شقران ( یافته * جدهه ) ن

aliolips

Member
هزینه کشش بین1/2تا1/8 هست البته باید با مالکش تماس بگیرید آدم خوبیه کنار میاد.
اولین کره تولیدی شقران با جوهره میر بود {مالک ایزدی}کره نریان پر استعدادی که متاسفانه از بین رفت ، دست و پا قوی،هیکل خوب تا جایی که من دیدم سر با بدن تناسب داشت

شقران اسبی هست که توانسته با همین سر وگردن اسبهایی رو شکست بده که سر و گردن عالی دارن.
مثل شهداد و رستم .قانا وقاهره.
نظر من برای تولید یک اسب با سر وگردن زیبا با یک یا دو نسل اصلاح میتوان نتیجه گرفت مثل نریانهایی فوق ولی بدن....
ولی برای تولید اسبی با بدن شقران باید فعلا دوید همین طور که نمونه اش را تا به حال نداشته ایم.

شقران اسبی هست که توانسته با همین سر وگردن اسبهایی رو شکست بده که سر و گردن عالی دارن.
مثل شهداد و رستم .قانا وقاهره.
نظر من برای تولید یک اسب با سر وگردن زیبا با یک یا دو نسل اصلاح میتوان نتیجه گرفت مثل نریانهایی فوق ولی بدن....
ولی برای تولید اسبی با بدن شقران باید فعلا دوید همین طور که نمونه اش را تا به حال نداشته ایم.

یه سئوال آقای بردبار اکه دوس داشتید جواب بدین آیا خود شما حاضر هستید بهترین مادیونتون (ستوده یا زیتون ) رو از شقران بکشید؟
اگه جوابتون نه یا اره هست توضیح بدین با تشکر

ashkann.m

Member
واقعا این اسب فوق العادست.دست و پای عالی/حرکت بینظیر/بدن قوی/تاپلاین و کپل بسیار عالی و سر که اگه تولید کننده خوب باشه میتونه اصلاحش کنه دیگه چی می خواییم؟خداکنه تولیداتش مثل خودش باشه

بالا