جایگزین برفین ؟

ایمان

Active member
بنظرتون برفین کره درحد خودشش داده .کره ای داده جایگزین خودش بشه ؟

چندتا از کرهای معروفش :
ذوالفقار با الوند1( مبارک * الوند )
خرداد با پرواز ( مبارک * لمت السیف )
زوبین میریزد با پرلا ( مبارک * فرخ لقا )
حافظ با عاصفه ( حداد * فریاد )
رخش نمرودی با سالومه ( وحید * یولندا )

saeid amini

New member
با سلامجدیدن کرهایی از برفین دیدم که تیپ جدیدی بودند وخیلی زیبا که اگر خداوند بخواهد جاپای پدرشان میگذارند در اکثر وقت عکسشان را میگزارم

به نظر من با وارد شدن اسب هاي وارداتي نظير ساروخ و قجري و جذب شدن افراد به سوي توليدات خالص ، نقش برجسته برفين روز به روز كمتر مي شه

امید زمانی

Active member
همین الان مبارک از برفین پر طرفدار تره. این رو از روی آمار کشش هم میتونید به وضوح ببینید با این که مبارک کردانه و برفین...

من بعید میدونم اسبی بتونه مطابق برفین بشه و اینقدر طرفدار داشته باشه...
ببين تو خوب بودن برفين شكي نيست ولي با اينكه اسبي مطابق اون نيست مخالفم اين حرف شما شايد يه 5 سال پيش صحت داشت ولي الان نه( البته اين نظر منه )

میرزا

Member
به نظر من با وارد شدن اسب هاي وارداتي نظير ساروخ و قجري و جذب شدن افراد به سوي توليدات خالص ، نقش برجسته برفين روز به روز كمتر مي شه
من طرفدار خالص هستم ولی فکر نکنم هنوز رقیبی برای برفین واردکشور شده باشه.فقط برتری سیلمی های وارداتی جفت دادن با کره های برفین ومبارک است که باعث تولید بهتر میشه.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
من طرفدار خالص هستم ولی فکر نکنم هنوز رقیبی برای برفین واردکشور شده باشه.فقط برتری سیلمی های وارداتی جفت دادن با کره های برفین ومبارک است که باعث تولید بهتر میشه.

رقیب برای برفین هست, مساله اصلی مالک برفینه که جا افتاده تو یزد و پیروان خودش رو داره

bakhshi

Member
نظر من

بنظرتون برفین کره درحد خودشش داده .کره ای داده جایگزین خودش بشه ؟

چندتا از کرهای معروفش :
ذوالفقار با الوند1( مبارک * الوند )
خرداد با پرواز ( مبارک * لمت السیف )
زوبین میریزد با پرلا ( مبارک * فرخ لقا )
حافظ با عاصفه ( حداد * فریاد )
رخش نمرودی با سالومه ( وحید * یولندا )

به نظر من ذولفقار از هر نظر بهتر است.

معرفی کنید ؟لطفا
به نظر من ساروخ با اين چند كره اي كه داده نشون داده پتانسيل بسيار زيادي براي زيبايي داره و تازه اينكه بسياري از سيلمي ها هنوز كره اي ندادند و تا چند سال آينده شاهد تنوع بيشتري در انتخاب سيلمي خواهيم داشت

فکر میکنم برفین دو سه تا خواهر یا برادر تنی داشته باشه که میگن به هیچ وجه قابل قیاس با برفین نیستند.
که خود من یکیشون رو تو یزد دیدم که به پایی برفین نمیرسه. کرنگ بود.
5 تا انگشت دست هم شبیه هم نمیشن
یعقوب هم این همه پسر داشت هیچ کدام یوسف نمیشد.
در ضمن جم رو هم ندیدم!!!

بالا