خانم کاترینا قلاوند

باشد راست می گید من نبودم .اصفهان میایید تا همدیگر را ببینیم رو در رو صحبت کنیم .من میگم ما که می فهمیم کاری کنیم نه هی قلاوند قلاوند یا....... بکنیم بایستیم و خودمان شروع کنیم.

vatan

Member
بابا این بحث ها فایده نداره!!!
یکی از طرف خانم قلاوند بگه که خانم قلاوند با این همه داشته که این همه مادیون خالص ایرانی و نریون خالص ایرانی چندتا اسب خالص ایرانی اصفهانی پسند!!! تولید کردند.
حالا اصفهانی پسند هیچی اسب خوب تولید کردند؟؟
در مورد حرف علی رضایی نژاد هم مخالفم که هر کی اختیار اسب خودش را خودش داره نه!!!!!!!
یه موقعی هست که طرف اصلا چیزی از خالص و غیر خالص متوجه نیست و خانم قلاوند که هم یل تکین را داشتند و هم مبارک را باید به طرف پیشنهاد بدند که با مبارک نکشند و آگاه کنند طرف را.
اگه حرف شما درست باشه علی آقا حرف زدن از خالص ایرانی و اصلا کل این سایت زیر سوال هست!!!!!!
چون اصلا خون خالص به ما چه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هر کی هر چی خواست تولید کنه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
یه سوال دیگه اگه کسی یه تکه عتیقه یا شی تاریخی توی ملک شخصیش پیدا کرد میتونه بگه مال فقط خودش هست؟؟؟؟؟؟
در مورد مادیون خالص ایرانی چون جزء ذخایر ژنتیکی این مملکت هست فقط متعلق به صاحب اون شخص نیست بلکه امانتی هست از آیندگان در دست ما.

khozastan

Member
بابا این بحث ها فایده نداره!!!
یکی از طرف خانم قلاوند بگه که خانم قلاوند با این همه داشته که این همه مادیون خالص ایرانی و نریون خالص ایرانی چندتا اسب خالص ایرانی اصفهانی پسند!!! تولید کردند.
حالا اصفهانی پسند هیچی اسب خوب تولید کردند؟؟
در مورد حرف علی رضایی نژاد هم مخالفم که هر کی اختیار اسب خودش را خودش داره نه!!!!!!!
یه موقعی هست که طرف اصلا چیزی از خالص و غیر خالص متوجه نیست و خانم قلاوند که هم یل تکین را داشتند و هم مبارک را باید به طرف پیشنهاد بدند که با مبارک نکشند و آگاه کنند طرف را.
اگه حرف شما درست باشه علی آقا حرف زدن از خالص ایرانی و اصلا کل این سایت زیر سوال هست!!!!!!
چون اصلا خون خالص به ما چه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هر کی هر چی خواست تولید کنه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
یه سوال دیگه اگه کسی یه تکه عتیقه یا شی تاریخی توی ملک شخصیش پیدا کرد میتونه بگه مال فقط خودش هست؟؟؟؟؟؟
در مورد مادیون خالص ایرانی چون جزء ذخایر ژنتیکی این مملکت هست فقط متعلق به صاحب اون شخص نیست بلکه امانتی هست از آیندگان در دست ما.
دوست عزیزم دقت کنید که ما میتوانیم به مالک مادیان پیشنهاد بدهیم نمیتوانیم که مجبورش کنیم شما میدانید که خانم قلاوند این کار را نکردن وقتی مالک مادیان اسرار داشته باشند هیچ کس نمیتواند مجبورش کند;)

khozastan

Member
ایرانی جان

باشه علی آقا من موافقم... اصفهان می بینمتون باید مرد عمل بود وگرنه حرف خیلی راحته زدنش
ایرانی جان فکر میکنم میشناسمتان خیلی پر تلاش وفداکار وزحمتکش ولی کمی دارید تند میروید ما به اندازه ی کافی اتحادمان به هم ریخته است بهتره اینقدر همدیگه رو زیر سوال نبریم;)

ایرانی جان فکر میکنم میشناسمتان خیلی پر تلاش وفداکار وزحمتکش ولی کمی دارید تند میروید ما به اندازه ی کافی اتحادمان به هم ریخته است بهتره اینقدر همدیگه رو زیر سوال نبریم;)

اتفاقا به خاطر همین اتحاد باید جلوی بعضی کارها را گرفت.

امیدوارم هر مثلا ایرانی که آرزوی رفتن می کند انشاالله هر چه زودتر برود و دیگر هرگز برنگردد.ایران ایرانی پرست می خواهد و عاشق خاکش.

وطن تو اسب نداری تا درد را بفهمی درست ولی وقتی کره مبارک را بهتر و با قیمت بالاتر می خرند یک سری به طرف آن کشیده می شوند . بعدم کسی نمی تونه بگه به مالک با این بکش و بعدم خیلی از اسبان خالص ایرانی کره به پرخونی و سواری عالی مبارک نمی دهند.

ایرانی اصفهان که از دست من در رفتید.هر کسی اشتباه دارد ولی باید دید آیا حرف منطقی را قبول می کند یا نه ومهم اتحاد است که این ته مانده را نجات داد.

ایرانی اصفهان که از دست من در رفتید.هر کسی اشتباه دارد ولی باید دید آیا حرف منطقی را قبول می کند یا نه ومهم اتحاد است که این ته مانده را نجات داد.
من فکر می کنم که شما از دست من در رفتید..... در ضمن از کجا می دانی که اتحاد بین بقیه وجود ندارد؟ از کجا می دانی کسی کاری نمی کنه؟ تو که صبر نکردی حرف بزنیم....
در ضمن اگر با گرگها اتحاد کنی حتما بالاخره خورده میشی ... اینجا هم ایران است و مال ماست هیچ کس به جز ما ایرانیها حق دخالت در تصمیم گیریهای ما را ندارد... هر کی هم هر جا بره دوباره اینجا مملکتشه و بر میگرده که درستش کنه...

امیدوارم هر مثلا ایرانی که آرزوی رفتن می کند انشاالله هر چه زودتر برود و دیگر هرگز برنگردد.ایران ایرانی پرست می خواهد و عاشق خاکش.

هیچ ایرانی وطن پرستی آرزوی رفتن نمی کند ولی بعضی وقتها برای پیشرفت ایران باید سفر کرد.... اونوقت با علم برگشت و اون علم را اینجا بکار گرفت اگه واقعا عاشق این خاک هستیم باید یاد گرفتن را هم یاد بگیریم

احسان

Active member
تو هالييوود چند نفر که بخواهند معروف و مطرح بشند ميياند با هم ديگه کل کل ميکنند تا اسمشان داخل سايت ها و اخبار فاکس نيوز و سی ان ان و انجمن اسب ايران آورده بشه :rolleyes: و اين در حالتی هست که همديگر را خيلی دوست دارند و با هم دوست و رفيق هستند

تو هالييوود چند نفر که بخواهند معروف و مطرح بشند ميياند با هم ديگه کل کل ميکنند تا اسمشان داخل سايت ها و اخبار فاکس نيوز و سی ان ان و انجمن اسب ايران آورده بشه :rolleyes: و اين در حالتی هست که همديگر را خيلی دوست دارند و با هم دوست و رفيق هستند

آره راست میگی ....یعنی حالا ما معروف شدیم؟

احسان

Active member
مگه من شما را گفتم آقای ايرانی :d

من هالييوود را گفتم مثلاً ريحانا هست اين خواننده با اون دوست پسرش سياهه دعوا کردند
کلی اخبار سی ان ان و اينا بهشون حال داد معروف شدند :d

مگه من شما را گفتم آقای ايرانی :d

من هالييوود را گفتم مثلاً ريحانا هست اين خواننده با اون دوست پسرش سياهه دعوا کردند
کلی اخبار سی ان ان و اينا بهشون حال داد معروف شدند :d

خوب چرا من را نگفتی؟ بالاخره باید آدم از یک جا شروع کنه.... کی بعدش میاد مثل ریحانا معروف بشه..:rolleyes:

من ماندم شما رفتید . بعدم من ایستادم کسی گرگ را در هیچ امری راه نمی دهد و باید ایستاد . باید جلسه حضوری گذاشت و کار کرد.

بالا