علی اصفهانی

آقای اصفهانی سلام می خواستم ببینم توی فیس بوک هم عضو هستید اگه هستید آدرسش و برامون بزارید ، مرسی

محاسن جناب اصفهای برای همه کس واضح است.ولی یکی از ویژگی های منحصر به فرد ایشان تواضع همیشگی ایشان درمقابل همه اشخاص است چه ان شخص فردی مهم باشد یا تازه آشنا با اسب..
چیزی که در اکثر اسبی های جدید یا قدیم دیده نمیشود.یا اصلا افراد غیر اسبی.... باید شخص برایشان منفعتی هرچند ناچیز داشته باشد تا حتی ارزش دست دادن یا سلام و احوالپرسی داشته باشد
سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت... سرها درگریبان است...کسی سربر نیارد کرد پاسخ گفتن و دیداریاران را.....
واگردست محبت سوی کسی ازی به اکراه آورد دست از بغل بیرون که سرما سخت سوزانست....

علی اصفهانی

Active member
محاسن جناب اصفهای برای همه کس واضح است.ولی یکی از ویژگی های منحصر به فرد ایشان تواضع همیشگی ایشان درمقابل همه اشخاص است چه ان شخص فردی مهم باشد یا تازه آشنا با اسب..
چیزی که در اکثر اسبی های جدید یا قدیم دیده نمیشود.یا اصلا افراد غیر اسبی.... باید شخص برایشان منفعتی هرچند ناچیز داشته باشد تا حتی ارزش دست دادن یا سلام و احوالپرسی داشته باشد
سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت... سرها درگریبان است...کسی سربر نیارد کرد پاسخ گفتن و دیداریاران را.....
واگردست محبت سوی کسی ازی به اکراه آورد دست از بغل بیرون که سرما سخت سوزانست....

امیرخان چوبکاری میفرمایید!
مگر میشه درمقابل دوستان عزیزی مثل شما آدم رفتار دیگه ای داشته باشه!

سلام اقای اصفهانی خسته نباشید میتونید یه اطلاعاتی درمورد تولید خودتون مادیانی به نام چلگیس بهم بدید چه رنگیه و قدو قواررش چجوریه ایا کره ای ازش گرفتین؟ خط خونیش چجوریه
ببخشینا اخه من میخوام خریداریش کنم ممنون میشم

سلام اقای اصفهانی حالتون خوبه معذرت میخوام یه سوال درمورد مادیون تولید خودتون اسبی به نام چلگیس دارم اخه میخوام خریداریش کنم میشه یه بیوگرافی ازش بهم بدید ممنون میشم

علی اصفهانی

Active member
سلام اقای اصفهانی خسته نباشید میتونید یه اطلاعاتی درمورد تولید خودتون مادیانی به نام چلگیس بهم بدید چه رنگیه و قدو قواررش چجوریه ایا کره ای ازش گرفتین؟ خط خونیش چجوریه
ببخشینا اخه من میخوام خریداریش کنم ممنون میشم

سلام دوست عزیز
این مادیان رنگش کهر است .
کره ای ازش نتونستیم بگیریم .
مادرش آتش(جزیره/شیخ شفق) و پدرش نوریمان (خبیثه/فلک الافلاک) است.
تیره اش خرسان مستوفی است .
قد وقواره اش به نسبت اسب های عرب ریز است .
سر بسیار زیبایی دارد . اندامش هم زیباست .

ازنظر خط خونی خیلی عالی است و در تقسیم بندیهای قبلی عرب صفرسه حساب میشد.

shool

Member
با سلام . چهل گیس چندسالی هم سیرجان بود . چند تا از دامپزشکان هم ویزیتش کردند . اگه درمورد کارهای انجام شده سوالی داشتید ، درخدمتم .

پرسش درمورد همخونی کردن

سلام اقای اصفهانی
میخواستم نظرتون رو درمورد اسبی به نام چله بهزادی از تولیدات بهزاد خان که اینقد درشجره این اسب همخونی ایجاد شده را بپرسم
ممنون

سلام دوست گرامی گفتیند چنتااز دامپزشکان ویزیتش کردند
نظرشون درمورد باردارشدن یانشدنش چی بود مشکل رحمی داشت؟

علی اصفهانی

Active member
سلام اقای اصفهانی
میخواستم نظرتون رو درمورد اسبی به نام چله بهزادی از تولیدات بهزاد خان که اینقد درشجره این اسب همخونی ایجاد شده را بپرسم
ممنون

این اسب را نمیشناسم ولی گروهی از تولید کنندگان به همخونی اعتقاد دارند .

علی اصفهانی

Active member
سلام اقای اصفهانی حالتون خوبه معذرت میخوام یه سوال درمورد مادیون تولید خودتون اسبی به نام چلگیس دارم اخه میخوام خریداریش کنم میشه یه بیوگرافی ازش بهم بدید ممنون میشم

چلگیس الان کجاست ؟
مالکش کیه ؟
حامله شده تا حالا؟

علی اصفهانی

Active member
سلام دوست گرامی گفتیند چنتااز دامپزشکان ویزیتش کردند
نظرشون درمورد باردارشدن یانشدنش چی بود مشکل رحمی داشت؟

چند سال پیش که پیش من بود دکتر آبشناس گفتند رحمش هنوز بالغ نشده و باید بیشتر رشد کنه ( یه چیزی در این حدود )
گفتند با یکسری درمان میشه امیدوار بود به حاملگیش .
دوستانی که بعد از من مالکش شدند هم یک کارهایی روش کردند ولی نمیدونم آیا کسی مثل دکتر فاضلی روش کار کرده یا نه .
ارزش داره.

بالا