جایگزین برفین ؟

امید زمانی

Active member
:dodgy:از کجا معلوم که اگر باز کشش میشد بهتراز برفین نمیداد ؟من بعید می دونم برفین برادر تنی داشته باشه!!!اونم کرنگ!!!!

sohrab

Active member
فکر میکنم برفین دو سه تا خواهر یا برادر تنی داشته باشه
که خود من یکیشون رو تو یزد دیدم که به پایی برفین نمیرسه. کرنگ بود.
!

اشتباه فکر میکنید

اون کرنگه احتمالا پاتن بوده یا یورج که از مادر با برفین برادرند

ایمان

Active member
برفین تنی فقط یه خواهر داره سروانه و کرنگه
از سمت مادری 3تا داداش کرنگ داره که پدر هرسه تا خالص ایرانی بودن
جم 7 تا کره داده دوتاش با مبارک بوده مابقی با سمرقند - ابن ممتازه - فلک الفلاک و ملک النسمان و نین سیاتور

میرزا

Member
جم 7 تا کره داده دوتاش با مبارک بوده مابقی با سمرقند - ابن ممتازه - فلک الفلاک و ملک النسمان و نین سیاتور
یکی هم با نریمان داده.چمن گل بیک.مادر شبدیز بیک

s.parizimanesh

Active member
اما با واردات زیاد سیلمی های خارجی باز هم برفین کشش قابل توجهی داشته
ویک اسطوره در زمان خودش بود.

bakhshi

Member
از كجا معلوم بهترشو نده ؟

سلام خدمت دوستان
بالاتر از برفین که به هیچ وجه ولی مانند او را هم هرگز از مبارک و جمع بعمل نمی آید . زیرا آقا ضیاء همین فکر را کرد که سروانه را خرید و با برفین سه نوبت کشش داد و هیچکدام مانند خود برفین نشدند چه رسد به بهتر از او .کره ملک النسمان ، جمع بعد از برفین زیباترین کره جمع است که برای دختران مبارک و برفین توصیه می کنند. اگر سیلمی است بکشند مبارک یک بار با ژن ایجن روز ترکیب شد و روی هم مارک های dna نشستند و شد برفین از نظر سطوح عالیه علم ژنتیک این احتمال تنها یک به صد است و عملا انجام ناشدنی

امید زمانی

Active member
سلام خدمت دوستان
بالاتر از برفین که به هیچ وجه ولی مانند او را هم هرگز از مبارک و جمع بعمل نمی آید . زیرا آقا ضیاء همین فکر را کرد که سروانه را خرید و با برفین سه نوبت کشش داد و هیچکدام مانند خود برفین نشدند چه رسد به بهتر از او .کره ملک النسمان ، جمع بعد از برفین زیباترین کره جمع است که برای دختران مبارک و برفین توصیه می کنند. اگر سیلمی است بکشند مبارک یک بار با ژن ایجن روز ترکیب شد و روی هم مارک های dna نشستند و شد برفین از نظر سطوح عالیه علم ژنتیک این احتمال تنها یک به صد است و عملا انجام ناشدنی
روی هم نشستن مارک های dna رو یه توضیحی بفرمایید! احتمال یک درصد هم در نوع خودش جالب توجه بود! حتما شما جم رو ندیدید! به نظر من از مبارک سر بود! و حیف که فدراسیون بی صاحب بود و گرنه اگر خواهر جم با مبارک یه کره داده بود برفین دیگه برفین نبود!!!

امید زمانی

Active member
و این که این تاپیک یعنی چی؟ یه سوال اگر یه اسبی مثل Ferrer کششش باز باشه و کره بگیرن ازش دیگه برفین و مبارک چه حرفی دارند تو زیبایی؟؟متاسفانه سیلمی خوب وارد نشده تا همچنان مبارک و برفین بدرخشند

ali_horse

Member
سروانه نیله بود.

bakhshi

Member
امید زمانی;روی هم نشستن مارک های dna رو یه توضیحی بفرمایید! احتمال یک درصد هم در نوع خودش جالب توجه بود! حتما شما جم رو ندیدید! به نظر من از مبارک سر بود! و حیف که فدراسیون بی صاحب بود و گرنه اگر خواهر جم با مبارک یه کره داده بود برفین دیگه برفین نبود!!!

مارکهای دنای دنیای صفات متفاوتند مثل بدن . قد . رنگ. رفتار ....... که از اجداد به ارث میرسند در مورد برفین صفات ایجن روز با مبارک ترکیب شده بدن برفین مال ایجن روز است . سر ایجن روز از مبارک زیبا تر بوده ظاهرا . شانس اینکه دوباره این تلفیق صورت گیرد همان است که گفته شد بری اطلا عات بیشتر به کتابهای تخصصی ژنتیک رجوع کنید ممنون از سول شما . :smilingsmiley:

bakhshi

Member
بنظرتون برفین کره درحد خودشش داده .کره ای داده جایگزین خودش بشه ؟

چندتا از کرهای معروفش :
ذوالفقار با الوند1( مبارک * الوند )
خرداد با پرواز ( مبارک * لمت السیف )
زوبین میریزد با پرلا ( مبارک * فرخ لقا )
حافظ با عاصفه ( حداد * فریاد )
رخش نمرودی با سالومه ( وحید * یولندا )

سلام ایمان جان یه نکته طلایی تا حالا توجه کردی مبارک 5 سالگی برفین زیبا رو تولید کرد و برفین دقیقا در 5 سالگی حافظ زیبا رو تولید کرد. این قرائن نمی تونه اتفاقی باشه ؟

امید زمانی

Active member
امید زمانی;روی هم نشستن مارک های dna رو یه توضیحی بفرمایید! احتمال یک درصد هم در نوع خودش جالب توجه بود! حتما شما جم رو ندیدید! به نظر من از مبارک سر بود! و حیف که فدراسیون بی صاحب بود و گرنه اگر خواهر جم با مبارک یه کره داده بود برفین دیگه برفین نبود!!!

مارکهای دنای دنیای صفات متفاوتند مثل بدن . قد . رنگ. رفتار ....... که از اجداد به ارث میرسند در مورد برفین صفات ایجن روز با مبارک ترکیب شده بدن برفین مال ایجن روز است . سر ایجن روز از مبارک زیبا تر بوده ظاهرا . شانس اینکه دوباره این تلفیق صورت گیرد همان است که گفته شد بری اطلا عات بیشتر به کتابهای تخصصی ژنتیک رجوع کنید ممنون از سول شما . :smilingsmiley:
کتابهای تخصصی ژنتیک رو خوب اومدی !:laughingsmiley:شما ایجن روز رو دیدی؟

بالا