Amir Ashiraf

افتخاریه برا ایران و مخصوصا جامعه اسب سواری یزد مبارکه مبارکه مبارکه

درسته یکی از بهترینهای دنیاست چون عملکردش تا الان بسیار موفق بوده و خواهد بود وبدون شک بهترین های ایران هم هست.ولی در کل چه افتخاری؟ خالص ها رو ول کردم و وارداتی گرفتیم.

درسته یکی از بهترینهای دنیاست چون عملکردش تا الان بسیار موفق بوده و خواهد بود وبدون شک بهترین های ایران هم هست.ولی در کل چه افتخاری؟ خالص ها رو ول کردم و وارداتی گرفتیم.

کسی که مادیون داره باید بدونه با چی بکشه مالک اسب مهمه سیلمی خالص کم نداریم

بنظر من خالص ها و وارداتی ها هر کدوم تو یه کلاس جداگانه هستند اگه بخواهیم خودمون به رده اسب عرب دنیا نزدیک کنیم بایدبا یه تعریف برنامه ریزی شده پایه رو با همچین سیلمی و مادیانهای در رده این سیلمی از صفر شروع کنیم تا حرفی برای گفتن و صنعتی برای برگشت و رشد سرمایه گذاریمون داشته باشیم افتخار داشتن این سیلمی هم ازاین لحاظ گفتم که لااقل تو جامعه جهانی اسب عرب نام ایران هم به لحاظ داشتن این سیلمی که مطمیئنا پیگیری کننده زیادی هم داره مطرح میشه البته خالص مختص کشور خود ماست تاثیری هم که این نوع وارداتیها انشاالله رو صنعت اسب ایران میزارن باعث تشویق وترغیب به تولید بهتر وباکیفیتر خالصهامون میکنه یعنی به خودی خود یه نوع حس رقابت بین تولید کنندگان خالص و وارداتی ایجاد میشه و وقتی تولید کننده مطمئن به برگشت و سود سرمایه گذاریش باشه سعی در تولید بهتر خواهد داشت خالص خوب هم که کم نداریم اگه قدرشو بدونیم البته اینها به شرطیه که یه متولی و برنامه ریز داشته باشه که مشکلات صنعت اسبو هم رفع کنه نه مثل حالا که این صنعت سود اور بحال خودش رها شده:smile::sadsmiley:

اگه با ده تومن هم بکشن یه سال مرتب باز پولش در نمیاد:dodgy::dodgy::dodgy::dodgy:
جناب غلامزاده اونقدرها هم که میفرمایید قیمتی نیست چون یه کره بسیار عالی و اصلاح شده تر با انتقال عالی تر از خودش داره.بازم میگم منظورم به بد بودن یا ارزون بودنش نیست!
من ازش خیلی خوشم میاد شاید امسال یکی از مادیونام رو بکشم ولی 10تومن نه!

جناب غلامزاده اونقدرها هم که میفرمایید قیمتی نیست چون یه کره بسیار عالی و اصلاح شده تر با انتقال عالی تر از خودش داره.بازم میگم منظورم به بد بودن یا ارزون بودنش نیست!
من ازش خیلی خوشم میاد شاید امسال یکی از مادیونام رو بکشم ولی 10تومن نه!

منم قبول درام حسن اشیرف از خودش کاملتر هست و 10 تومن کشش زیاد ولی مطمئن باشید اگه پول بسیار زیاد نمیدادند نمیتونستن بخرنش
خودش علت بالا بودن بسیار زیاد قیمت اختلاف ریال با یورو و دلار می باشد یادتون نره..................

قطعا برای وارد کردن همچین اسبی هزینه ی زیادی داده میشه.
وقتی قیمت کشش اسبی که زیر ۵۰ میلیون وارد شده رو ۳.۵ میلیون میگیرند چرا قیمت کشش این اسب ۱۰ میلیون نباشه.
مگه نمیگین درجه یک جهانه؟
مگه نمیخواین اسب خوب تولید کنید؟تاپول خوب ندهی نمیشه اسب خوب تولید کرد.
بخدا اگر مادیان خون خارجی داشتیم ۱۰ میلیون واسه کشش امیر اشیرف میدادیم.

ashkann.m

Member
توی ایران هم میشه خوب تولید کرد فقط بعضی ها بر اساس اسم نریون کشش میکنن و اینطوری هم کره رو دست صاحبش میمونه و هم اسم اون سیلمی بد جا می افته انشاا... تولیدات عالی داره

وارد کردن امیر اشیرف قطعا قدمی رو به جلو برای تولید با مادیانهای دارای خون خارجی هست.
تشکر از افرادی که تلاش کردن برای واردات این اسب زیبا. تبریک به مالک.
دیگه کافیه حیف مادیان مادیانهای خالص رو با خون خارجی کشش کنیم.

meshkatian

Member
کشش کردن مادیان های خالص از سیلمی های خون خارجی واقعا ظلم بزرگی هست که مالکین مادیون های خالص در حق اسب های خالص میکنن

بالا