هجدهمين جشنواره زيبايي اسب اصيل خوزستان

naseri

New member
سلام. اول جا داره از همه ی دوستان تشکر کنم بخاطر فعالیت و اطلاع رسانی. دوم اینکه من تازه واردم و خیلی اطلاعاتی ندارم پس لطفا اگه سوالم خنده داره نخندین!!
سوالم اینه که آیا برا تماشا کردن هم باید هزینه پرداخت کنیم ؟ ! و اینکه مسابقه چه ساعتی شروع می شه و چه قدر طول می کشه؟ و این باشگاه هوانوردی از مرکز شهر مثلا از کیان پارس خیلی دوره؟

دوستان براي عكاسي از مسابقه از كاربران سايت كسي مياد اهواز عكس بگيره و بر روي سايت قرار بده ؟

behzad

Member
سوالم اینه که آیا برا تماشا کردن هم باید هزینه پرداخت کنیم ؟ ! و اینکه مسابقه چه ساعتی شروع می شه و چه قدر طول می کشه؟ و این باشگاه هوانوردی از مرکز شهر مثلا از کیان پارس خیلی دوره؟

سلام دوست عزیز
برای تماشا کردن مسابقه هیچ گونه وجهی نباید پرداخت کنید و مسابقه احتمالاً از ساعت 9یا10 صبح شروع بشه و تا ساعت 6 عصر یا بیشتر طول بکشه.
مکان برگزاری مسابقه از کیانپارس با ماشین حدود 20 دقیقه فاصله داره.
کیانپارس مرکز شهر نیست دوست عزیز.

naseri

New member
مرسی از راهنماییتون. من راستش از شیراز می خوام برم فقط کیان پارس اهواز رو بلدم!:dodgy:
البته راحت پیدا می کنم اونجا رو. فقط می خواستم از نظر زمانی تنظیم کنم. از لطفتون ممنونم!

فربود

Active member
دوستان براي عكاسي از مسابقه از كاربران سايت كسي مياد اهواز عكس بگيره و بر روي سايت قرار بده ؟
امیرحسین که نمیاد .
منم که متاسفانه مشکلی برام پیش اومده و نمیتونم بیام .
اگه ایمان بیاد که اونم تا اونجایی که من میدونم مطمعن نبود که میاد .
دیگه از بچه های اهوازی باید یکی این زحمت رو بکشه :smilingsmiley:

saraaa

New member
من دارم امشب میرم اهواز، حتما عکس میگیرم و می گذارم روی سایت...:rolleyessmileyanim:

فربود

Active member
بچه هایی که امروز تو میدون بودن چه خبر از روز اول ؟
خالص ها چطور بودند ؟ کسی خبر نداره ؟

فربود

Active member
بچه هایی که امروز تو میدون بودن چه خبر از روز اول ؟
خالص ها چطور بودند ؟ کسی خبر نداره ؟
بچه های اهوازی کجایین؟:smilingsmiley:

saraaa

New member
گیو بردبار (الشجاع-زیتون) مقام اول کره نریان های 2 ساله (112 امتیاز) خالص ایرانی
IMG_1315.JPG

بالا