مسابقات زیبایی شهریور ۹۱ اصفهان

amirhosin

Member
اول هیچ اطلاع رسانی داخل اصفهان نشده بود.دوم مسابقه دیرتر از وقت اعلام شده شروع شد.سوم روی سکوی تماشا گران مسابقه تبلیغ سیلمی بود.
به گفته ی اصفهانی ها گوینده پول از مالکین اسبا می گیره واسمشونو میبره.20تیره 3تا رنگ واسه یه اسب میگفت.
ناداوری در حق 90% اسبا شد.
اینا مربوط به خالصاهست یعنی روز دوم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
در كل جشنواره خوبي بود با مديريت آقاي نوذري برگزار شد اما جاي خالي شبرنگ نوذري كهدر شو دره شوري شركتداده شده بود خالي بود(از دست رفت اين سليمي مشكي زيبا) ، در خصوص مسابقات هم روز دوم كه خالص ها بودند ديدني تر بود و كاملا پيدا بود كه كره هاي توليدي خيلي خوب شده اند. از نتايج فقط مقام اول نريانهاي 3 سال را مي دانم كه مالك آن آقاي بردبار بود

جای دره شوری وسط عربها خالی بود؟

فربود

Active member
اول هیچ اطلاع رسانی داخل اصفهان نشده بود.دوم مسابقه دیرتر از وقت اعلام شده شروع شد.

..
این که شما نوشتی مسابقه دیر تر شروع شده معمولا در تمام مسابقات پیش میاد. شما از نحوه برگزاری بگو تعداد شرکت کننده ها؟ جایگاه تماشاچیان؟مدیریت مسابقه توسط مسئولین برگزاری ؟

سلام.بد ترین داوری که توی چند سال اخیر دیدم مسابقه اصفهان بود.بی نظم ترین مسابقه ای که دیدم مسابقه اصفهان بود.داوری تیشه به ریشه بعضی از تولید کنندها زد.تفاوت بین امتیازات زیاد بود.بازدید کننده خیلی کم بود.داوری در مورد مادیانهای خالص ایرانی گریه اور بود.در مجموع نسبت به سالهای قبل اصفهان خیلی کلاسش پایین بود.

ببینید دوستان در تمام دنیا 1 یا2 ماه قبل از برگزاری مسابقات اسمو رسم دقیق داوران را اعلام میکنن تا تولید کنندها بر اساس سلیقه داورها اسب توی مسابقه شرکت بدن..اما توی ایران تولید کنندها کاری با نوع قضاوت داورها ندارند نه قبل از مسابقه حتی بعد از مسابقه هم رغبتی به دانستن نام داوران ندارند...فقط هر جا نزدیکتر باشه شرکت میکنن.....ما بقیش دیگه با خدا.

فربود

Active member
وای انگار داوری برای خالص ها خیلی بد بوده!!
بابا این داورهای خارجی برای قضاوت خالص ایرانی زیاد خوب نیستند آخه اونها معیارهای خاص خودشون رو دارن به نظرم برای خالصها داوران ایرانی خیلی بهتر باشن

ashkann.m

Member
واقعا بدترین مسابقه برگزار شد . بدترین داورها .بدترین گوینده.حق خوری بیداد می کرد .هنوز خیلی راه در پیش دارن تا سطح مسابقاتشون به خوزستان برسه

ببینید دوستان در تمام دنیا 1 یا2 ماه قبل از برگزاری مسابقات اسمو رسم دقیق داوران را اعلام میکنن تا تولید کنندها بر اساس سلیقه داورها اسب توی مسابقه شرکت بدن..اما توی ایران تولید کنندها کاری با نوع قضاوت داورها ندارند نه قبل از مسابقه حتی بعد از مسابقه هم رغبتی به دانستن نام داوران ندارند...فقط هر جا نزدیکتر باشه شرکت میکنن.....ما بقیش دیگه با خدا.
كي همچين حرف مفتي رو زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ كجاي دنيا ظرف 2 ماه اسب به سليقه داور توليد ميكنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه اگز هم بكنن وقتي مسابقهاي 5 داور داره چجور اسبي رو ميبرن تو ميدون؟؟؟؟؟شايدم از يك توليد كننده 5 كره همزمان و با سليقه 5 داور رو ميبرن اونوقت توليد كننده چامپيون ميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اين كه شد زيبايي توليد كننده:dodgy::wacsmiley::tonguesmiley::blinksmiley:
مگه ميشه توليد كننده بر اساس سليقه داور اسب پرورش بده و توي مسابقه شركت كنه؟؟؟؟؟؟؟
اگه اينجوري باشه هر توليد كننده بايد چند صد كره در سال توليد كنه كه چند ده تا از كره ها با سليقه داورهاي مختلف باشه؟
گاهي يه كارايي ميكني برادر كه بهت شك ميكنم
قشنگي و جذابيت داوري شو به همين اختلاف سليقه ها تفاوت در ديد و در آخر امتيازهاست وگرنه اگه قرار باشه اسب به سليقه داور توليد كنيم كه توي اولين گروه داورا سر اسبا همديگه رو ميزنن
من پيشنهاد ميكنم بيشتر مطالعه كني برادر
ضمنا بيده ارزون شده

s.parizimanesh

Active member
من دیروز اصفهان بودم همه از مسابقه و داورها راضب بودن نمیدونم چرا شماها اینجوری میگید اما مسابقه کرد درهشور برج دو خودم اونجا بودم خیلی عالی برگزار کردن جمعیت هم زیاد بود من که همچین مسابقه ای هیچ جا ندیده بودم

هیچ کدام از وعده ها عملی نشد.
قرار بود داور ها ۳ تا خارجی باشند ویک ایرانی که پشت دست داورها به صورت آموزشی قضاوت کند که دیدیدشد ۲ داور خارجی ویک داور ایرانی که که همه چیز تغییر کرد همه کاره ایرانیه بود واگراونایی که حظور داشتند دقت میکرندایرانیه خارجی ها رو درس میداد.
قرار بود به چمپیون یک عدد سکه جایزه بدهند ودوم وسوم چمپیون رو نیم سکه بدهندکه به نظرتان چی شد.چمپیون رو ۵۰۰ هزار تومان و دوم و سوم را ۳۰۰هزار تومان
از قبل قرار شد قیمت یک عدد خودروی پراید را بین هر سه روز مسابقه بهbesting show هر روز تقسیم کنند که میشد روزی۴ میلیون تومان که این هم شد روزی ۲ میلیون تومان که اول ۱.۵ میلیون بود وقتی دیدند اعتراض بالا گرفت با منت نهادن کردند۲ میلیون تومان.
حالا دوستان آیا قیمت تمام سکه ۵۰۰ هزار تومان هست یا قیمت پراید ۶ میلیون تومان شده.

دوستان خدا رو شاهد میگیرم تمامی اسبهای ما رومقام پایین میدادند وبعد افراد برگذار کننده به صورت واسطه مشتری اسبهای ما میشدند.فکر میکردند با اینکار باعث دل سردی ما میشن.
نمونه میارم.زیتون توی گروه خودش اول شد.وتوی چمپیون طوری وارد زمین شد که ما که خود مالکش هستیم موهای بدنمان سیخ شده بود وبعد در برابر مادیانی که زیتون ۶ امتیاز از آن بیشتر گرفته بود نایب قهرمان چمپیون میشود.
وبعد از مسابقه یکی از برگذار کنندگان با پر رویی تمام جلو می آید ومیگوید من از طرف فلان کس آمده ام این چک سفید امضا رو دادن بابت اسبتان زیتون.
در نتیجه مسابقات زیبایی اصفهان از نظر من=دروغ.حیله.حق خوری بود.

s.parizimanesh

Active member
اخه میدونی اون وقتی که اونا وعده سکه داده بودن سکه 650 تومان بود یهویی شد یه ملیون اونها هم تقسیری ندارن اما اونهایی که میگی از پشت پرده دستی براتش داشتند را من میشناسم ملیاردها پول دارن اما کارشون خیلی بی اخلاقی بوده

Soheil Sanati

Active member
اقای عقیل این رو بدون که در همه دنیا ۲ یا ۳ ماه قبل اسامی داورها اعلام میشه . مثلا اگر داور باسل جدعان باشه تو میفهمی که این داور عاشق اسب بدن دار هست پس اگر اسبی که بدن نداره رو نمیبری توی اون مسابقه.یاد گرفتن عیب نیست

سلام اقای عسکری عزیز.متنی رو که من نوشتم درست مطالعه کن....بنده گقتم بر اساس سلیقه داوران اسب بیارن توی مسابقه نه دو ماه مونده اسب تولید کنند..یعنی اینکه اگه شما میدونی فلان داور بیشتر نگاهش به بدن اسب هست اسبی که صورت قوس داری داره ولی بدن خوبی نداره شانسش نسبت به اسبی که سر خوبی نداره ولی بدن خوبی داره کمتره......این حرف موفت رو کسی به من زد که در سال 7 مسابقه خالص مصری رو در دنیا قضاوت میکنه و چیدمان داور یعنی قردادن چند داور کنار هم یک علم در دنیا حساب میشه که هر کسی این علم رو بلد نیست.(انتخاب داوران اصفهان)

بالا