کتک خوردن از اسب

Vagner

Member
cruz گفت:
به نظر من ادم باید هر کاری از دستش بر میاد واسه عشقش انجام بده
نظر شما محترم! ولي يادت باشه هر كاري به جز به كشتن دادن خودت! چون اگه خودت نباشي ديگه عشق معني نداره

پرسپولیس گفت:
ادم که نباید به خاطر عشقش خودشو به کشتن بده سنا جان!
cruz گفت:
به نظر من ادم باید هر کاری از دستش بر میاد واسه عشقش انجام بده
سنا گفت:
ایول
:)
سحر خانم دریاب مطلبو !!
دوستان عزیز، این مطالب چه ربطی به موضوع بحثمون داره؟
لطف کنید خاطراتتون رو از کتک خوردن از اسب تعریف کنید و اینقدر به حاشیه ها ، که شاید هم جنبه خصوصی داشته باشن، نپردازین.

سنا

Active member
یه بارم میخواستم اسبمو کله گی بزنم چون بار اولش بود قبول نمیکرد
همچین زد زیر دستم اگه در نرفته بودم الان فسیل شده بودم!!
ولی یه کوچولو سمش خورد تو پهلوم!

mahsima

Member
من روزی که لگد خوردم در اوج درد رو برانکارد توی اورژانس میبردنم به سمت اتاق عمل وقتی پدرم بالا سرم اومد اولین چیزی که گفتم این بود که بابا من سواری رو کنار نمیزارمو چون میدونستم اگر زنده بمونم میخواد بگه که نباید بری سواری من بعد از اون 5 روز تو icu بودم و هر پرستارو دکتری ازم میپرسید بازم سواری میکنی میگفتم آره میگفت نگاه کن چه رویی داره...
با مردن اسب اسوده زندگی نمیکنه ولی اگر عاشق باشی برات فرق نمیکنه که در این راه بمیری یا نه...
پرسپولیس گفت:
میخوام بدونم مثلا ادم با کشتن خودش باعث میشه که اسب آسوده زندگی کنه؟!!!!!!!!!!

فربود

Active member
آیناز گفت:
من روزی که لگد خوردم در اوج درد رو برانکارد توی اورژانس میبردنم به سمت اتاق عمل وقتی پدرم بالا سرم اومد اولین چیزی که گفتم این بود که بابا من سواری رو کنار نمیزارمو چون میدونستم اگر زنده بمونم میخواد بگه که نباید بری سواری من بعد از اون 5 روز تو icu بودم و هر پرستارو دکتری ازم میپرسید بازم سواری میکنی میگفتم آره میگفت نگاه کن چه رویی داره...
با مردن اسب اسوده زندگی نمیکنه ولی اگر عاشق باشی برات فرق نمیکنه که در این راه بمیری یا نه...
بابا شما دیگه کی هستین .... آخه درسته جون خودتون رو از دست بدین ؟؟؟؟؟ vaaaaaaaaa

سنا

Active member
آیناز گفت:
آفرین به تو
حقا که دوست خودمی!
سحر خانم دیدی فقط من اینجوری نیستم؟؟؟؟ :)

دوستم اسبش رو تازه خریداری کرده بود. یه روز میخاست به اسبش هویج بده که بره تو اصطبلش ولی مترسید چون اسبش واقعا بزن بود. منم که داشتم نگاه میکردم یه دفعه جو منو گرفت. رفتم هویج رو ازش گرفتم و سرم رو انداختم رفتم تو. چشمتون روز بد نبینه. یه دفعه پشتش رو کرد به من و یه لگد نثارم کرد و 2متر عقبتر افتادم زمین. دوستم گفت فقط دیدم عمودی رفتی داخل و افقی برگشتی.

mahsima

Member
دلاور گفت:
دوستم اسبش رو تازه خریداری کرده بود. یه روز میخاست به اسبش هویج بده که بره تو اصطبلش ولی مترسید چون اسبش واقعا بزن بود. منم که داشتم نگاه میکردم یه دفعه جو منو گرفت. رفتم هویج رو ازش گرفتم و سرم رو انداختم رفتم تو. چشمتون روز بد نبینه. یه دفعه پشتش رو کرد به من و یه لگد نثارم کرد و 2متر عقبتر افتادم زمین. دوستم گفت فقط دیدم عمودی رفتی داخل و افقی برگشتی.
اونوقت چیزیتون نشد؟!

سنا

Active member
دلاور گفت:
الان سالمید ؟؟؟!!! :eek: :eek: ??? ::)

parisa

Member
درباره کتک خوردن من کتک زیاد خوردم اما این مودلیش برام تازه بود
یک روز که منتظر بودم مربی بگه برید سوار اسب بشید من کنار اسبم پشت حصارا ایستاده بودم و سرم را از لابه لایه حصارا کردم تو داشتام با دوستان حرف می زدم سرم نزدیک سر اسب بود که دیدم لپم تو دهن اسبست خدارو شکر نه زیاد فشار دادن ونه تونست کامل بگیردش گفتم حیف من که اینفدر داشتم ازت تعریف می کردم

parisa

Member
والا من نمی دونم این اسب محترم نسبت به من چون ارادت داره پس باید هفته ای یک بار یا دوهفته ای یک بار یک بلای تازه سرم بیاره یکی اسن اسب و دیگری گه اون نسبت ببه گردنم ارادت داره

parisa

Member
پاسخ : کتک خوردن از اسب

سنا جان مرسی آد م یک دوست که مثل تو داشته باشه دیکه نیاز به دشمن نداره

مردم میرن رو کمرشون نعل اسب تتو می‌کنن برا من یه اسبی اینکارو کرد،قضیه اینجوری بود:یه روز داشتم زیریه اسبو میزدم خیلی‌ دختر خوبی بود اسبه نمی‌دونم چرا وقتی‌ تو باکس خم بودم یه لحظه با سمش زد محکم به کمرم.جاتون خالی‌ هنوز هست جای نعلش ،اما داره کم رنگ می‌شه روز به روز خوشحال بودیم یه اسب کمرمونو مجانی تتو کرد .داره کم رنگ می‌شه فکر کنم باید برم شارژش کنم;)

ديروز از نوه ي سمرقند ،دختر طاها تموس كه يك كره ي 2 سالست يك جفتك خوردم ولي آروم بود اما بديش به اين بود اصلا جاي خوبي نزد شانس اوردم محكم نبود

خدا نکنه از اسب کتک بخوری و روتم نشه به کسی بگی کجا رو زده!!
بد دردیه
هههههههههههه :laughingsmiley::laughingsmiley::laughingsmiley:
آخي:blushsmiley:

من يه نيم بوت جديد گرفته بودم حسابي هم برق انداخته بودمش روزاي اول بود پا ميكردم...
همين سانرايز گل پسرمون كم لطفي نكرد و دست گذاشت روي پاي راستم هم انگشتم له شد هم نيم بوتم خراب شد...

Kianoosh.ch

Member
من یه بار رفته بودم اسب بخرم صاحبش گفت برو نزدیک گردنش و بعد سوار شو وعلا لگدت میزنه منم گفتم این حرفا چیه گوش ندادم و رفتم و سوار شدم و هیچ اتفاقی هم نیفتاد پیاده شدم و بعدش همون طوری که دفعه اول سوار شدم میخواستم سوار شم(یعنی نزدیک کپلش) که خدا چشتون روز بد نبینه اسبم هیکل دار بلند بود نمیدونم چطوری ولی تو یه آن برگشت و درست زد وسط گیجگاهم و منم تا چند دقیقه بیهوش شده بودم و بعدشم شروع کرده بودم به هذیون گفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا شما دفعه دیگه این کارو نکنین با همه نجابتش حیونه دیگه..........

بالا