هجدهمين جشنواره زيبايي اسب اصيل خوزستان

حامد

Member
در تاريخ 4 و 5 اسفند 89 اهواز - فولاد خوزستان ميزبان هجدهمين جشنواره ملي و سومين جشنواره بين المللي رده c ( ايكاهو ) زيبايي اسب اصيل ايران ميباشد.
هيات سواركاري خوزستان و كميته زيبايي اين استان در نظر دارند به مانند سال گذشته و با كمك تمامي دوستداران اسب عرب جشنوارهء ايده آل و با كيفيتي برگزار نمايند . اميد است همه دوستاني كه در اين رشته فعاليت دارند با حضور خود و ثبت نام اسبها ضمن جلا دادن به اين جشنواره، گامي موثر در جهت رونق بخشيدن به اين صنعت بردارند.
تمهيداتي نيز براي اسبهاي شهرستانيها در نظر گرفته شده است كه مالكين و مربيان نسبت به پانسيون و جابجايي اسبهاي خود مشكلي نداشته باشند .
به اميد ديدار شما در روز مسابقه

roham

Member
امیدوارم به شایستگی هرچه بیشتربرگذار کنیدوموفق باشید.:smilingsmiley:

فکر کنم منظورتون 4 و 5 اسفند سال 90 هستش. در ضمن جشنواره کورس کشوری که بهمن ماه انجام میشد . چرا تا به حال شروع نشده ؟

حامد

Member
بله تاريخ 4 و 5 اسفند 90 درسته ، اشتباه لپي بود ببخشيد:dodgy:
از كورس كشوري خبري ندارم ولي گويا قراره تو دزفول برگزار بشه

حامد

Member
اسامي داورها تا چند روز ديگه اعلام ميشه ولي همشون سابقه قضاوت توي مسابقات قهرماني جهان رو داشتن و هر سه از داورهاي مطرح و كمياب دنيا هستن .
سركلانتر و گوينده قطعي نشده

حامد

Member
زمان ثبت نام در هجدهمين جشنواره زيبايي خوزستان از تاريخ 1390/11/15 لغايت 1390/11/27
مبلغ ثبت نام : 800.000 ريال
مبلغ ثبت نام آينده گان : 500.000 ريال
شماره حساب مربوط به هيت سواركاري استان خوزستان ( 1816688119 بانك ملت )
شماره تماس جهت ثبت نام و هماهنگي : 09169132803
اعلام شماره سريال فيش واريزي در هنگام ثبت نام و همراه داشتن آن در روز جشنواره الزاميست

فربود

Active member
امیدوارم بچه های انجمن هم بیان . من که اگه مشکل خاصی پیش نیاد انشالله میام

فربود

Active member
میگم چطوره اونجا یه قرار ملاقاتی با بچه ها بزاریم و لااقل یه عکس یادگاری بگیریم:winksmiley02:
من که هر وقت مسابقات رفتم فقط عده کمی از بچه های انجمن رو دیدم

behzad

Member
میگم چطوره اونجا یه قرار ملاقاتی با بچه ها بزاریم و لااقل یه عکس یادگاری بگیریم:winksmiley02:
من که هر وقت مسابقات رفتم فقط عده کمی از بچه های انجمن رو دیدم
سلام دوستان
موافقم فکر خوبیه ، ما که اگه خدا بخواد هستیم.

بچه های انجمن (به جز تعداد انگشت شمار) که تو مسابقه زیبایی کردان خودشونو خوب به اینور اونور زدن ...... احتمالا تو این مسابقه هم همون رفتار تکرار خواهد شد.....

بالا