وضعیت سوارکاری در شیراز

علی واحدی

Active member
۝ ۩ سوار تنها ۩ ۝ گفت:
نگفتم فرق داره ولی چون هنوز نرفتم نخواستم پیش داوری کرده باشم. امیدوارم اون یکی فرق داشته باشه چون بقیه رو سر زدم!!!
اونجا رو هم میری و میبینی :'( :'( :'( در ضمن اگه اسبی هستی و دوستار سوارکاری و اسب، عکسی رو که برای کاربریت انتخاب کردی نشون میده دنبال چه باشگاهی میگردی :mad: :mad: :mad:

baradar گفت:
اونجا رو هم میری و میبینی :'( :'( :'( در ضمن اگه اسبی هستی و دوستار سوارکاری و اسب، عکسی رو که برای کاربریت انتخاب کردی نشون میده دنبال چه باشگاهی میگردی :mad: :mad: :mad:
اولا که من برادر شما نیستم اگر اجازه بدهید خواهر شما هستم
ثانیا این عکس رو هم از خود آواتارهای پیش فرض سایت انتخاب کردم، مشکل خود را در این زمینه با مدیر سایت در میان بگذارید چون دو تا آواتار که زنونه باشه بیشتر وجود نداشت
ثالثا برخورد شما با یک تازه وارد اصلا برای من تازگی نداشت چرا که مشابه این برخورد را زیاد در باشگاههای شیراز دیده ام. هر تازه واردی از نظر صاحبان باشگاه:
baradar گفت:
کاملا مشخصه که تازه واردی و کم سن و سال.
چرا فکر می کنید هر کس در شیراز جز باند شماها نیست هیچ چیز از سوارکاری بلد نیست!! تازه وارد است!! کم سن و سال است!!
خوشحالم که این اعتراف رو کردید:
baradar گفت:
شاید بعضی از سوارکارها از نوشابه های الکل دار استفاده کنند که شما در مقامی نیستید که قضاوتی بکنید
واقعا چه کسی در مقامی است که قضاوت کند!!!! به نظر شما اگر من یه باشگاه درست و حسابی توی شیراز دیده بودم چه علتی داشت تا این حرفها رو اینجا بنویسم! واقعا چرا؟؟!!
baradar گفت:
از جمله این باشگاهها که فضای سالمی دارن میتونم به محسن اشاره کنم که از مدیریت قوی و پر
واقعا به بقیه دوستان هم پیشنهاد می کنم تا بیان و این مدیریت قوی رو ببینند. وقتی که دقیقا روبروی باشگاه محسن یا علوم پزشکی برای بار اول قرار میگیرید، نمی تونید حدس بزنید که این یه باشگاه سوارکاریه! مگر اینکه صدای اسبها به کمکتون بیاد و راه رو پیدا کنید.
baradar گفت:
در ضمن از نام کاربریتان هم میشود پی به روحیات و اخلاقتان برد. خجالت بکشید.
آره واقعا اخلاق من با شماها سازگار نیست و تنهایم چون از باند شماها نیستم

sohrab

Active member
من آنقدر از وضعیت باشگاههای شیراز مطلع نیستم که درمورد مسائلش اظهار نظر کنم (فقط باشگاه علوم پزشکی را دیده ام)
فقط مشکل نام کاربری و عکس آواتار "سوار تنها" را از نظر "برادر" نفهمیدم!!؟

reihaneh

Member
پاسخ : وضعیت سوارکاری در شیراز

سلام دوست عزیز منم ورودت رو به سایت تبریک می گم ،در مورد مشکلاتی که بهش اشاره کردی اگه منصفانه نگاه کنیم نه می شه انکارشون کرد و نه عمومیتشون داد،اگر بحث رو از ابتدا خونده باشی خواهی دید که هیچکس از این وضعیت راضی نیست و سایرین هم کما بیش به چنین مشکلاتی (گاه آشکارا و گاه در لفافه) اشاره کردن ولی محکوم کردن همه و همه به چنین چیزی دور از انصافه و اجر عده ای رو که با تمام مشکلات موجود دارن برای بقای این رشته تلاش می کنن ضایع میکنه به همین دلیل هم هست که جناب برادر این طور پاسخ دادن و خب شاید کمی هم تند رفتن :-\.از طرفی این جریان متاسفانه فکر نمی کنم منحصر به شیراز باشه و کاری هم از دست اماکن و ... بر نمیاد چون این جور چیزا با زور حل نمی شه
در مور باشگاه ها هم کسی نمی خواد نقایص نه چندان کم موجود رو نادیده بگیره، اکثرا هم قبول دارن که باشگاه ها در سطحی که باید نیستن ولی  توی همونا هم آموختن سوار کاری  شاید کمی سخت تر ولی امکان پذیره نمی دونم در چه حدی سواری می کنین ولی اگر در حال آموزش هستین مطمئن باشین در این جریان یه مربی خوب بیشتر از کسی که تحت تعلیمه زجر می کشه چون مسلما ایده آل ها رو خیلی بهتر می شناسه  و فاصله داشتن از اون ها رو هم بهتر درک میکنه.
نهایتا اینکه تو این انجمن کسی کاری به باند بازیای مسخره سواری شیراز نداره ، اکثریت قصد کمک دارن و جناب برادر هم مسلما یکی از هموناست و این با توجه به ارسال های گذشتشون کاملا مشخصه پس اگر شما هم قصد کمک دارین کمی آروم تر و طوری که توهینی هم به سایرین نشه نظرتون رو بگین ،امیدوارم راهی برای بهبود سواری باز بشه

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
در ضمن کاملا مشخصه که تازه واردی و کم سن و سال.
سن وسال هیچ دلیلی بر بیشتر یا کمتر داشنتن نیست
کراک و کو کائین,این وضعیت را که ذکر کردید در بعضی باشگاهها دیده میشه و نمیشه انکارش کرد.

در غیر اینصورت دهان به یاوه باز نکنید
هر کسی تا جایی که توهین به دیگران نباشد اجازه نظر دادن دارد

علی واحدی

Active member
reihaneh گفت:
سلام دوست عزیز منم ورودت رو به سایت تبریک می گم ،در مورد مشکلاتی که بهش اشاره کردی اگه منصفانه نگاه کنیم نه می شه انکارشون کرد و نه عمومیتشون داد،اگر بحث رو از ابتدا خونده باشی خواهی دید که هیچکس از این وضعیت راضی نیست و سایرین هم کما بیش به چنین مشکلاتی (گاه آشکارا و گاه در لفافه) اشاره کردن ولی محکوم کردن همه و همه به چنین چیزی دور از انصافه و اجر عده ای رو که با تمام مشکلات موجود دارن برای بقای این رشته تلاش می کنن ضایع میکنه به همین دلیل هم هست که جناب برادر این طور پاسخ دادن و خب شاید کمی هم تند رفتن :-\.از طرفی این جریان متاسفانه فکر نمی کنم منحصر به شیراز باشه و کاری هم از دست اماکن و ... بر نمیاد چون این جور چیزا با زور حل نمی شه
در مور باشگاه ها هم کسی نمی خواد نقایص نه چندان کم موجود رو نادیده بگیره، اکثرا هم قبول دارن که باشگاه ها در سطحی که باید نیستن ولی توی همونا هم آموختن سوار کاری شاید کمی سخت تر ولی امکان پذیره نمی دونم در چه حدی سواری می کنین ولی اگر در حال آموزش هستین مطمئن باشین در این جریان یه مربی خوب بیشتر از کسی که تحت تعلیمه زجر می کشه چون مسلما ایده آل ها رو خیلی بهتر می شناسه و فاصله داشتن از اون ها رو هم بهتر درک میکنه.
نهایتا اینکه تو این انجمن کسی کاری به باند بازیای مسخره سواری شیراز نداره ، اکثریت قصد کمک دارن و جناب برادر هم مسلما یکی از هموناست و این با توجه به ارسال های گذشتشون کاملا مشخصه پس اگر شما هم قصد کمک دارین کمی آروم تر و طوری که توهینی هم به سایرین نشه نظرتون رو بگین ،امیدوارم راهی برای بهبود سواری باز بشه
♘ امیرحسین ♞ گفت:
در ضمن کاملا مشخصه که تازه واردی و کم سن و سال.
سن وسال هیچ دلیلی بر بیشتر یا کمتر داشنتن نیست
کراک و کو کائین,این وضعیت را که ذکر کردید در بعضی باشگاهها دیده میشه و نمیشه انکارش کرد.

در غیر اینصورت دهان به یاوه باز نکنید
هر کسی تا جایی که توهین به دیگران نباشد اجازه نظر دادن دارد
با عرض سلام خدمت خواهر عزیزم [size=10pt]سوار تنها[/size]:
خواهر خوبم جسارت بنده را به عنوان کسیکه بیش از 3 دهه سابقه سوارکاری اصولی و کلاسیک داره و مدیریت باشگاههای زیادی را در شیراز و حتی دیگر استانهای کشور داشته و اگر حمل بر خودستایی نباشد این باشگاهها تا مدت حضور اینجانب چه از نظر احراز مقام و چه از نظر رعایت اصول اخلاقی و انسانی در آنها جزو بهترینهای آن شهر یا استان بوده اند(البته برای ادعای خویش مدرک و اسناد معتبر دارم که میتوانم ارائه کنم) را به بزرگواری خودتان ببخشید. بعنوان یک فرد تازه وارد به سایت و چون هیچ سابقه ای از شما نداشتم از مطلبتان بسیار متاسف و غمگین و خشمگین شدم. خواهر خوبم من در هر باشگاهی که کار نموده ام حال به عنوان شاگرد یا مدیر یا مربی همیشه احترام و ادب را پیشه نمودم و به محترم شمردن و سالم نگهداشتن فضای باشگاه ایمان داشته ام چون باشگاه سوارکاری یک مدرسه است و شاید بهتر بگویم یک مدرسه نظامی(چون مطالب گذشته ام را مطالعه نفرمودید باید بگویم که سوارکاری ایران و خیلی ازکشورهای جهان از نظام آن مملکت بصورت یک ورزش وارد جامعه شده است). پس باید خیلی از مسائل در آن رعایت گردد. من خودم در باشگاههای مختلفی برسر همین موضوعاتیکه شما میفرمایید حتی درگیری منجر به کتک کاری و تماس با 110 و به دادگاه کشاندن این افراد بیصلاحیت را انجام داده ام ولی بقول خواهر خوبم ریحانه خانم همه را با یک چوب نرانید. شاید در برخی از ملکهای خصوصی که چند راس اسب نگهداری میکنند و نام متاسفانه باشگاه را بروی خود گذاشته باشند چون هیچ نظارتی بر کارشان نمیباشد و صراحتا بگویم که اصولا برای تفریح و مسائلی که شما عنوان نمودید کار میکنند، این مسائل وجود داشته باشد و بقول خودتان بخاطر همین مسائل نیز درب باشگاه همیشه بسته است بجز روی همان افراد بیصلاحیت ولی باشگاههایی هستند که شرافتمندانه و با حیثیت و با آبرو کار میکنند و شاید این باند بازیهایی را هم که میفرمایید ریشه در همین مسائل داشته باشد(البته اگروجود داشته باشد که ما سعی میکنیم باند بازی نداشته باشیم و البته باز هم عرض میکنم سعی میکنیم و خواهانیم :'( :'(). میتوانم از شما خواهش نمایم که با ریحانه خانم PM داشته باشید و از ایشان راهنمایی بگیرید چون سطح معلومات و شناخت ایشان از استان فارس بالاست و تقریبا در جریان تمامی امور میباشند. خواهر عزیزم بازهم جسارت بنده را به بزرگواری خودتان ببخشید و خدای ناکرده حمل بر بی ادبی و بینزاکتی نفرمایید. امیدوارم تا مدتی دیگر بتوانید با دید باز و جمع آوری اطلاعات بیشتر و مفید شاهد حضورتان در باشگاههای سوارکاری مطمئن و دلخواهتان باشیم و نام سوار تنها به سوار محبوب یا سوار با دوستان با صلاحیت باشیم. با آرزوی بهترینها برای شما برادرتان :) :).

علی واحدی

Active member
reihaneh گفت:
نمی دونم در چه حدی سواری می کنین ولی اگر در حال آموزش هستین مطمئن باشین در این جریان یه مربی خوب بیشتر از کسی که تحت تعلیمه زجر می کشه چون مسلما ایده آل ها رو خیلی بهتر می شناسه و فاصله داشتن از اون ها رو هم بهتر درک میکنه.
با سلام خدمت تمام دوستان علاقه مند به ورزش سوارکاری و کلا اسب و خصوصا خواهر محترم سوار تنها:
در تاپیک استان فارس به سه مورد اشاره کرده بودم و هر سه را کاملا باز نموده بودم. یکی اصول انتخاب یک مربی مجرب، دومی اصول انتخاب یک باشکاه خوب و سومی چگونه میتوانیم شاگرد خوبی باشیم. البته اصول انتخاب یک مربی مجرب با صلاحدید مدیریت محترم سایت به تاپیک تازه وارد Amateurs منتقل گردیده است که در هر سه مورد به احترامات و رعایت مسائل اخلاقی در حد بسیار بالا و احترام به شاگرد و مربی و پیشکسوت و حتی کارگران باشگاه در ورزش سوارکاری اشاره نموده بودم.
خواهران و برادران خوبم لازم دیدم به نکته پر محتوایی که ریحانه خانم به آن اشاره نمودند بیشتر بپردازم.
عزیزانم حفظ حرمت و احترام شما در باشگاه و محیط آن از وظائف خطیر مربی میباشد که شما با او کار میکنید. این مربی باید در تمامی مدتی که شما در باشگاه و با او هستید کاملا مراقب شما بوده و از هر نظر ضامن سلامتی و حرمت شما باشد. حالا ببینید که او (مربی) باید حواسش چقدر جمع کارش باشد و با یک نگاه تمام باشگاه و حتی نگاهها و الفاظ و گفتمانها را بشنود و مراقب باشد که حرمت شاگردش حفظ شود خصوصا اگر شاگردش خانم باشد. مربیان قدیمی و حتی خیلی از مربیان جوان ما اگر وجدان کاری داشته باشند با گرفتن حکم مربیگری مثل دکتران (البته پیش خودشان و وجدانشان) قسم یاد میکنند که از حرفه شان در جهت آموزش سوارکار چه از نظر آموزش حرفه سوارکاری و چه از نظر ساختن روحیه ورزشی و چه از نظر اخلاقی بهترین کار را ارائه دهند. همانگونه که در دورههای مربیگری بارها از طرف اساتید محترم این سفارشات انجام میگیرد ولی همه جا خوب و بد دارد و این جای هیچ شکی ندارد. حال رفتار و حرکات خود شاگرد در باشگاه دست خود اوست و خودش باید با جدیت و تلاش فقط و فقط در باشگاه سوارکاری بدنبال کسب علم سوارکاری و نکاتش باشد نه به فکر گفتمانهایی غیر از آن و بعد از مدت سوارکاریش در مثلا کافی شاپ باشگاه و غیره در این صورت هیچکس به خودش اجازه خدای ناکرده رفتار یا گفتمان یا حرکت غیر عادی را نمیدهد که اگر بدهد با مربی شما طرف است و باید پاسخگو باشد و مربی شما هم اگر انتخاب درستی کرده باشید حتما درصدد رسیدگی در می آید و حتی میتواند در صورت داشتن مدرک مربیگری مسئله را مستقیما با فدراسیون سوارکاری و حراست آن در میان گذاشته و از حرمت شاگردش دفاع کند (همانطور که از طرف حراست فدراسیون این مسئله از مربیان خواسته شده است). پس ببینید که یک مربی که وجدان کاری دارد چه مسئولیت خطیری بر عهده دارد و چگونه باید از حیثیت سوارکاری و مربیگریش دفاع نماید و خصوصا از شاگردانش.
همگیتان همواره موفق و پیروز و در پناه حق باشید.

ناشناس

Active member
۝ ۩ سوار تنها ۩ ۝ گفت:
با سلام
باشگاههای سوارکاری شیراز را حیف است که اسم باشگاه سوارکاری روی آنها بگذاریم چرا که به نظر من باشگاههای ورزشی به خصوص سوارکاری حرمت خاص خود را دارند. باشگاههای شیراز (به غیر از باشگاه بهارستان که البته هنوز به آنجا سر نزده ام) مکانی برای تفریح و تفرج صاحبانشان هستند تا باشگاه آموزش سوارکاری! اگر شما یک روز به صورت سرزده به این باشگاهها بروید(اگر موفق بشوید درب ورودی این باغ را پیدا کنید و مزاحم صور و سات آنها نشوید!) بیشتر احساس می کنید که به یک باغ خصوصی وارد شده اید که صاحب این باغ به شما لطف می کند و با گرفتن پول به شما اجازه می دهد که سوار اسب!های باغش شوید. شما هیچوقت نمی فهمید مربی کیست؟ ساعات کاری باشگاه کی است؟ کی راست میگه کی درست؟ چرا که این برنامه مرتبا تغییر می کند! اگر مسئول این باغ یه روزی دلش بکشد که با دوستانش دور هم جمع شوند و دور هم چیزی بخورند چیزی بکشند! دیگر شما...... (این دو موردی رو که گفتم شخصا دیدم)
به نظر من قبل از هر چیز بهتر است که اماکن نیروی انتظامی نظارت دقیقی روی این مکانهای عمومی داشته باشد. ساعات کاری، مربیان صلاحیت دار، ضوابط باشگاه و ..... دقیقا مشخص شود و بعد اجازه فعالیت به این مثلا باشگاهها رو داد!
خدا وکیلی وقتی وارد این باشگاهها میشید می بینید که چند تا بچه پولدار دور هم جمع شدند و چند تا اسب هم خریدند و واسه تفریح و ادعا و ادعا و ادعا و ادعا و.... هم که شده، باشگاه راه انداختند و به خودشون میگن سوارکار و به قول معروف با شاه هم پالوده نمی خورند!
ای بابا سوار تنها چرا اینقدر تند میشید البته اینکه در باشگاهها از این خبر ها هست درست اما در تمام باشگاههای کشور از این برنامه ها هست/اما در شیراز ودر باشگاه بهارستان فکر نکنم از این برنامه ها باشه چون مدیر باشگاه ومالک باشگاه کلا مخالف این برنامه ها هستند .بعد این باشگاه از قسمت باغ سهرها جدا میباشد .درسته که ساعت کار معینی نداره .خوب پیشنهاد میکنم که در تاریخ 23/12 که در باشگاه بهارستان یک مسابقه قهرمان استانی برگذار میشه حضور داشته باشید وباشگاه رو از نزدیک ببینید/اگر شما دنبال سواری هستید نباید وارد این مسائل شوید /خوب باشگاههای شیراز بیشترش خصوصی هست .وتعدادی هم هستند که دو روزه سواری میکنن وادعای مربی گری میکنند /اگر کمی با دقت بنگرید مربیان خوب وکار درست را مشاهده میکنید واگر کمی بیشتر دقت کنید باشگاه سالم را هم پیدا میکنید
با آرزوی موفقیت فقط باید چشمها را شست و جور دیگر نگاه کرد

علی واحدی

Active member
ناشناس گفت:
ای بابا سوار تنها چرا اینقدر تند میشید البته اینکه در باشگاهها از این خبر ها هست درست اما در تمام باشگاههای کشور از این برنامه ها هست/اما در شیراز ودر باشگاه بهارستان فکر نکنم از این برنامه ها باشه چون مدیر باشگاه ومالک باشگاه کلا مخالف این برنامه ها هستند .بعد این باشگاه از قسمت باغ سهرها جدا میباشد .درسته که ساعت کار معینی نداره .خوب پیشنهاد میکنم که در تاریخ 23/12 که در باشگاه بهارستان یک مسابقه قهرمان استانی برگذار میشه حضور داشته باشید وباشگاه رو از نزدیک ببینید/اگر شما دنبال سواری هستید نباید وارد این مسائل شوید /خوب باشگاههای شیراز بیشترش خصوصی هست .وتعدادی هم هستند که دو روزه سواری میکنن وادعای مربی گری میکنند /اگر کمی با دقت بنگرید مربیان خوب وکار درست را مشاهده میکنید واگر کمی بیشتر دقت کنید باشگاه سالم را هم پیدا میکنید
با آرزوی موفقیت فقط باید چشمها را شست و جور دیگر نگاه کرد
در باشگاه بهارستان از این خبر ها نیست(البته از سوئیتهای خصوصی که کاملا درب و پنجره آنها بدستی درز گیری شده است کاملا مشهود است که از این خبر ها نیست) :eek: ??? :'( ??? . ناشناس عزیز شما دیگر چرا کتمان میکنید. شما که ماشااله دنیا دیده و باشگاه دیده اید ::)
برای اطلاع افرادیکه تازه در سایت فعالیت میکنند و دفاع از حیثیت استانم دیگر نمیخواهم چیزی را کتمان نمایم.

ناشناس

Active member
baradar گفت:
در باشگاه بهارستان از این خبر ها نیست(البته از سوئیتهای خصوصی که کاملا درب و پنجره آنها بدستی درز گیری شده است کاملا مشهود است که از این خبر ها نیست) :eek: ??? :'( ??? . ناشناس عزیز شما دیگر چرا کتمان میکنید. شما که ماشااله دنیا دیده و باشگاه دیده اید ::)
برای اطلاع افرادیکه تازه در سایت فعالیت میکنند و دفاع از حیثیت استانم دیگر نمیخواهم چیزی را کتمان نمایم.
برادر جان اون سوئیتها خصوصی هستند /
الان ودر حال حاضر باشگاهی که کامل سالم وبدون این برنامه ها باشد در شیراز تنها باشگاه محسن میباشد /به خاطر اینکه ساعت کار معیین وبرنامه کاری معیینی دارد .همه باهم میایند و باشگاه را باهم ترک میکنند/
باشگاه بهارستان هم با وجود این تغییرهای اخیری که اونجا صورت گرفته ومدیریت جدیدی که داره از این کارها جلو گیری میکند/وساعت شروع به کار وپایان کار سوارکارها در روز طبق برنامه ریزیه/

خوب پس تکلیف باشگاه بهارستان هم به خوبی معلوم شد. و اما باشگاه محسن......
از سوارکاران گمنامی که در جمعه این هفته (87/12/2) از ساعت 6 عصر به بعد در باشگاه محسن، پشت درهای بسته به تمرین ............! مشغول بودند استدعا دارم که به روی صحنه تشریف بیارند ;)
هر چند تاپیک جدال برانگیزی بود ولی ارزشش رو داشت و درد دل خیلی ها رو باز کرد.

images
:'( :'( ;) ;) :mad: :mad:

ناشناس

Active member
۝ ۩ سوار تنها ۩ ۝ گفت:
از سوارکاران گمنامی که در جمعه این هفته (87/12/2) از ساعت 6 عصر به بعد در باشگاه محسن، پشت درهای بسته به تمرین ............! مشغول بودند استدعا دارم که به روی صحنه تشریف بیارند ;)
خواهش میکنم اینقدر زود قضاوت نکنید/
خوب بهتره که براتون بگم روز جمعه 2/12 من یه سر رفتم باشگاه محسن باشگاه تا ساعت 4عصر باز بود بعدش به خاطر اینکه جلسه ای میخواستن برگذار کنند برای مسابقه این هفته 9/12 در باشگاه رو بستند/یک علت دیگه هم داره که روزهای جمعه در باشگاه زود بسته میشه
به خاطر نزدیکی باشگاه به پارک ملی بمو وپارک جنگلی پالایشگاه شیراز وباغ آب وبرق /روز جمعه درو زود میبندند که که ارازل واوباشی که در این محدوده ها با موتور در حال چرخ زدن هستند نیان داخل باشگاه (به خاطر اینکه یه بار امدن ونظم باشگاه رو ریختن به هم ومزاحمت ایجاد کردن /

علی واحدی

Active member
ناشناس گفت:
برادر جان اون سوئیتها خصوصی هستند نه اینکه این خبر ها نیست /این خبر ها هست خوبشم هست اما زمانی این کارو میکنن که شاگرد وافراد غریبه داخل باشگاه نباشه یعنی در خفا .ودرشب/الان ودر حال حاضر باشگاهی که کامل سالم وبدون این برنامه ها باشد در شیراز تنها باشگاه محسن میباشد /به خاطر اینکه ساعت کار معیین وبرنامه کاری معیینی دارد .همه باهم میایند و باشگاه را باهم ترک میکنند/
باشگاه بهارستان هم با وجود این تغییرهای اخیری که اونجا صورت گرفته ومدیریت جدیدی که داره از این کارها جلو گیری میکند/
خب الهی شکر.

علی واحدی

Active member
۝ ۩ سوار تنها ۩ ۝ گفت:

images
:'( :'( ;) ;) :mad: :mad:
با سلام خدمت خواهر خوبم سوار تنها.
خواهر عزیزم شما را به خدا قسم میدهم و عاجزانه درخواست مینمایم که به این بحثها خاتمه دهید و بیشتر در حل مشکلات و پیشرفت این ورزش بی اندیشید. فکر کردن به این مسائل شما را از هدفتان(سوارکاری) باز میدارد. شما را بخدا از این درهای بسته بگذرید و اصول را در نظر بگیرید. حتی میتوانید قبل از شروع به باشگاهها سر یزنید و با مربیان آنجا رودر رو صحبت نمایید و بالاخره یکی را انتخاب کرده و شروع کنید. برای راهنماییتان میتوانم بگویم که در باشگاهها با چه کسانی صحبت نمایید و شخصیت و میزان اطلاعات و علم سوارکاریشان را بسنجید و آنها را بهتر بشناسید
باشگاه بهارستان آقایان مهدی و عبدالرضا مسجدی.
باشگاه علوم پزشکی آقایان ابیوردی و صناعی زاده.
باشگاه محسن آقایان ذنوبی و واحدی نیا.
مطمئنن با ذهن باز و فعال خودتان و برخورد طرف مقابلتان و سوال و پاسخ با ایشان میتوانید پی به شخصیت او برده و بهترین شخصیت را انتخاب نمایید و شروع کنید. با تقدیم احترام برادرتان.

♘امیرحسین♞

اینطور که بنظر میرسه اوضاع جالب نیست, مخصوصا برای بانوان.

متاسفانه در تهران هم اوضاع همینطوره, و تعدادی از مربیان قدیمی و پیشکسوت را میشناسم که به هر خانمی که برای سواری میاد به چشم یک طعمه نگاه میکنند.
و در سن 80 سالگی هم هنوز دست از این رفتارشان برنداشته اند. و هر گونه سرگرمی آبکی و دودکی هم انجام میدهند براحتی.
و بسادگی وقتی بپرسی چرا؟
جواب اینه که خوب نیا, برو پیش یک مربی دیگه.

vatan

Member
شهر ما خوب هست که فقط سبیل کلفت سوار اسب این هم از نوع پرخونش میشه!!! ها ها ها

علی واحدی

Active member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
اینطور که بنظر میرسه اوضاع جالب نیست, مخصوصا برای بانوان.

متاسفانه در تهران هم اوضاع همینطوره, و تعدادی از مربیان قدیمی و پیشکسوت را میشناسم که به هر خانمی که برای سواری میاد به چشم یک طعمه نگاه میکنند.
و در سن 80 سالگی هم هنوز دست از این رفتارشان برنداشته اند. و هر گونه سرگرمی آبکی و دودکی هم انجام میدهند براحتی.
و بسادگی وقتی بپرسی چرا؟
جواب اینه که خوب نیا, برو پیش یک مربی دیگه.
امیر حسین جان کاملا درست میفرمایید. بخدا قسم که ما در شیراز داریم با در نظر گرفتن تمام احتراماتیکه برای یک سوار خانم باید در یک باشگاه در نظر گرفته شود کار میکنیم و حتی کارگران باشگاه (افغانی)را کاملا توجیح میکنیم که با یک فرد خانم چگونه و با چه طرز گفتمانی برخورد کند. اگر افراد دلسوز و قدیمی و حتی جدید شرافتمندانه کار کنند و به فکر وجدان و آبروی کاری خود باشند (البته اگر) این موضوعات برای خانمها خیلی کمرنگتر میشوند. به امید روزیکه تمام سوارکاران خانم با خیالی آسوده و در محیطهای امن به فعالیت جدی خود ادامه دهند و مربیان و دست اندرکاران این رشته هم براه راست هدایت گردند.

reihaneh

Member
سوارکاری نمیتونه از جامعه جدا باشه این وسط فقط دردایی که همه جا وجود داره یه کم پر رنگ تر شده و اِلا متاسفانه همه جا همینه چه بهش اعتراف کنن و چه بخوان سرشونو زیر برف نگه دارن. :'(

♘امیرحسین♞

reihaneh گفت:
سوارکاری نمیتونه از جامعه جدا باشه این وسط فقط دردایی که همه جا وجود داره یه کم پر رنگ تر شده و اِلا متاسفانه همه جا همینه چه بهش اعتراف کنن و چه بخوان سرشونو زیر برف نگه دارن. :'(
البته رفتار بانوان را هم نمیشه بی تاثیر دانست, هستند افرادی که خودشون مشکل روحی و اخلاقی دارند و سواری را یک سرپوش میدانند.
و همچنین بانوانی با وقار که رفتار ناشایست مربی باعث خداحافظی همیشگی آنها با این ورزش شده.

ولی باور کنید تو جامعه ما برای بدست اوردن هرچیزی باید جنگید

♘امیرحسین♞

baradar گفت:
امیر حسین جان کاملا درست میفرمایید. بخدا قسم که ما در شیراز داریم با در نظر گرفتن تمام احتراماتیکه برای یک سوار خانم باید در یک باشگاه در نظر گرفته شود کار میکنیم و حتی کارگران باشگاه (افغانی)را کاملا توجیح میکنیم که با یک فرد خانم چگونه و با چه طرز گفتمانی برخورد کند. اگر افراد دلسوز و قدیمی و حتی جدید شرافتمندانه کار کنند و به فکر وجدان و آبروی کاری خود باشند (البته اگر) این موضوعات برای خانمها خیلی کمرنگتر میشوند. به امید روزیکه تمام سوارکاران خانم با خیالی آسوده و در محیطهای امن به فعالیت جدی خود ادامه دهند و مربیان و دست اندرکاران این رشته هم براه راست هدایت گردند.
درد اینه که پیرترین که باید با اخلاقترینم و دلسوزترین باشه, کثیفترینه!!!
فکر میکنم منظورمو میدونید کیه

بالا