Amir Ashiraf

sajad

Member
والا فکر مبکنم همه کسانی که اسب وارد کردن همشون دیدگاهشون همینه و اسب خودشونو نجات دهنده و اصلاح نژاد کننده اسب ایران میدونستند.
در مورد این یکی هم من قبلا اسمشو شنیده بودم , جوری که گفتن خط خونی خوبی داره و تولیدات اونورشم موفق بودن , "که البته اینارو در مورد بقیه وارداتی ها شنیدیم" حالا تا ببینیم ایشون چه میکنند
این سیلمی خودش سیلمی تولید کرده و یکی از بهترین کره های WH Jstice هست ( ال امین پدرش رو در مسابقات All Nation cup شکست داد و نایب قهرمان جهان بعد از Marwan Al Shaqab شد ).
بقیه ی وارداتی ها به جز تعداد کمی نریان بوده اند و استفاده ای ازشون نمی شد و این حرف ها رو هم دلال های محترم برای با ارزش نشان دادن نریان های خودشان میزدند.
تعجب میکنم که شما چنین سیلمی رو با چند تا نریان مقایسه می کنی !!!!!!!

ابوذر

Member
همه اسبهايي كه وارد شدن اول همين تعريفها ازشون شده.بايد ديد با ماديانهاي خودمون چطور عمل ميكنه.به هر حال بايد صبر كرد كره هاش تو ايران به دنيا بياد بعد نتيجه گيري كرد.

آرتا

Member
همه اسبهايي كه وارد شدن اول همين تعريفها ازشون شده.بايد ديد با ماديانهاي خودمون چطور عمل ميكنه.به هر حال بايد صبر كرد كره هاش تو ايران به دنيا بياد بعد نتيجه گيري كرد.

حرفتون کاملا" درسته ولی باز همین که اسب هایی که اونور به عنوان سیلمی استفاده میشده و کره های زیادی هم داره جای امیدواری داره نسبت به اسب هایی که وارد میشه و اینجا سیلمی میشه .

یه سر به تاپیک بقیه سیلمی یا نریانهای وارداتی بزنید کاملا شبیه همین صحبتارو میبتونید ببینید .
در مورد این هم باید به وقتش قضاوت کرد.

همینطوری که نمیشه بگی برای اصلاح نژاد اسب های ایران عالی هست اصلا معلوم نیست چی بده؟؟؟کی میتونه بگه این اسب همه ی کره هاش خوب میشن؟؟؟ بزار چند ماه بگذره اسب تلف نشه مثل سیلمی های خوب دیگه...مهم اینه اسب قشنگی هست با هنر عکاسی اونجا از روی عکس نمیشه نظر داد باید از نزدیک ببینین این اسب رو...

sajad

Member
همینطوری که نمیشه بگی برای اصلاح نژاد اسب های ایران عالی هست اصلا معلوم نیست چی بده؟؟؟کی میتونه بگه این اسب همه ی کره هاش خوب میشن؟؟؟ بزار چند ماه بگذره اسب تلف نشه مثل سیلمی های خوب دیگه...مهم اینه اسب قشنگی هست با هنر عکاسی اونجا از روی عکس نمیشه نظر داد باید از نزدیک ببینین این اسب رو...
شما از یک سیلمی انتظار معجزه داری در صورتی که Marwan Al Shaqab یا امثال مروان هم همه ی کره هاشون تاپ نمیشن .

شما از یک سیلمی انتظار معجزه داری در صورتی که Marwan Al Shaqab یا امثال مروان هم همه ی کره هاشون تاپ نمیشن .
من نگفتم عالی من گفتم خوب(متوسط)...با مادیان خوب(متوسط)خوب بده...با مادیان بد هم باید یکم کره اش خوب بشه...تا الان سجاد جون ما چندتا کره از علیشار ال بری دیدم با مادیان هایی خیلی تعریفی نداشتن ولی کره های خوب صورت قشنگ بدن خوب...

نه من گفتم کره های خوب(متوسط) بده...سجاد جون من چندتا کره از علیشار ال بری دیدم که مادراشون تعریفی نداشتن ولی کره ها صورت خوب بدن خوب داشتن...ولی با مادیان بد مثلا باید ژن نریان قوی باشه که یکم کره خوب بشه ژنش خوب باشه ما از خدامون افتخاری هست واستا حالا کره هاش ببینیم انشاالله خوب بده...

مهم اینه که سیلمی وارد کردن سیلمی نه نریون تولیدات اون ورش هم عالی و خوب هستن

این اسب سیلمی سیلمی نه نریون قالب کنن به اسم سیلمی میلیاردی هزینه برداشته توجه کنید علت فروش این اسب هم به ایران تولید حسن اشیرف هست که جایگزین خوبی برای پدرش هست

ابوذر

Member
البته اگه به قول امير حسين بخواي حساب كني اين خط خوني دو سه نسل ازش گذشته ولي بازهم خوبه كه سيلمي وارد شده نه نريون دوساله

رفتم تولیداتش رو دیدم فوق العاده بودن حتی با مادیان های معمولی
خیلی خوبه که کره ی جاستیس هست
اینم سایتش برای علاقه مندان Amir Ashiraf تمام کره هاش هم از سال 2008 تا الان زده
از کی کشش شروع میشه+قیمت کشش؟

mohammadd

Member
ددددددددددددددددددددددددددددددددده تومن:wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley:

بالا