کتک خوردن از اسب

khosro.a

Member
من انواع و اقسام کتک خوردن از اسبو تجربه کردم. هر نوعی که فکرشو بکنین. یه کره مادیان کرد داشتم که خیلی بد اخلاق بود همش لگد مینداخت. یه بار داشتم دمشو میشستم که یه لگد زد تو پام منم اعصابم یکم خورد بود و عوض لگدش یه لگد زدم تو پاش و بازم اون لگد زدو من زدم بعد اینکه چند بار همدیگرو زدیم بار اخر حرصمو در اورد و با یه لگد محکم زدم از پهلوش و چون کره بود و زمینم خیس بود پاش سر خورد و افتاد زمین. :dodgy:باور کنین بعد اون اتفاق من حتی پشتش میشینم زمینو پاشو با دستم میگیرم ولی دیگه حتی یه لگد کوچولو هم نمیزنه.:coolsmiley02::blushsmiley:

سنا

Active member
من انواع و اقسام کتک خوردن از اسبو تجربه کردم. هر نوعی که فکرشو بکنین. یه کره مادیان کرد داشتم که خیلی بد اخلاق بود همش لگد مینداخت. یه بار داشتم دمشو میشستم که یه لگد زد تو پام منم اعصابم یکم خورد بود و عوض لگدش یه لگد زدم تو پاش و بازم اون لگد زدو من زدم بعد اینکه چند بار همدیگرو زدیم بار اخر حرصمو در اورد و با یه لگد محکم زدم از پهلوش و چون کره بود و زمینم خیس بود پاش سر خورد و افتاد زمین. :dodgy:باور کنین بعد اون اتفاق من حتی پشتش میشینم زمینو پاشو با دستم میگیرم ولی دیگه حتی یه لگد کوچولو هم نمیزنه.:coolsmiley02::blushsmiley:
خسرو بهتره به اعصابت مسلط باشيا!!!
تو هم خطرناكي
شوخي شوخي با اسبم شوخي؟؟! :dodgy:

واااااااااااااي خسرو (با عرض پوزش) تو هم قاط بوديا...!!!
يه كم؟؟؟ عصابت خيلي خورد بوده انگار...
خيلي خشني واقعا اين چه كاري بود با بچه مردم كردي؟؟؟
خوبه تنبيه شده حداقل!!

khosro.a

Member
خسرو بهتره به اعصابت مسلط باشيا!!!
تو هم خطرناكي
شوخي شوخي با اسبم شوخي؟؟! :dodgy:

واااااااااااااي خسرو (با عرض پوزش) تو هم قاط بوديا...!!!
يه كم؟؟؟ عصابت خيلي خورد بوده انگار...
خيلي خشني واقعا اين چه كاري بود با بچه مردم كردي؟؟؟
خوبه تنبيه شده حداقل!!
اخه نمیدونین که چقدر اذیت میکرد. هر دفعه میرفتم پیشش باید یه برنامه ای در میاورد یا اینکه طنابی که بهش میبستمو طوری میکشید که دستامو زخم میکرد. البته من با این کارم انتقام سگمم ازش گرفتم چون طفلکو یه بار طوری با لگد زد تو سرش که بیهوش شده بود منم فکر میکردم مرده! حالا خدارو شکر این کتک خوردن ادبش کردو کارشو ترک کرد. چون کره بودو بد جور ترسیده بود.:blushsmiley::cool:

Kianoosh.ch

Member
جناب چوبينه حالا چه هذيوني ميگفتين؟؟؟!!!:tonguesmiley::tonguesmiley:

راستشو بخواین میگفتم :ما اومدیم اینجا چیکار کنیم؟؟ شما ها کی هستین؟؟ و این حرفا باور کنین هر کس دیگه ای جای من بود اصلا صد متری اسبم رد نمی شد ولی با همه این حرفا بعد از یه نیم ساعتی بازم رفتم سوارش شدم اما با اصول......

khosro.a

Member
حالا هميشه هم جواب نميده ها
خواهشا رو بقيه كره هات امتحان نكن :dodgy::tonguesmiley:

من دیگه غلط میکنم کره میگیرم.همین یکی واسه هفت پشتم بسه.:wacsmiley: آدم فقط باید اسب بالغ بگیره کره فقط اذیت داره.

این اتفاق ماله چند هفته پیشه.
یه کوره اسبو بردم بیرون داشتم باش میدوییدم اسب هم جوگیر شده بود یکی از بچه ها شروع کرد بشکه زدن اسبم رفت پشته سر من و با سرعت زد بم و پرتم کرد.:coolsmiley02::happysmiley:

علی واحدی

Active member
خوردم تا دلتون بخواد. آخریش اسب از پشت سوارم شد و دو دستشو انداخت روی شونه هام:eek:hno-smiley02::blushsmiley:بعد که زانوام تاشد و نشستم از روم پرید و یه جفتک جانانه گذاشت گوشه لبم که یه دندونم پرید که الان مصنوعیه و لبم هم 12 تا بخیه خورد. البته بازم تا دلتون بخواد از این بدترشم دارم که اگر بگم سواریرو بیخیال میشید:ph34r-smiley::winksmiley02::ph34r-smiley:

سایه

Member
خوردم تا دلتون بخواد. آخریش اسب از پشت سوارم شد و دو دستشو انداخت روی شونه هام:eek:hno-smiley02::blushsmiley:بعد که زانوام تاشد و نشستم از روم پرید و یه جفتک جانانه گذاشت گوشه لبم که یه دندونم پرید که الان مصنوعیه و لبم هم 12 تا بخیه خورد. البته بازم تا دلتون بخواد از این بدترشم دارم که اگر بگم سواریرو بیخیال میشید:ph34r-smiley::winksmiley02::ph34r-smiley:

چه بلایی سر اسب بیچاره آوردین که اینجوری باهاتون تا کرده؟ راسته میگن اسبها کینه شتری دارن و بالاخره یه روز اذیت و آزارو تلافی می کنن؟ من که خداروشکر تو عمر کوتاهه سوارکاریم هنوز اتفاقی برام نیفتاده

منم هر سال محرم پاهام اوراقی میشن اسبا رو که برای تعزیه خوانی میبریم بیشترشون وقتی صدای طبل و شیپور میشنون رم میکنن یا ادمو با خودشون میکشن میرن با لا میان پایین میمونی زیر دست و پاشون

سنا

Active member
چه بلایی سر اسب بیچاره آوردین که اینجوری باهاتون تا کرده؟ راسته میگن اسبها کینه شتری دارن و بالاخره یه روز اذیت و آزارو تلافی می کنن؟ من که خداروشکر تو عمر کوتاهه سوارکاریم هنوز اتفاقی برام نیفتاده

سایه جان هرکی بلا سر اسب بیاره آقای واحدی نیا نمیارن!!!
ندیدم هیچکسو که اینقدر با اسب خوش رفتاری کنه
هنوز یه بارم یه شلاق نزدن به اسباشون.تنبیه اسبا با یه "نه" بلنده
احتمالا اون اتفاق هم شوخی اسب بوده!

آره فکر کنم اسب یادش یمونه خیلی چیزا رو

علی واحدی

Active member

سایه جان هرکی بلا سر اسب بیاره آقای واحدی نیا نمیارن!!!
ندیدم هیچکسو که اینقدر با اسب خوش رفتاری کنه
هنوز یه بارم یه شلاق نزدن به اسباشون.تنبیه اسبا با یه "نه" بلنده
احتمالا اون اتفاق هم شوخی اسب بوده!

آره فکر کنم اسب یادش یمونه خیلی چیزا رو

سنا جان از لطفی که به من دارید و اخلاقم در مورد اسبها رو کاملا درک کردین بسیار بسیار بسیار از لطفتون ممنونم و دقیقا همینطور بود که شما فرمودید.
سایه جان اسبیکه این کارو با من کرد کاملا قصد شوخی داشت مثلا گاهی شده که با خواهر یا برادر یا مادر یا پدر گرامیتون یه شوخی در حد یه کشتی کوچیک یا یه نیشگون بگیرید. این اسب من که بهتره بگم پسر من(عکسشو میتونین در همین سایت و تاپیک آنگلو عرب بنام فایر FIRE ببینید) از کره گی با من شوخی میکرد و من هم خوشم میومد و سر به سرش میگذاشتم حالا که ماشاااله برای خودش مردی شده فکر میکنه که بازم اون شوخیها رو میتونه بکنه و من هم الان هم ناراحت نمیشم و اگر حتی به زخمی شدن شدید یا شکستن عضوی از بدنم تموم بشه حرکاتشو دوست دارم و البته بگم که این پسر گل من لگد زدن و گاز گرفتن رو اصلا بلد نیست چون ار ابتدای کار من یا انسان رو بعنوان یه دوست مهربان قبول کرده ولی گاهی شوخیشم گل میکنه دیگه:laughingsmiley::winksmiley02::laughingsmiley:

واااااااای چه اتفاق های بدی براتون افتاده البته یه اتفاق برای من افتاده تو دسفول بودیم سوار اسب مسابقه ای شدم بعد چند دقیقه رفت بعد 3 بار پرید من ازش اویزان شدم جوری بود که هرکی جای من بود افتاده بود ولی من نیوفتادم ولی اون موقه من 7سالم بود ولی فقط مامانم ترسید طوری بود که همه دهانشون باز مونده بود که من چی جوری خودم را نگه داشتم ولی ازاون موقه6سال میگذرد ولی من هراتفاقی برام بیوفته از اسب نمی ترسم چون اسب را بینهایت دوست دارم.:laughingsmiley:

اینا هیچکدوم به بای اتفاقی که برا سعید شایعی افتاد نمیرسه اسب زد چشمشو دراورد 1هفته بعدش یه شب مرخصش کردن که شب عید تو خونه باش و این داش سعید ما هم خدا خواسته دوید رفت بیش اسبا بعدشم سال تحویل اونجا بود تو اغوش اسبا

بالا