حمایت کنندگان کاسپین

در فصل کشش آتی سیلمی کاسپین ثبتی با فنوتیپ بسیار عالی جهت کشش در اختیار مالکان مادیانهای اصیل کاسپین قرار خواهد گرفت......

من خبر دارم.... شما مادیون کاسپین دارین؟
با سلام جناب چکشی خیلی دلم می خواد یک مادیان خوب گیرم میومد ولی تا الان هر چی دیدم پسند من نشد یک مادیان مشکی آقای شریف دارن که از مادیان های خانم فیروز بوده فقط این یک دونه پسند من هست.

با سلام جناب چکشی خیلی دلم می خواد یک مادیان خوب گیرم میومد ولی تا الان هر چی دیدم پسند من نشد یک مادیان مشکی آقای شریف دارن که از مادیان های خانم فیروز بوده فقط این یک دونه پسند من هست.
سلام. مادیان درجه1 متاسفانه تو کاسپین کم گیر میاد.ولی من چند تا سراغ دارم که مالک کمی بالا میگه.شما بخواین میشه تهیشون کرد... مادیان آقای شریف که اسمش بانو هست و یه کره هم با بایرام آقای افشاری داره فکر نکنم از مادیانهای گله خانم فیروز باشه ... توی کاسپینهای معرفی شده از اون بهتر هم داریم.... مادیان آقای شریف رو با عکس در تاپیک جداگانه معرفی میکنم...

مژده به تمامی حامیان اسب کاسپین.... سیلمی بهداد خریداری و به محل ما انتقال داده شد.... آماده کشش و تولید کره های خالص کاسپین میباشد......

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بعد از یکسال دوندگی بالاخره سیلمی به دست ما رسید و امیدوارم کره های زیادی ازش تولید بشه

سیلمی بهداد و کیان که به برنامه حمایت پیوستند..... انشاا... به زودی با صحبتهای انجام شده چندین مادیان خاص و درجه 1 هم به برنامه حمایت اضافه میشه.... البته همینجا باید پیوستن 1 سیلمی جدید با رنگ خاص رو به همه تبریک بگم که در آینده بیشتر معرفی میشه.....

بالا