مسابقات زیبایی شهریور ۹۱ اصفهان

سعيد جان شما خودت كه بايد بهتر بدوني اينكه فلان سيلمي با ماديون فلان كس كره خوبي داده پس من هم از اون بكشم كار نابخردانهاي هستش كسي كه ميخواد توليد كنه بايد به فكر تقويت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف باشه ولي متاسفانه اين نكات مهم هميشه ناديده گرفته شده و الان شديم همينكه توشما ميگي ولي به نظر شخص بنده هر توليد كننده اي با انتخاب بجاي سيلمي و ماديان ميتونه پيشرفت كنه و پيشرفت هم اين نيست كه با اولين توليد بتونه با اسبهاي اروپايي و آمريكايي رقابت كنه همينكه يكي از عيبهاي توليدات قبل در توليد سالهاي بعد پوشونده بشه خودش پيشرفته و بايد توجه داشت كهاسبهاي خوب خارجي 300 سال علم و تجربه و سرمايه و حمايت دولتي رو پشتوانه دارند و روز اول هم با اسبهايي پايين تر از سطح خالصهاي ما شروع كردند ولي سنجيده عمل كردند كه اين نكته خيلي مهمه(نمونه بارزش خانواده بردبار كه بنده از نزديك باهاشون آشنايي دارم و توليداتشون رو همه داريم ميبينيم . با ستوده شروع كردند و زيتون رو توليد كردند و بعد گيو و بعد لچك و ... به لطف خدا سال به سال بهتر و بهتر ..)توليد سنجيده و موفق به اين ميگن

s.parizimanesh

Active member
عزیزم باکدوم سیلمی ایا سیلمیهای ما با اونا حتی قابل قیاسن مادیانهامون چی(توخون خارجی ها)؟؟؟درضمن بحث خالص ایرانی جداست طی چند سال اخیر تو خالص ایرانی به حمدالله تولیدات خوبی داشتیم بحث ما هم درمورد خون خارجی بود

سلام.من برای دیدن خالص ایرانیها میرم چون دوست دارم قضاوت بهرام خیر خواه رو ببینم.و ببینم چه امتیازی میده............

سلام بردوستان بنده در اصفهان گزارش میدهم
امروز اسبهای وادرتی مورد قضاوت قضات قرار گرفتن
در گروه 1 تا 3 سال مادیان لیدی انجلینا کره پسیتادل به مقام اول دست یافت
در گروه بعدی مادیانها یمامه 1 هادیا 2 لیتل دیوا 3
چمپیون 4 سال به بالا مادیانها اج لیلا 1 - یمامه 2 - نساج ال فخیر 3

نریانهای 4 سال به بالا الویس 1 اریام صامد 2 - شریف 3
چامپیون 1 تا 3 سال هسین 1 لابی 2 لورنس 3
چامپیون الویس 1 ال اریام صامد 2 شریف 3

سلام بردوستان خبرهایی تازه از مسابقه: گزارش زنده :rolleyessmileyanim:
نریانهای بالای 4 سال قهرمان قهرمانان چناران کره ی مبارک - یاقوت شد طغرل کره ی مبارک فرخ لگا - دوم
نریانهای زیر 4 سال هسین کره ماجور قهرمان قهرمانان شد
مادیان رومینا { وادراتی } قهرمان قهرمانان شد
قاهره کره سزار بعد از کره ی مبارک در گروه خود دوم شد
خالد خان برای زدن دور به افتخار بمیدان امد

amirhosin

Member
متاسفانه ناداوری خیلی زیاددددددددددددددددددددد بود.
واین مسابقه فقط برای پول دراوردن انجام شد.
گوینده که دیگه نگم بهتره.
سطح برگزاری خیلی ضعیفی داشت.

a_saberi

Member
بله قاهره سزاز در گروه خون وارداتي شركت كرد و به مقام دوم رسيد و گوينده از او بعنوان قهرمان كل مسابقات يادكرد چون با خون خالص مصري رقابت كرد و دوم شد.

a_saberi

Member
در كل جشنواره خوبي بود با مديريت آقاي نوذري برگزار شد اما جاي خالي شبرنگ نوذري كهدر شو دره شوري شركتداده شده بود خالي بود(از دست رفت اين سليمي مشكي زيبا) ، در خصوص مسابقات هم روز دوم كه خالص ها بودند ديدني تر بود و كاملا پيدا بود كه كره هاي توليدي خيلي خوب شده اند. از نتايج فقط مقام اول نريانهاي 3 سال را مي دانم كه مالك آن آقاي بردبار بود

بالا