هجدهمين جشنواره زيبايي اسب اصيل خوزستان

حامد

Member
رعايت موارد الزامي در جشنواره خوزستان :
1- انجام تست مشمشه و همراه داشتن گواهي معبر از دامپزشكي
2- همراه داشتن پاسپورت اسبهاي وارداتي
3- همراه داشتن فيش واريزي ثبت نام

حامد

Member
1 =هنوز اوكي نشده( قرار بود آرانيو داور مطرح ايتاليايي بياد كه تا الان قطعي نشده ولي جايگزين ايشان حتما يك داور خيلي خوب مياد)
stigler/irina mrs
schibler/renata mrs
jaworski/mateusz mr dc
سركلانتر بهرام خير خواه
گوينده علي فيروزيان

حامد

Member
امسال به اميد خدا خيلي ها براي اومدن به جشنواره خوزستان برنامه ريزي كردن اميدوارم كه براي همگي جفت و جور بشه كه بيان .
ما هم تمام سعيمون بر اينه كه به همه خوش بگذره و بتونيم ميزبان خوبي باشيم .
قدم همتون بروي چشم
:smilingsmiley::rolleyessmileyanim:

حامد

Member
همزمان با جشنواره خوزستان ،دركشور كويت يك گردهمايي دو روزه و بعد از آنهم دو روز مسابقه زيبايي دارن كه همه داورها و آدمهاي مطرح دنيا به اونجا دعوت شدن و جالبه هركسي كه شما فكر ميكنيد به اونجا دعوت شده. جناب آرانيو كه قرار بود بياد اهواز متاسفانه كويت رو ترجيح دادند و راهي اونجا ميشه:sadsmiley:

جا داره از زحمات اعضای کمیته زیبایی و اقای توفیق زاهدی که زحمات خیلی زیادی تا اینجای کار کشیدن قدر دانی کنیم و خسته نباشید بگیم. خسته نباشید:blushsmiley::smilingsmiley::coolsmiley02:

حامد

Member
1 =هنوز اوكي نشده( قرار بود آرانيو داور مطرح ايتاليايي بياد كه تا الان قطعي نشده ولي جايگزين ايشان حتما يك داور خيلي خوب مياد)
stigler/irina mrs
schibler/renata mrs
jaworski/mateusz mr dc
سركلانتر بهرام خير خواه
گوينده علي فيروزيان

با كنسل شدن قضاوت جناب ارانيو داور مطرح ايتاليايي ،داور لهستاني و جوان با نام توماس بعنوان داور سوم انتخاب شدند

شبنم بانو ا يابر كشيدم يه كره نريون داد گوشاش عين خنجر شده بود بهش ميگفتن گوش خنجري:dodgy:
خنجر چطوره؟ كشش چندتايي امشال داشته؟

زیاد کشش نداشت و متاسفانه بعضی دوستان بر علیه خنجر جبهی گیری کردند و شروع به تبلیغات منفی کرده . اما همین دوستان سال دیگه که 4تا کره خنجر خودم اومدن تو کورس نظرشون عوض میشه

سلام آقای بیرگانی متاسفانه این مسائل همیشه بوده و هست .ای کاش بعضی از دوستان حاشیه ساز بجای این حرفها به خود اسب توجه می کردند. موردی که فرمودید برای خود من هم اتفاق افتاد و از این به بعد سعی می کنم فقط کاری رو که خودم می خام بکنم و اگر اسبی رو برای کشش میارم به فکر کشش برای دیگران نباشم.

بالا