قوانین جدید سایت

این نا مربوط وبی محتوا یعنی چه؟ چه حدودی را شامل می شود ؟وچه کسانی مستثنی هستند؟
کاربرد چت باکس را مجددا" در زیرآن تعریف کنید؟

جناب oliveira چت باکس محیطی برای مکالمات کوتاه کاربران on line تلقی می شود.( که البته به این تعریف کاملا" واقف هستید)
بنابراین دوستان باید در این محیط به گفتگو در زمینه مسایل مربوط به سایت بپردازند ولی متاسفانه گاهی مشاهده می شد که از شوخی و تمسخر گرفته وهمچنین بحثهای مذهبی و .....در چت باکس صورت می گرفت و در نهایت هم به مجادله ختم می شد.بنابراین تعریف نا مربوط و بی محتوا به همین گونه مطالب برمی گرددو حتم بدانید هیچ کاربری مستثنی از این امر نیست و هیچ تبعیضی وجود نخواهد داشت.

بخدا امیرجان من نمیفهم این دیگه چی قائده هستش؟؟؟ میشه کاملاافرادی که راهنمایی این طورکاری راکردندخودشون هم بیایند توضیح بدن واقعاچرااین رفتار؟؟؟؟حضوراسبی؟؟؟؟؟؟معلق؟؟؟؟؟خائن؟؟؟؟یعنی چی اخطار بخدا آدم گیج میشه؟؟؟میشه یک نگاه به قبل کرد؟؟موفقباشی.....امااین راهش نیست....مطمن باش...اینوتجربه ثابت میکنه من نمیگم دوستان میگن انتقاد پذیر باش فرق گذاشی همیشه..... این درست نیست............

هیچ کس مستثنی نیست. هر چیز نامربوط.
کاربرد چت باکس فقط اعلام حضور اعضا در انجمن

هنوزتعریف چت باکس با قوانین جدیدمبهمه.
شفافش کنید.
اگه گپ وگفت در چت باکس ممنوعه درزیر ان ممنوعیت موارد ذکرگردد.
تازمانی که شکایتی وجود ندارد برخورد بی معناست.
در صورت پیشگویی از احتمال خطا موارد ممنوعه را در ذیل چت باکس ذکر کنید
در غیر اینصورت از کلماتی که بار معنایی دارد استفاده نکنید.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
شفافش کنید.
ببین بهنام جان
تا امروز هیچ بحث و مشکلی توی چت نبود و صحبتها براحتی رد و بدل میشد.
تا اینکه شکایت شد چرا مسائل شخصی (آلیس در سرزمین عجایب) کشیده شد به چت.
به نظر شما جاش آنجاست؟

شفافش کنید.

از پیشنهاد شما ممنون، در اولین فرصت محدودیت های چت باکس طی تبصره ای اعلام میشه که نکته مبهمی وجود نداشته باشه،ولی شکایت که شما فرمودید، وجود داشت خیلی هم زیاد، منتهی به مدیریت سایت نه با اعلام عمومی، به همین خاطر و برای امنیت و آرامش بیشتر برخورد جهت مقابله با خطاها در نظر گرفته شد.

من تشخیص دادم که این سایت به ارتباط گرم تری نیازدارد.
ومدتهاست که در این راستا تلاش می کنم.

صحبت مادر این سایت ازجنس ارتباط است.
اعتراضی ندارم:ph34r-smiley:
فقط شفاف کنید.

من تشخیص دادم که این سایت به ارتباط گرم تری نیازدارد.
ومدتهاست که در این راستا تلاش می کنم.

صحبت مادر این سایت ازجنس ارتباط است.
اعتراضی ندارم:ph34r-smiley:
فقط شفاف کنید.
هدف تمام افرادی که نیت خالصانه دارند همین بوده که در کمال احترام ارتباطها صمیمی و دوستانه باشه، ولی همیشه این هدف محقق نمیشه و در چنین محیط هایی بعلت تنوع سلایق و عقاید همیشه باید نظارت خاصی حاکم باشه، فکر می کنم همیشه از پیشنهادات سازنده شما همه دوستان استفاده می کنند چون اگر اعتراض و ایرادی هم باشه اگر با منطق و دلیل بیان شه باید پذیرا بود، بنابراین دوستان دیگر هم اگر موضوع مبهمی براشون وجود داشته باشه با کمال میل استقبال خواهیم کرد.

احسان

Active member
من نميدونم اين مشکلا از کجا هست ريشش ولی اگه تو چت باکس قراره از اليس در سرزمين عجايب حرفی زده نشه
ما نيازی به وکيل و قاضی و فردی که قوانين رو برای ما توضيح بدهند هم نداريم چون اصلاً ربطی به اسب نداره
واقعاً درست قانونی هست که نبايد خانم ها قاضی بشند چون کاملاً ميبيند نمونه بارزش را از وقتی که بحث های قانون و حقوق و اين چيزا پاش به اين سايت باز شده ديگه کلاً همه چيز به هم ريخته
اون يکی ميخواد بره از دست اون شکايت کنه اون يکی ميخواد مجرم پيدا کنه

احسان

Active member
هدف تمام افرادی که نیت خالصانه دارند همین بوده که در کمال احترام ارتباطها صمیمی و دوستانه باشه، ولی همیشه این هدف محقق نمیشه و در چنین محیط هایی بعلت تنوع سلایق و عقاید همیشه باید نظارت خاصی حاکم باشه، فکر می کنم همیشه از پیشنهادات سازنده شما همه دوستان استفاده می کنند چون اگر اعتراض و ایرادی هم باشه اگر با منطق و دلیل بیان شه باید پذیرا بود، بنابراین دوستان دیگر هم اگر موضوع مبهمی براشون وجود داشته باشه با کمال میل استقبال خواهیم کرد.

واضح ترين بحث غيره اسبی که اينجا داره ميشه اين که اينجارو با دادگاه خانواده يا دادگاه ديگه اشتباه گرفتی خود شما بعد داری برای ديگر دوستان اسبی مثل بهنام که کارش تعليم و سواری هست برای ديگر دوستان که تو کار اسب شو هستند برای ديگر دوستان که کارشان با اسب هست( حالا خوبه هنوز برا من جو گير نشدی قوانين دامپزشک بودن رو برام توضيح بدی) قوانين تعيين ميکنی

خوبه دوستان برند کمی به عقب و نگاه کنند ببيند کجا بودن و الان کجا هستند و به کجا ميرسند و زود جو گير نشند

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
من نميدونم اين مشکلا از کجا هست ريشش ولی اگه تو چت باکس قراره از اليس در سرزمين عجايب حرفی زده نشه
ما نيازی به وکيل و قاضی و فردی که قوانين رو برای ما توضيح بدهند هم نداريم چون اصلاً ربطی به اسب نداره
واقعاً درست قانونی هست که نبايد خانم ها قاضی بشند چون کاملاً ميبيند نمونه بارزش را از وقتی که بحث های قانون و حقوق و اين چيزا پاش به اين سايت باز شده ديگه کلاً همه چيز به هم ريخته
بحث رو به بیراهه نکش.
دقیقا نیاز به قانون وجود داره. چون خود شما یکی از کسانی هستی که براحتی زیر پا میگذاری.
شما بحث داری با آقای واحدی تو پیام خصوصی چرا نمیگی؟

علی واحدی

Active member
به نظر من هم در هر جایی چه جامعه و چه خانواده و چه سایت و هر جای دیگری اگر قانون وجود نداشته باشه همه چیز به بیراحه میره و کلا از مسیر اصلیش منحرف میشه و بعضی افراد هم عمدا و یا سهوا به اون دامن میزنن. پس با وجود قانون و کسانیکه از قانون و مفاهیم اون اطلاعات جامع و کاملی دارند خیلی از مشکلات مرتفع شده و خواهد شد. با تشکر و تقدیم احترام علی واحدی.

SPIRIT

New member

واضح ترين بحث غيره اسبی که اينجا داره ميشه اين که اينجارو با دادگاه خانواده يا دادگاه ديگه اشتباه گرفتی خود شما بعد داری برای ديگر دوستان اسبی مثل بهنام که کارش تعليم و سواری هست برای ديگر دوستان که تو کار اسب شو هستند برای ديگر دوستان که کارشان با اسب هست( حالا خوبه هنوز برا من جو گير نشدی قوانين دامپزشک بودن رو برام توضيح بدی) قوانين تعيين ميکنی

خوبه دوستان برند کمی به عقب و نگاه کنند ببيند کجا بودن و الان کجا هستند و به کجا ميرسند و زود جو گير نشند

جناب آقای دکتر همیشه فکر میکردم که یه دکتر یا مهندس یا یک فرد تحصیلکرده باید از ادب خاصی برخوردار باشه که در مورد شما کاملا اشتباه فکر کردم. فروغ خانم که از همکاران سایت هستند و من مطالب جذاب و در عین حال آمورنده ایشان را همیشه مطالعه کرده و میکنم مثل خود من یک خانم هستند و در شانشان نیست که جواب شما را بدهند و بقول آقای امیر حسین و جناب واحدی در هر جایی قانون باید وجود داشته باشد و شما که چنین چیزی در فکر دارید نمیدانم کلینیک دامپزشکیتان کلینیک دامپزشکیست یا ...:wacsmiley:
در هرحال برای شما بینهایت متاسفم که چنین طرز فکری دارید و واقعا و از صمیم قلب آرزوی صبر میکنم برای جناب امیر حسین خان و فروغ خانم که باید شما را تحمل کنند.

جناب آقای دکتر همیشه فکر میکردم که یه دکتر یا مهندس یا یک فرد تحصیلکرده باید از ادب خاصی برخوردار باشه که در مورد شما کاملا اشتباه فکر کردم. فروغ خانم که از همکاران سایت هستند و من مطالب جذاب و در عین حال آمورنده ایشان را همیشه مطالعه کرده و میکنم مثل خود من یک خانم هستند و در شانشان نیست که جواب شما را بدهند و بقول آقای امیر حسین و جناب واحدی در هر جایی قانون باید وجود داشته باشد و شما که چنین چیزی در فکر دارید نمیدانم کلینیک دامپزشکیتان کلینیک دامپزشکیست یا ...:wacsmiley:
در هرحال برای شما بینهایت متاسفم که چنین طرز فکری دارید و واقعا و از صمیم قلب آرزوی صبر میکنم برای جناب امیر حسین خان و فروغ خانم که باید شما را تحمل کنند.

ضمن تشکر از اسپریت عزیز، واقعاً به نکته جالبی‌ اشاره کردی.قدیما ما که بچه بودیم وقتی‌ میگفتن ایشون دکترن با یه آدم کاملا ساده باسواد و مودب روبرو میشدیم، اما الان شرایط کمی‌ متفاوته مثل خیلی‌ از چیزهای دیگه که توی جامعه واقعا زیاد شده،البته من به دکترها هیچ توهینی نمیکنم اما کلا همیشه همه جا همه آدمی‌ پیدا می‌شه!!!!

دوستان گرامی ضمن عرض سلام و ادب، از ابراز لطف شما سپاسگزارم ولی در خصوص کسانی که با 2 اخطار به مدت 2هفته اکانتشان بسته می شود و یا به طور کلی نام کاربریشون حذف می شود ،نقل قول و اظهار نظر جایز نیست، البته شاید شما دوستان عزیز مطلع نبودید ولی در کل تا مشخص شدن وضعیت نهایی این افراد و اینکه بازمی گردند یا خیر لطفا" مطلبی بیان ننمایید، همون طور که مستحضرید در اصل هدف ما هم در این سایت حفظ آرامش و امنیت و در عین حال پرداختن به مباحث علمی و تجربی است و هیچ تبعیضی بین دوستان عزیز وجود نداشت ولی خب سوء تفاهم در مواقعی پیش میاد که با تدبیر قابل رفع خواهد بود.
پایدار باشید
icon7.gif

دوستان گرامی ضمن عرض سلام و ادب، از ابراز لطف شما سپاسگزارم ولی در خصوص کسانی که با 2 اخطار به مدت 2هفته اکانتشان بسته می شود و یا به طور کلی نام کاربریشون حذف می شود ،نقل قول و اظهار نظر جایز نیست، البته شاید شما دوستان عزیز مطلع نبودید ولی در کل تا مشخص شدن وضعیت نهایی این افراد و اینکه بازمی گردند یا خیر لطفا" مطلبی بیان ننمایید، همون طور که مستحضرید در اصل هدف ما هم در این سایت حفظ آرامش و امنیت و در عین حال پرداختن به مباحث علمی و تجربی است و هیچ تبعیضی بین دوستان عزیز وجود نداشت ولی خب سوء تفاهم در مواقعی پیش میاد که با تدبیر قابل رفع خواهد بود.
پایدار باشید
icon7.gif

ممنون فروغ خانوم.
به شخصه خبر نداشتم که فعلا اکانتشون بسته است وگرنه پست قبلی رو‌ نمیگذاشتم .تا همه و حتی خود احسان هم فکر نکنه در غیابش حرف زدیم،هرچند که همه بچه ها سعی‌ می‌کنن هرچی‌ حقیقت هست رو بیان کنن
باز هم از همهٔ مدیران تشکر می‌کنم