Amir Ashiraf

ایمان

Active member
Amir Ashiraf
WH Justice x Guendalina
0.jpg

Copia%20di%20PARADISO1-2[1.jpg

DSC_7770.jpg

amir_tupa.jpg

khosro.a

Member
آقا قضیه چیه که تو شجره تمام اسبهای معروف دنیا حتما اسمی از nazeer هست؟!!!!

Farib

Member
آقا قضیه چیه که تو شجره تمام اسبهای معروف دنیا حتما اسمی از nazeer هست؟!!!!
nazeer اسبیه که در مصر . زمانی که پایه ریزی تولید اسب زیبایی شکل میگرفت به عنوان سیلمی پایه استفاده شد و خانواده های بسیاری رو ساخت . پسراش هم از خانواده های مختلف خودشون سیلمی های بزرگ و دختراش مادیون های پایه شدن. به همین دلیل هرجا خون مصری هست nazeer رو میبینی . مخصوصا خون هایی که در اروپا و امریکا بیشتر استفاده شد.

امیر اشرف به یزدیها رسید.

امیر اشرف سیلمی معروف جهان و یکی از زیباترین پسرهای جاستیس به یزدی ها رسید.آقای دهقان مالک ای جی لیلا روز گذشته امیر اشرف را از ایتالیا خریداری کرده اند.

sajad

Member
تبریک میگم به آقای دهقان
امیدوارم استفاده ی درستی از بکنن.
کی میاد یزد؟
کدام باشگاه میره؟

تولید.....

پیوست ها

• Locandina%20Hassan.jpg
    Locandina%20Hassan.jpg
    58 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • tolidd.jpg
    tolidd.jpg
    104.4 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • tolidid.png
    tolidid.png
    974.1 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • untitletolidd.png
    untitletolidd.png
    866.3 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • untitletoliddddd.png
    untitletoliddddd.png
    425.3 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • untitltolidied.jpg
    untitltolidied.jpg
    96.8 کیلوبایت · بازدیدها: 25
تولید دیگر...

پیوست ها

• ashiraf (1).jpg
    ashiraf (1).jpg
    107.2 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • ashiraf (2).jpg
    ashiraf (2).jpg
    147.7 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • ashiraf (3).jpg
    ashiraf (3).jpg
    81.1 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • ashiraf (4).jpg
    ashiraf (4).jpg
    92.4 کیلوبایت · بازدیدها: 20
کاش فقط از ایشون ها میاوردن به جای نریونهای معمولی باریکلا به وارد کنندش با سلیقه ی خوبش به امید تولیدات بهتر

والا فکر مبکنم همه کسانی که اسب وارد کردن همشون دیدگاهشون همینه و اسب خودشونو نجات دهنده و اصلاح نژاد کننده اسب ایران میدونستند.
در مورد این یکی هم من قبلا اسمشو شنیده بودم , جوری که گفتن خط خونی خوبی داره و تولیدات اونورشم موفق بودن , "که البته اینارو در مورد بقیه وارداتی ها شنیدیم" حالا تا ببینیم ایشون چه میکنند

والا فکر مبکنم همه کسانی که اسب وارد کردن همشون دیدگاهشون همینه و اسب خودشونو نجات دهنده و اصلاح نژاد کننده اسب ایران میدونستند.
در مورد این یکی هم من قبلا اسمشو شنیده بودم , جوری که گفتن خط خونی خوبی داره و تولیدات اونورشم موفق بودن , "که البته اینارو در مورد بقیه وارداتی ها شنیدیم" حالا تا ببینیم ایشون چه میکنند

5 مورد نام ببرین که واقعا سیلمی وارد شده اند از بین این همه اسب وارداتی امیر اشیرف واقعا سیلمی درجه یکی است

بالا