حمایت کنندگان کاسپین

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
به محض بدست امدن مادیان کاسپین اصیل دوستان را خبر دار میکنم.
افراد دیگری هم هستند بیرون از انجمن

هدف این فعالیت بیشتر شدن تعداد کاسپین ها و تولیدات برای ورودشان به کتاب انساب بین المللی است.
مدتهاست هیچ اسبی از ایران ثبت نشده. و اعلام شده هیچ تولیداتی در ایران نیست !

♘امیرحسین♞

دوستان فقط توجه داشته باشند. هر اسب کوچکی کاسپین نیست
هر سگ باریک و دراز هم تازی !

عارف

Member
دوستان عزیز آقایان قاسمی و چکشی
از اینکه من را قابل دونستین و دو مادیان دوست داشتنی و زیبا را به من سپردید ممنونم . امیدوارم بتونم در جهت هدف مشترکمان مفید واقع شوم .

♘امیرحسین♞

عکس از کاسپینها در تایپک معرفی دواب هست

از این کاسپینی که ذکر شد الان پشمالو شده یه مقدار. ولی کرنگ و آبستنه قدش هم 106 بسیار آرام و سواری شده.
و یک کره مادیان کهر رنگ

امیر حسین جان آقای محمد سپه ونی از بروجرد مالکیت یکی از مادیانهای آبستن رو بعهده گرفت و به جمع حمایت کننده های کاسپین پیوست.....

این اسبا توسط انجمن خریداری شده در اختیار علاقمندان طرح حمایت از کاسپینها قرار گرفته........

علی اصفهانی

Active member
آهان ! ببخشید که نمیدونستم این تاپیک صفحه اول هم داره !

لطفا اسم من را هم فعلا بنویسید توی لیست انتظار.
البته انشالله که تا زمان پیدا شدنش اصطبل خالی داشته باشیم .

امیر حسین جان آقای بهنام نیک نژاد از بروجرد مالکیت یک مادیان "تارا" رو بعهده گرفت و به جمع حمایت کننده های کاسپین پیوست.....​

عارف

Member
در حال پیگیری برای سیلمی هستیم

دو مادیان دیگر هم هستند در یزد.
برای امسال اگه امکانش باشه از داریوش و یا سیلمی های آقای فیروز استفاده بشه خیلی خوبه.ضمنا چند وقت پیش رفتم خجیر ، چند تا از اسب هاشون را برای فروش گذاشته بودند ،شاید برای سیلمی شدن بد نباشند.

برای امسال اگه امکانش باشه از داریوش و یا سیلمی های آقای فیروز استفاده بشه خیلی خوبه.ضمنا چند وقت پیش رفتم خجیر ، چند تا از اسب هاشون را برای فروش گذاشته بودند ،شاید برای سیلمی شدن بد نباشند.
سیلمی کاسپین شرایط خاصی داره .نریان کاسپین زیاده ولی سیلمی نه.....

عارف

Member
با توجه به اینکه اسبهای خجیر از اولین کاسپین های خانم فیروز هستند و اکثرا ثبت شده می باشند دیدنشون ضرری ندارد و شاید بین اسبهای فروشی بشه سیلمی پیدا کرد. فکر می کنم مسولین خجیر همکاری بکنند.

امروز یه مادیان دیگر هم به جمع مادیانهای تحت حمایت پیوست....در تاپیک جداگانه معرفی خواهم کرد....

1.امیر حسین قاسمی(کرج)
2.محسن چکشی(بروجرد)
3.آقای مهندس عارف(گنبد)
4.آقای سپه ونی (بروجرد)
5.آقای دکتر مهر پرور(کرج)

به زودی افراد جدیدی به این گروه اضافه خواهد شد .به امید روزی که همه ما حمایت کننده های اسب ایرانی باشیم.

بالا