکی از اسبامون 3دانگش مال ماست سه دانگش مال یکی از دوستان !
یکی دیگه هم هست که تا چند روز پیش نصف نصف بود از 3 روز پیش شد 2 دانگ 4 دانگ !
نصف شکم 2تا مادیون را هم پارسال فروختیم !!!
یکی دیگه هم هست که 3دانگ 3دانگ هنوز هست .

اینقدر آمارها عجیبن که فکر کنم دوستان جدی نگیرن وفکر کنن دارم شوخی میکنم ولی همه شون راستن !
:happysmiley:

علی اصفهانی

Active member
از لهجه دوستان کرمانی پیداست که نزدیکترین دوستان من وآقای مهندس سیفی هستن !!
این دوست خوبمون رمضون و جناب آقای عربی هم همه را دست انداختن !!!
حالا که پستهای قبلی را خوندم فهمیدم کل حرفاشون شوخی است !!!
ما را بگو چقدر جدی گرفتیم !

رمضون عزیز اگر اذیت کنی 3دانگ فعلیت را هم فسخ میکنم میدم به آرش وثوق یا تقدیم میکنم به جناب عربی که دوباره بیان تو کار اسب . خوب ؟؟

بالا