قوانین جدید سایت

ابوذر

Member
شايد بهتر باشه يه آدرس پستي بديد و همه كپي كارت ملي شون رو به اون آدرس پست كنند و نام كاربري فعليشون هم بگن تا اصلاح بشه

mohammadd

Member
اوضاع یه جوریه انگار میخوایم تو یه سایت نظامی یا اطلاعاتی عضو بشیم:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

یکی از افرادی که اصلا هیچ موقع درباره هیچ اسبی نظر مخالف نداره شمایی ! و همیشه هم بهتون اجازه داده نشد نظر بدید ! و همیشه هم دهانتان بسته بوده.
دلم کباب شد...

اینجا بالای 10 هزار اسب معرفی شده. که طبق نظر شما مدیر توشون منافع داره و نمیزاره نظری بدید !
اصن یه وضی

هیچوقت برای 2 دقیقه خودت رو جای من گذاشتی؟
یه بیکاری میاد نظر میده درباره یه یابویی ! مالک یابو زنگ میزنه به من! چشماشو میبنده و دهنشو باز میکنه. من باید جوابگوی چرت و پرتای بیکار درباره یابو و مالک باشم!

دلیل بسته شدن صفحه شخصی مشخص شدن دلالی و خانم بازی تعدادی از کاربران معلوم الحال بوده !
میخای جزئیاتشم بگم خدمتتون؟
اینجا یک طلاق اتفاق افتاده و ایجاد مزاحمت 3 ساله برای یکی از کاربران خانم که ایشون رو از زندگی ساقط کرده.
:eek:hno-smiley02::eek:hno-smiley02::eek:hno-smiley02:

mohammadd

Member
شاید به دلایلی اشتباهی صورت گرفت اون وقت باید به جای ویرایشش همونجا تو یه تاپیک جدید اون اشکال برطرف بشه.که بر اثر این کار تاپیک های اضافه و بیخودی بوجود میاد
در ضمن بعد از فکر کردن هم جایز الخطاست

mohammadd

Member
مزیت مهم ترش اینه که کاربران نمیتونن برای منفعتشون حرفشونو دائم عوض کنن
و فاجعه درست بکنن!

تمام مطالبی که در طی سالها توسط اعضای مختلف نوشته شده سیر تکاملی سوادشون از اسب رو نشون میده.

تسلیم:winksmiley02::blushsmiley::coolsmiley02:این حرفا هم شد یه چیزی

negin13

New member
آقا امیرحسین من نه میتونم برم تو کنترل پنل خودم و قسم
PHP:
ت جهت اطلاع شما و برخی جاهای دیگه آخه چرا ؟ دلیلش چیه واقعن؟

بالا