چند سال دارین و چند ساله که تو کار اسبین

سامان حسینی

Active member
من 17 سالمه12ساله توکاراسبم وقتی بابام ابولهول رو از حراج 77وا3 عموم خرید یه مادیون 05 هم وا3 من خرید چون من نمیتونستم سوار ابول بشم .وازاون وقت بدبختی من شروع شدالبته میگن از1سالگی علاقه عجیبی به اسب داشتم اونم عرب خودم که یادم نمیاد!!!ولی به حرفشون احترام میذارم پس 16سال حساب کنید:laughingsmiley:

s.parizimanesh

Active member
من بیست و شش سالمه
از بچگی اسب داشتیم یک مادیان مشکی دره شور وقتی که مرد دیگه تا چند سال اسب نداشتیم
ولی الان دوباره ده ساله که اسب نگه میداریم.

Soheil Sanati

Active member
جالبه کسانی دارن جواب میدن که کمتر تو بحثها شرکت میکنن و منتقدین اصلی حرفی واسه گفتن ندارن

سامان حسینی

Active member
جناب صنعتی پرورش دهنده ی برتر ایران هدفتون ازطرح این سوال چیه؟ بهتر نیست وقت ارزشمندتون صرف تولیدات جهانیتون بکنید تا این که این بحثای پوچ وبی ارزشو پیش بکشید. این که منتقدین دراین بحث شرکت نکردند نوعی بی محلی به شماس وتحریم بحثای شما.اینو من که نصف شما سن دارم میفهمم چطورشما!!!

Soheil Sanati

Active member
جناب صنعتی پرورش دهنده ی برتر ایران هدفتون ازطرح این سوال چیه؟ بهتر نیست وقت ارزشمندتون صرف تولیدات جهانیتون بکنید تا این که این بحثای پوچ وبی ارزشو پیش بکشید. این که منتقدین دراین بحث شرکت نکردند نوعی بی محلی به شماس وتحریم بحثای شما.اینو من که نصف شما سن دارم میفهمم چطورشما!!!

شاید هم منتقدین اصلا پرورش دهنده نیستند یا زیر 1 سال هست که اومدن تو کار اسب

بالا