کتک خوردن از اسب

سنا

Active member
سلام دوستان
کسی خاطره ای از کتک خوردن از اسب داره؟ :D
بگید ممنون میشم

ديروز از نوه ي سمرقند ،دختر طاها تموس كه يك كره ي 2 سالست يك جفتك خوردم ولي آروم بود اما بديش به اين بود اصلا جاي خوبي نزد شانس اوردم محكم نبود

ناشناس

Active member
بله 2سال پیش زمستان رفتم جل یک اسبو درست کنم کره هم داشت فکر کرد میخوام کرشو اذیت کنم اسب هم یک گاز محکم از سینه ام گرفت ولباسو پوستو گوشتو همشو کند/یک بار دیگه هم موقع نعل بندی یک اسب یک جفتک محکم زد توی کمرم/یک اسب مادیون دیگه هم لگد به سینه ام زد / از کره اسب هم چند باری لگد خوردم

داداش من حرفه ای این کارم. کدومشو برات تعریف کنم؟ از همه نژادهای اصیل ایرانی و بومی های بی نام و نشان هم کتک خوردم (افتخار دارم که تا به حال از هیچ اسب اجنبی کتک نوش جان نکردم!!!). انواع کتک ها رو هم تجربه کردم: جفتک، کله، گاز، دست، لگد، گیر کردن بین اسب و دیوار، موندن پا زیر سم اسب، خوردن دم توی دماغ، کشیده شدن با طناب و . . .

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
خدا نکنه از اسب کتک بخوری و روتم نشه به کسی بگی کجا رو زده!!
بد دردیه

آقا دارم برات. من یکبار داشتم از یک کره کاسپین خون میگرفتم. خوب قدش خیلی کوتاه بود. من هم بی احتیاطی کردم و جلوش زانو زدم. یکدفعه از دست صاحبش در رفت و ظاهرا مستقیم ترین راهی که میتونست پیدا کنه شکم و سینه من بود. به چابکی یک آهو از شکم و سینه ام بالا رفت. من هم که ترسیده بودم خودم رو عقب کشیدم. اون حیوون هم لیز خورد و دستهاش پایین اومد و چشمتون روز بد رو نبینه . . .

mahsima

Member
من دو بار از کره اسبم سردست خوردم اسب پامو زیاد لگد کرده چند باری گازم گرفته و بدترینش لگدی بود که خوردم و یه ماه بیمارستان بستری شدم...

cruz

Member
یه سری من وقتی داشتم سم اسبمو تمیز می کردم بلند شد و بادست زد وسط کلم . شانس آوردم کلاه داشتم . البته هنوزم که هنوزه گردنم درد می کنه

سنا

Active member
واااااای
چه اتفاقاتی واستون افتاده!!
البته من چند بار اسب رفته رو پام/یه بارم وقتی 7 سالم بود رفتم نزدیک یه مادیون که داشت غذا میخورد
مادیون آبستن بود
منم میخواستم جلو دختر خاله هام که همسن و سال بودیم کلاس بذارم چون اونا از اسب میترسیدن :p رفتم که پیشونیشو لمس کنم بلند شد با 2 تا دستش زد تو رونم
منم اصلا به رو خودم نیاوردم ;D
شبا با گریه میخوابیدم هنوزم که هنوزه بعد از گذشت حدود 10 سال هنوز جای سمش رو پامه و به هیچکس نگفتم! :-[
اما با وجود سن خیلی کمی که اون موقع داشتم از اسب ترسیده نشدم! ;)

فربود

Active member
امان از دخترو پسر های شیطون ...
آخه یکی نیست بگه بابا اینقدر با اسب ور نرین لگد میزنه ، گاز میگیره و .....
امان امان

عاطفه

Member
رخش خزان گفت:
امان امان
يعني شما تاحالا كتك نخوردي؟؟؟؟؟

سنا

Active member
رخش خزان گفت:
امان امان
آخه من از بس که عاشق اسبم بچه هم که بودم طرف همه ی اسبا میرفتم حتی آویزونم شده بورم تو چهار نعل!!!! به رکاب !! :)

فربود

Active member
سنا گفت:
آخه من از بس که عاشق اسبم بچه هم که بودم طرف همه ی اسبا میرفتم حتی آویزونم شده بورم تو چهار نعل!!!! به رکاب !! :)
سنا جان پس شما دیگه خیلی باید مواظب خودت باشی :) ;)
این کارها رو نکن خطرناکه حسن :D :D

بالا