قوانین جدید سایت

بدینوسیله تبصره ماده 9 قوانین سایت به شرح ذیل اصلاح می گردد:

اصلاحیه تبصره ماده 9 قوانین سایت:

ذکر شماره تلفن و نشانی و .......در سایت وتوسط کاربران ممنوع و در صورت تمایل، این امر از طریق چت باکس و پروفایل شخصی و با مسئولیت مطلق، توسط خود کاربر امکان پذیر خواهد بود.

آخرین ویرایش:

علی امامی

New member
با سلام به آقای قاسمی
من قبلا در سایت عضو بودم ولی از زمانی که پولی شد نمیدانم چطوری پول واریز کنم وچطور به اطلاع شما برسانم لطفا من را راهنمایی فرمایید

اقای امیر حسین توی این قانون بنظرم اگه بنویسید البته میتونید متن شو عوض کنین اینه هیچ کس به هیچ دلیل شماره مبایلش وپرسیدن اعضای خانواده انجام ندهیم وگرنه باعث حذف شما و کاربری مقابل شما می شود برای خوب بودن یا نبودن یا نظردادن به من برام پیغام بزارید ممنون:smilingsmiley:

ابوذر

Member
با اين حساب حق هيچگونه اعتراض ويا ثبت نظر مخالف وجود ندارد و گرنه اكانت مان بسته خواهد شد!!!همش بگيم به به و چه چه.اگه در مورد اسبي اطلاعات شخصي داشتيم كه مغاير ميل صاحب اسب بود اگه بگيم اكانتمان بسته خواهد شد!حق هيچگونه اعتراض به هيچي نداريم وگرنه اكانتمان بسته خواهد شد!هر چيزي كه مطابق ميل كسي مخصوصن مديران و مسؤلين سايت است گفته شود اكانتمان بسته خواهد شد!دلمون خوش بود تو اين سايت حق آزادي بيان داريم كه اونم با اين اوصاف دهانمان بسته خواهد شد!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
با اين حساب حق هيچگونه اعتراض ويا ثبت نظر مخالف وجود ندارد و گرنه اكانت مان بسته خواهد شد!!!همش بگيم به به و چه چه.اگه در مورد اسبي اطلاعات شخصي داشتيم كه مغاير ميل صاحب اسب بود اگه بگيم اكانتمان بسته خواهد شد!حق هيچگونه اعتراض به هيچي نداريم وگرنه اكانتمان بسته خواهد شد!هر چيزي كه مطابق ميل كسي مخصوصن مديران و مسؤلين سايت است گفته شود اكانتمان بسته خواهد شد!دلمون خوش بود تو اين سايت حق آزادي بيان داريم كه اونم با اين اوصاف دهانمان بسته خواهد شد!

یکی از افرادی که اصلا هیچ موقع درباره هیچ اسبی نظر مخالف نداره شمایی ! و همیشه هم بهتون اجازه داده نشد نظر بدید ! و همیشه هم دهانتان بسته بوده.
دلم کباب شد...

اینجا بالای 10 هزار اسب معرفی شده. که طبق نظر شما مدیر توشون منافع داره و نمیزاره نظری بدید !
اصن یه وضی

هیچوقت برای 2 دقیقه خودت رو جای من گذاشتی؟
یه بیکاری میاد نظر میده درباره یه یابویی ! مالک یابو زنگ میزنه به من! چشماشو میبنده و دهنشو باز میکنه. من باید جوابگوی چرت و پرتای بیکار درباره یابو و مالک باشم!

دلیل بسته شدن صفحه شخصی مشخص شدن دلالی و خانم بازی تعدادی از کاربران معلوم الحال بوده !
میخای جزئیاتشم بگم خدمتتون؟
اینجا یک طلاق اتفاق افتاده و ایجاد مزاحمت 3 ساله برای یکی از کاربران خانم که ایشون رو از زندگی ساقط کرده.

یکی از افرادی که اصلا هیچ موقع درباره هیچ اسبی نظر مخالف نداره شمایی ! و همیشه هم بهتون اجازه داده نشد نظر بدید ! و همیشه هم دهانتان بسته بوده.
دلم کباب شد...

اینجا بالای 10 هزار اسب معرفی شده. که طبق نظر شما مدیر توشون منافع داره و نمیزاره نظری بدید !
اصن یه وضی

یه بیکاری میاد نظر میده درباره یه یابویی ! مالک یابو زنگ میزنه به من! چشماشو میبنده و دهنشو باز میکنه. من باید جوابگوی چرت و پرتای بیکار درباره یابو و مالک باشم!

دلیل بسته شدن صفحه شخصی مشخص شدن دلالی و خانم بازی تعدادی از کاربران معلوم الحال بوده !
اینجا یک طلاق اتفاق افتاده و ایجاد مزاحمت 3 ساله برای یکی از کاربران خانم که ایشون رو از زندگی ساقط کرده.
انسان وقتی این حرفها را میشنوه از انسان بودنش بیزار میشه.چه طور ما که برای اسبهامون اینقدر ارزش قائلیم برای حریم خصوصی افراد ارزش قائل نمیشیم من به اقای قاسمی حق میدم که از این رفتارها عصبانی باشن اما ما اعضای سایت هم باید خود اصلاح باشیم و در مسائل و موضوعاتی که تشنج افرین یا تخریبی هستند شرکت نکنیم

hashemlo

Member
جناب قاسمي من به شخصه فكر ميكردم بهتره همه كار در اين سايت انجام بگيره از قبيل ارتباط همه كاربران با هم زيرا فضاي مجازي براي همين موضوع ساخته شده اما سوء استفاده بعضي از كاربران كه ميفرماييد نظرم را عوض كرد همچنين حتي مسائل خريد فروش را هم من باعث رونق ميدانستم اما ممكنه باز هم مشكلاتي بيشتر ايجاد كنه ولي تنها موضوعي كه ميشه بيشتر به آن پرداخت آموزشه بدون حاشيه .همچنين مشخصات كه كاربران ثبت ميكنند خيلي مهمه بهتره كساني كه عضو هستند با نام كاربري واقعي و مشخصات اصلي عضو شوند وحق اضهار نظر داشته باشند تا در مواقع ضروري دست رسي به آنها امكان پذير باشه

♘امیرحسین♞

از سال نو یه تغییراتی ایجاد میشه.
فقط کاربران با نام واقعی حق نظر دهی خواهند داشت.

mohammadd

Member
من هم موافقم ولی از کجا میخای بفهمی اسم واقعیه یا دروغین؟؟؟:winksmiley02::winksmiley02::winksmiley02:

mohammadd

Member
دلم کباب شد...

اصن یه وضی

نمیشه حذفشون کنی ؟؟؟؟

ابوذر

Member
شرمنده جناب قاسمي بعضي ها از اون يابو كه گفتيد يابو ترن واقعن من نميدونستم ولي منظورم به اين نبود كه شما از همه اسبهاي تو سايت منافع ميبريد بحث من كلي بود.در ضمن اينهايي كه گفتيد صاحب فلان اسب زنگ ميزنه و..... تا حدودي در جريان يكيشون قرار گرفتم(جميل طغيان).به هر حال بايد شفاف سازي بشه و مطالب پاك نشه بهتره.همه بايد به قول اصفهانيا بدونن كجا چه خبره.بحث طلاق هم واقعن زشت و. .....بي خيال
نمیشه حذفشون کنی ؟؟؟؟

♘امیرحسین♞

شرمنده جناب قاسمي بعضي ها از اون يابو كه گفتيد يابو ترن واقعن من نميدونستم ولي منظورم به اين نبود كه شما از همه اسبهاي تو سايت منافع ميبريد بحث من كلي بود.در ضمن اينهايي كه گفتيد صاحب فلان اسب زنگ ميزنه و..... تا حدودي در جريان يكيشون قرار گرفتم(جميل طغيان).به هر حال بايد شفاف سازي بشه و مطالب پاك نشه بهتره.همه بايد به قول اصفهانيا بدونن كجا چه خبره.بحث طلاق هم واقعن زشت و. .....بي خيال

بغیر از چندتا. بیشتر اسبهای من در سایت نیستن و اسبی که خوزستان و لرستان و تبریز و گنبد ... معرفی میشه اصلا برای من فرقی نداره مال کی هست یا چی

من تولیدات خودم رو دارم. با بهترینهایی که در هر نژادی وجود دارد.

آرتا

Member
شما فقط جنبه های بدشو میگید خود من از همین سایت تاحالا 5 6 تا دوست از شهر های مختلف پیدا کردم ولی از وقتی شما صفحه های شخصی رو بستید دیگه نمیتونم یه پیام براشون بزارم و هر چه شما انجمن رو محدودتر کنید اعضا و فعالیت ها کم میشه همینجور که تا حالا کم شده . بعدشم این همه سایت های مختلف مگه همه میان صفحه هارو میبندن که ال نشه و بل نشه پس مشکل چیز دیگه ای هست . امیدوارم موفق باشید .

بالا