علی اصفهانی

علی اصفهانی

Active member
با عرض سلام اقای اصفهانی لطفا عکس از حسنا عبد بذارید؟:blushsmiley:

سلام علی خان
خیلی دلم میخواد عکس جدید حسنا و کره خیلی زیباش از دبی پاشا بذارم ولی توی عکس آپلود کردن مشکل دارم ! تقریبا از اوایل سال 91 نتونستم عکس بذارم.
حالا انشالله توی زیبایی امسال (1391) کرمان مالک جدید هردوشون آقای مهندس امیرحسین مهاجری اگر شرکتش دادن حتما دوستان میتونن عکسهای خوبی ازش بگیرن و بذارن.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از روشهایی که گفتم نشد؟

آخرین نسخه موزیلا رو دانلود کنید
اینجوری حتما درست میشه

علی اصفهانی

Active member
سواری با یک مادیان بومی

تاریخ عکس تقریبا سال 1367 میباشد.

پیوست ها

• 20131204_002105.jpg
    20131204_002105.jpg
    96.7 کیلوبایت · بازدیدها: 33
جناب مهندس علی خان اصفهانی یکی از بهتریین افراد در جامعه اسب ایرانی در استان کرمان هستند وجامعه اسب داران واسب دوستان استان باید به خود ببالند که چنیین مرد عزیز وشریفی هم شهری شان است ایشان اینقدر باکمالات وعزیز هستند که بنده حقییر هر زمان در هر لحظه وساعت تماس گرفتم وسوال در مورد تولید یا نگهداری داشتم با افتادگی کامل وبزرگواری پاسخ گو بودنند ومن افتخارمی کنم بعد گشت وگذار در تمامی اسبداران وتولید کننده گان درکرمان با جناب مهندس آشنا شدم وایشان را استاد اول وسرلوحه خودم قراردادم در احیا ونگهداری وپرورش اسب اصیل خالص ایرانی باشد که بتوانم د ر مکتب ایشان شاگرد ی کنم
درپایان درزیر سایه امام عصر عج سالم وسلامت باشند

جناب مهندس علی خان اصفهانی یکی از بهتریین افراد در جامعه اسب ایرانی در استان کرمان هستند وجامعه اسب داران واسب دوستان استان باید به خود ببالند که چنیین مرد عزیز وشریفی هم شهری شان است ایشان اینقدر باکمالات وعزیز هستند که بنده حقییر هر زمان در هر لحظه وساعت تماس گرفتم وسوال در مورد تولید یا نگهداری داشتم با افتادگی کامل وبزرگواری پاسخ گو بودنند ومن افتخارمی کنم بعد گشت وگذار در تمامی اسبداران وتولید کننده گان درکرمان با جناب مهندس آشنا شدم وایشان را استاد اول وسرلوحه خودم قراردادم در احیا ونگهداری وپرورش اسب اصیل خالص ایرانی باشد که بتوانم د ر مکتب ایشان شاگرد ی کنم

جناب ايرانمنش ممنون.بدون اغراق همانگونه هست كه ميفرماييد.اينجانب هم ارادت بسيار ويژهاي به ايشون دارم و افتخار جامعه اسبي ميباشند

جناب مهرزاد سلام اره باربفرمایید منم بدون اقراق عرض کردم انشالله سا لم وسلامت باشند وما از محضرشان استفاده کنیم

علی اصفهانی

Active member

جناب آقای مهندس ایرانمنش
شما لطف زیادی دارید و بنده این تعریفاتی را که فرمودید در خودم سراغ ندارم . برای من آشنایی با شما افتخار بزرگی است .
منهم برای شما آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.

علی اصفهانی

Active member
جناب ايرانمنش ممنون.بدون اغراق همانگونه هست كه ميفرماييد.اينجانب هم ارادت بسيار ويژهاي به ايشون دارم و افتخار جامعه اسبي ميباشند

جناب آقای مهندس ریاحی
از لطف شما بسیار سپاسگزارم . امیدوارم بتوانم در محضر اساتید عزیزی مثل سرکار روسفید باشم.
افتخار بنده آشنایی با بزرگوارانی مثل شماست.

جناب آقای مهندس ریاحی
از لطف شما بسیار سپاسگزارم . امیدوارم بتوانم در محضر اساتید عزیزی مثل سرکار روسفید باشم.
افتخار بنده آشنایی با بزرگوارانی مثل شماست.

سلامت و پايداري شما علاقه قلبي دوستان شماست.افتخار من شاگردي شماست چه در اخلاق و منش و چه در اسب .پاينده باشيد انشاالله

shool

Member
جناب مهندس اصفهاني سلام . دوستان گوشه اي از خوبيها وواقعيتها را شرح دادند . خداووحق ،حضرتعالي افتخاري براي استان كرمان هستيد . بنده به سهم خودم ، از حضرتعالي تقدير وتشكر ميكنم و اميدورام درتمام مراحل زندگيتان موفق وپيروز باشيد .

جناب مهرزاد سلام اره باربفرمایید منم بدون اقراق عرض کردم انشالله سا لم وسلامت باشند وما از محضرشان استفاده کنیم

انشاالله.خدا رحمت كند عبد الله خان را ايشون هميشه از علي خان تعريف و تمجيد ميكردند و ايشون را بهترين شاگرد خود ميدانستند

علی اصفهانی

Active member
جناب مهندس اصفهاني سلام . دوستان گوشه اي از خوبيها وواقعيتها را شرح دادند . خداووحق ،حضرتعالي افتخاري براي استان كرمان هستيد . بنده به سهم خودم ، از حضرتعالي تقدير وتشكر ميكنم و اميدورام درتمام مراحل زندگيتان موفق وپيروز باشيد .

افتخار بنده داشتن دوستان و حامیان بزرگواری مانند شماست .
ازحضرتعالی کمال تشکر را دارم .

بالا