جایگزین برفین ؟

bakhshi

Member
چلچله! مادر یابر کره ایجن روز و عنبر که بسیار بالاتر از جم بود !

بله قبول دارم چلچله از جم سر تر بود مادرشم زیبا تر بود امید جان حیف که با مبارک امتحان نشد البت دخترش تماشا (حداد + چلچله) استاد بهزاد پور با برفین کشید ولی خوب نشد

سامان حسینی

Active member
یه کره ازبرفین&سامره توشهرکرد هست خیلی خوشگله وبلند به نظرمن ازبقیه کره برفینها بهتره امید هم دیده وپسندیده کلا اسبی که ایشون بپسندد باید کامل باشه

امید زمانی

Active member
یه کره ازبرفین&سامره توشهرکرد هست خیلی خوشگله وبلند به نظرمن ازبقیه کره برفینها بهتره امید هم دیده وپسندیده کلا اسبی که ایشون بپسندد باید کامل باشه
من اون کره رو واقعا دوست دارم و به نظرم می تونه یه سیلمی خون وارداتی خوب باشه واسه شهرکرد.

sajad

Member
ذوالفقار قدش کمی کوتاه است. ولی قیصر میر یزد که عکسش رو گذاشتم بهتر از ذوالفقار است وبه نظر من قیصر می تونه جایگزین برفین بشه.
.قیصر.jpg

ایمان

Active member
قيصر زيباست و از هم خوني خوبي برخورداره هنوز كرش بدنيا نيومده كه چطور كره ميده !! ( ايشااله خوب بده)
من توي كرهاي برفين كه سيلمي هستن هنوز هيچ كدام مثل خرداد كره خوب ندان و بعد خليج

علی اصفهانی

Active member
ازنظر کره دهی میشه توجه کرد به قلندر (برفین/سروانه)
چون قلندر کره ی دوتا اسبه که خواهر و برادر تنی هستن و اسبی که زاده ی همخونی باشه معمولا ازنظر ژنتیکی صفاتش را خوب منتقل میکنه . حالا فقط باید دید این صفات بارز چی هستن .

بالا