مسابقات زیبایی شهریور ۹۱ اصفهان

فربود

Active member
آقا من شنیدم 22 الی 24 شهریور قراره برگزار بشه . البته از شیخ علی شنیدم
بچه های اصفهان تاریخ درسته ؟

سلام دوستان ، این متن مستقیم از سایت equine.ir کپی-پیست شده

به گزارش سایت صنعت اسب، در زیبایی امسال اصفهان شاهد تغییرات مثبتی خواهیم بود. تغییراتی که سالهاست کارشناسان، انجام آنها را برای استحکام برگزاری رقابتهای زیبایی اسب اصیل در ایران ضروری می دانستند.
امسال دو داور رده آ از ایکاهو (سازمان اسب عرب اروپا) جشنواره زیبایی اصفهان را قضاوت می کنند و قرار است سه داور ایرانی نیز برای اولین بار داوران بین المللی را در این امر همراهی کنند. تفکیک کامل گروه بندی اسبها بر اساس خط خونی و محل تولید نیز برای اولین بار صورت می گیرد و دغدغه تولید کنندگان داخلی برای باقی ماندن در کورس رقابتها و دغدغه مالکین اسبهای وارداتی را برای حضور پررنگ در رقابتها را تحقق می بخشد. به گفته علی فیروزیان، عضو کمیته ملی جشنواره های زیبایی فدراسیون، بر این اساس در اصفهان شاهد برگزاری رقابت در سه گروه اسبهای اصیل خالص ایرانی، عرب خارجی تولید داخل و عرب وارداتی، خواهیم بود. در رقابت اصفهان همچنین برای اولین بار جوایز ارزنده ای برای بخش های مختلف در نظر گرفته شده است. از جمله یک خودرو صفر کیلیومتر برای بهترین اسب کل مسابقات Best of Show. برای بهترین تمالک(که بیشترین اسبش در مسابقه حضور دارد) بهترین هندلر،و نیز اسبهای دارای بهترین سر و بهترین حرکت جوایز ویژه ای در نظر گرفته شده است. علی فیروزیان، مسئول کمیته جشنواره های زیبایی هیئت سوارکاری اصفهان، با اشاره به تأکید مکرر محمود حیدری،سرپرست فدراسیون سوارکاری به استفاده حداکثری از کادر فنی توانمند ایرانی در رقابتهای ملی، از حضور فرهنگ فاضلی، تنها مسئول انطباطی DC ایرانی دارای مدرک بین المللی در این رقابتها خبر داد و افزود: در بعضی از رقابتهای گذشته DC خارجی دعوت شده به جشنواره های زیبایی ایران به دلیل داشتن مدرک دکترای دامپزشکی همزمان مسئولیت کمیته دامپزشکی جشنواره را نیز بر عهده داشته است، به همین دلیل متأسفانه بعضی افراد فکر می کنند این دو پست فنی به یک معنا است در صورتی که کاملا با هم متفاوت است. در جشنواره امسال اصفهان مسئولیت کمیته دامپزشکی و کمیته انظباطی از هم تفکیک شده است.
آقای مهدی نوذری مدیر شرکت فولاد و برشکاری بیستون، حامی مالی این رقابت هستند و تمام هزینه های برگزاری را متقبل شده اند.

ابوذر

Member
انشاا... تو اين مسابقات تأثير واردات سيلمي هاي وارداتي رو ميبينيم كه تونسته اصلاح زيبايي كنه و ميشه به آينده اميدوار بود ويا اينكه با شكست مواجه شده.

انشاا... تو اين مسابقات تأثير واردات سيلمي هاي وارداتي رو ميبينيم كه تونسته اصلاح زيبايي كنه و ميشه به آينده اميدوار بود ويا اينكه با شكست مواجه شده.

من ک چشمم آب نمیخوره مسابقهٔ شلوغی باشه ، مثل هرسال یک تعداد محدود اسب میاد ، و البته مثل هرسال من میرم

ashkann.m

Member
مهرزاد دلت خوشه .....بی طرف///////بالاخره ته تهش امتیازهای نا حقی داده می شه:sadsmiley: ...خداکنه حق به حق دار برسه اصفهان میبینمت:biggrin:

آقا داوود به نظرم خوبه ، بالاخره داورهای ایرانی هم باید از یجایی شروع کنن ، مس هنلرها ، اما در صورتی ک قضاوتِ بیطرفی داشته باشند
داور ايراني بايد از يه جايي شروع كنه ولي از شرايط داور مسابقه اينه كه داور نبايد اسب رو بشناسه ونه مالك و نه توليد كننده و با هيچ كدوم ارتباط نداشته باشه و خودش هم در توليد اسبهاي مورد قضاوت دخيل نباشه كدوم داوري توي ايران همچين شرايطي رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا اگه فلان داور فلان خط خوني (منظور اسبهاي داخلي چه خالص و خون خارجي كه اكثرا خون مبارك دارن) فلان اسب رو دوست داشته باشه يا يكي از عاشقان فلان اسب باشه تكليف چيه؟ اگه خودش كره فلان اسب داشته باشه چطور؟ اگه سيلمي مورد علاقش كره فلان سيلمي باشه چي؟ ولي داور خارجي در صورت عدم دخالت مسؤلين برگزاري (مثل برخي جاها) بدون غرضورزي و شناخت قبلي اسبها رو قضاوت ميكنن

من ک چشمم آب نمیخوره مسابقهٔ شلوغی باشه ، مثل هرسال یک تعداد محدود اسب میاد ، و البته مثل هرسال من میرم
اتفاقا چشم من آب ميخوره اونم با پارچ آب ميخوره هر سالي كه در اصفهان مسابقه برگزار شد يكي از بهترين مسابقات بوده همه با هم تلاش كردند و به بهترين وجه برگزار كردند با اينكه بر اساس شنيده ها از طرف فدراسيون حمايت چنداني ندارند
شخصا مسابقات اصفهان رو در هر نژادي كه برگزار شده دوست داشتم و اگه خدا ياري كنه امسال منم ميام

ابوذر

Member
ما اگه به فكر پيشرفت صنعت اسبمون هستيم بايد از اين دسته مسابقات زياد برگزار كنيم ولي اگه نا حقي در حق كس يا كساني بشه باعث ميشه دلسردي و دل زدگي ايجاد بشه و فكر ميكنم علت خلوت بودن مسابقات هم همينه.ما قصري كه داريم ميسازيم اساسش خرابه دوستان.بايد از اساس و پايه هاي مديريتي و نظارت شروع به ساخت كرد وگرنه من آينده مسابقات زيبايي رو به پارتي بازي و كورس رو به دوپينگ و شرط بند ها ختم ميشه تاريك ميبينم:sadsmiley:

داور ايراني بايد از يه جايي شروع كنه ولي از شرايط داور مسابقه اينه كه داور نبايد اسب رو بشناسه ونه مالك و نه توليد كننده و با هيچ كدوم ارتباط نداشته باشه و خودش هم در توليد اسبهاي مورد قضاوت دخيل نباشه كدوم داوري توي ايران همچين شرايطي رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا اگه فلان داور فلان خط خوني (منظور اسبهاي داخلي چه خالص و خون خارجي كه اكثرا خون مبارك دارن) فلان اسب رو دوست داشته باشه يا يكي از عاشقان فلان اسب باشه تكليف چيه؟ اگه خودش كره فلان اسب داشته باشه چطور؟ اگه سيلمي مورد علاقش كره فلان سيلمي باشه چي؟ ولي داور خارجي در صورت عدم دخالت مسؤلين برگزاري (مثل برخي جاها) بدون غرضورزي و شناخت قبلي اسبها رو قضاوت ميكنن

داداش عقیل این قوانین مربوط ب ایکاهو میشن ، اما مسابقهٔ اصفهان ایکاهو نیس ، در نتیجه مجبور نیستن اون قوانین رو رعایت کنن. درسته ؟ :-؟

اتفاقا چشم من آب ميخوره اونم با پارچ آب ميخوره هر سالي كه در اصفهان مسابقه برگزار شد يكي از بهترين مسابقات بوده همه با هم تلاش كردند و به بهترين وجه برگزار كردند با اينكه بر اساس شنيده ها از طرف فدراسيون حمايت چنداني ندارند
شخصا مسابقات اصفهان رو در هر نژادي كه برگزار شده دوست داشتم و اگه خدا ياري كنه امسال منم ميام

اگه طور بشه ک من هم خوشحال میشم ، ما که بخیل نیسیم ، آسان همه خوشحال میشن

بالا