وضعیت سوارکاری در شیراز

masjedi

New member
salam man abdolali masjedi hastam be nazar man aghar harf zadan haye bi mored dar savarkari shiraz kenar beravad faaliat bishtari khahim dasht

M

mrezap

Guest
بابا فارسی بنویسید
اگر مشکلی دارید تو فارسی نویس با مدیر تماس بگیرید

masjedi

New member
dostan hazer dar inja man alan dar 2 bashghah shiraz dar hal faaliat hastam va hodod 10 asb khodam daram dar sorat harghone hamkari ba shoma dar mored savarkari amade komak be shoma hastam

علی واحدی

Active member
masjedi گفت:
dostan hazer dar inja man alan dar 2 bashghah shiraz dar hal faaliat hastam va hodod 10 asb khodam daram dar sorat harghone hamkari ba shoma dar mored savarkari amade komak be shoma hastam
به به به جناب استاد بزرگ سوارکاری شیراز. جایتان در سایت خالی بود. خیلی خوش آمدید. تعارف نکنید. شما اگر راجع به سوارکاری سوالاتی دارید چون اکثر بچه های سایت تقریبا حرفه ای هستن تعارف نکنید حتما بپرسید و سوالاتتان را بگیرید. اینجا همه خودمونین. بیخیال بابا.

masjedi

New member
dostan man amade hamkari dar mored pishraft savarkari hastam na bad ghoi az digharan bashghah jadidi ham dakhel dokohak rah andazi kardam

M

mrezap

Guest
masjedi گفت:
میشه از خودتان و سوابق کاریتون با 25 سال سن برای دوستان توضیح دهید ؟
اینجا جای شعار نیست . عمل .

ناشناس

Active member
masjedi گفت:
با سلام خدمت آقای مسجدی یک سوءال داشتم
میتونید توضیحاتی در مورد نقطه جهش بدهید؟
نقطه جهش چیست؟وچگونه باید به اسب این نقطه را فهماند یا آموزش داد؟

علی واحدی

Active member
محـمـد رضــا گفت:
میشه از خودتان و سوابق کاریتون با 25 سال سن برای دوستان توضیح دهید ؟
اینجا جای شعار نیست . عمل .
ناشناس گفت:
با سلام خدمت آقای مسجدی یک سوءال داشتم
میتونید توضیحاتی در مورد نقطه جهش بدهید؟
نقطه جهش چیست؟وچگونه باید به اسب این نقطه را فهماند یا آموزش داد؟
سوالات خوبیه. منتظریم از آقای مسجدی بشنویم.

با سلام. من هم 1 سؤال داشتم. دقيقاً نشست بر روی اسب بايد چه قسمتی باشه؟ يعنی فشار وزن سوار کار رو چه قسمتی از بدنش بايد تحمل کنه؟
masjedi گفت:
dostan man amade hamkari dar mored pishraft savarkari hastam na bad ghoi az digharan bashghah jadidi ham dakhel dokohak rah andazi kardam dar sorat tamayol ba man tamas beghirid

علی واحدی

Active member
parvardeh bar asb گفت:
با سلام. من هم 1 سؤال داشتم. دقيقاً نشست بر روی اسب بايد چه قسمتی باشه؟ يعنی فشار وزن سوار کار رو چه قسمتی از بدنش بايد تحمل کنه؟
ای کلک اینم سوال بسیار بسیار بسیار خوب و در عین حال مشکلیه که در یک سطر میشه توضیح داده بشه. باریکلا سوارکار هوشیار و خوش مغز.

علی واحدی

Active member
osepaloos گفت:
salam.man yeki az savarkarane shiraz hastam.
lotfan yek peygham haviye savabegh va faaliyathaye kounoniton baraye man befrestid baraye man befrestid.
شما با 17 سال سن و ؟ سابقه سوارکاری| سابقه سوارکارانی را میخواهید که بیش از 30 سال فعالیت مفید در این رشته را دارند. زیاد منطقی بنظر نمیرسد. بهتر است شما اول از سوابق سواریتان بگویید تا مستحضر شویم. البته خواهشن فارسی بنویسید و پارسی را پاس بدارید.

sohrab

Active member
DADAR گفت:
از تمام دوستانی که به نوعی در شیراز هستند یا با سوارکاری در این شهر در ارتباط هستند یا نظری دارند خواهش میکنم نظر بدن. :-\ :-\ :-\
نمیدونم قضاوتم در این مورد صحیح هست یا نه اما طی سفری که چند هفتیه پیش و بعد از چند سال به شیراز داشتم گذشته از محبتی که تمام دوستان داشتند و افتخار آشنائی با چند تا از بچه های انجمن رو از نزدیک پیدا کردم , ,

متاسفانه و متاسفانه شاهد رکود و پسرفت و عقبگرد سوارکاری در این شهر بودم ,

باز هم میگم نمیدونم آیا با همین چند هفته ,,قضاوت کردن صحیح هست یا نه?? اما دوستانی هم که از اصفهان اومده بودند و از قرار سوارکاران شیرازی قرار بود که جلوی مهمانها آبروداری کنند شاهد این وضعیت بودند, ,

به نظر شما دلیل چیست؟
مشکل کجاست؟

تا به کی و به کجا؟

اینقدر که حواشی مهم بود و حرف, عملی وجود نداشت. .

یادمه که چند وقت پیش دکتر غفاری عزیز مطلب و گزارشی رو در مورد یکی از مسابقات گذاشت و انتقاد کوچیکی هم کرده بود از مسابقه .
خود من کسی بودم که از انتقاد ایشون انتقاد کردم و گفتم که از هر جایی باید به اندازی بضاعتش انتظار داشت! ! ! ! !

آیا این است بضاعت سوارکاری فارس؟ ؟ ؟ ؟ ؟
بهتر است از مسابقاتی که من و دوستان شاهدش بودیم حرفی گفته نشود که آبروی هرچه سوارکار و مربی بود , , , , , , , , , , , ,
سرمایه گذاری در این بخش چند برابر شده بود!!!!!
تعداد اسب بیشتر شده بود!!!!!
هیئت هم که تغییر کرده بود!!!!!
مسابقات هم که داشت برگزار میشد!!!!

آیا زمان این نرسیده که کمی هم به کیفیت سواری فکر کنیم ????
آیا همیشه باید برای مشکلات توجیهی پیدا کرد ????
در همین شهر اسب‌های خارجی 40 تا 50 ملیون تومانی هم وارد شده
تازه با اینچنین شرایط کمی و کیفی ! ! ! ! !
آیا سرمایه گذار نبوده؟

بعضی گفته های زنده یاد سرهنگ نشاطی را باید زر گرفت, گفته بود: ما در این مملکت اسب داریم سوارکار نداریم
آیا سوارکار تنها کسیست, که بر روی اسب مینشیند؟ ؟ ؟

دوستان حرف بسیار است اما هدف از ایجاد این موضوع پیدا کردن راهی برای این وضعیت اسفبار در سوارکاری شیراز بود که البته مطمئن هستم در شهر‌های دیگر هم تا حدودی ممکن هست صادق باشه<<<

دوستان لطفا نظرات خودتون رو بگید .چرا و راه حال رو چه میبینید ??? ??? ??? :-\ :-\

دادار جان جواب سوالت را گرفتی؟

DADAR

Member
هان, گر جنازه را بیدا کنید

جه کم دارم ز شما من?

نشینم بر سر گورش تنگ
بگریم زار و زار , دلتنگ

هان ,مرده گجاست بس!?
کجاست ,این مرده بی سنگ!?

زاری بس است.

بر سر چه میگرئید رفیقان?
گور را مرده ای نیست اندرون.