سمند

shadkam

Member
بگفته قدیمیای فرح آباد:
مادر سمند و شبرنگ یکی هست. شبرنگ تو پرش عالی بود و همیشه زیر کار و ترین. و بعد هم فروخته شد به ارتش .
سمند بخاظر رنگش موند و هر سال فرستادنش گنبد برا کشش.

امید زمانی

Active member
قدیمی های فرح آباد کی هستند؟؟مادر سمند مادیان نیله یموتی بود که کامبیز آتابای توی اون 4 مادیونی که از ترکمن صحرا انتخاب کرد به تهران آورد به اسم اولاو بعدا سال 73 که مادیان ها را به گنبد برد فدراسیون سمند در اونجا متولد شد . مادر شبرنگ مادیون دوخونی کره قوش تروبرد بود به اسم بچه قوش .
در ضمن خوشحال میشم خودتون رو معرفی کنید فکر کنم طبق قوانین انجمن اعضا باید با اسم حقیقی وارد بشن .

shadkam

Member
قدیمیای فرح آباد یعنی دوستانی که زمان سرهنگ نشاطی و پونی کلاب اونجا بودند.

مخمد مهدی شادکام

کره زیبایی که آقای امینی خریده اند کره مادیان بسیار زیباییست از سمند و گل جردن تولیدی آقای مهندس طبرزدی .
کره ای که در خط خونیش سابقه کورس و پرش هردو را دارد.

جناب دهکردی خیلی وقت که از سمند نه عکسی میزارید نه اطلاعات جدیدی از این سوپر سیلمی در اختیار دوست داران اسب نرکمن قرار میدید

امید زمانی

Active member
ببخشید با تاخیر انجام شد
عکس سیلمی سمند صحرا تقدیم به دوست دارانش

پیوست ها

• samand2.jpg
    samand2.jpg
    258.3 کیلوبایت · بازدیدها: 32

silkway

Member
باز هم کره ای از این سیلمی قهرمان ساز در جمعه گذشته قهرمان شد آی تای2 نام این اسب است

امیر ارسلان عزیز،
یک نسبت تناسبی میان کره های قهرمان یا حتی ورزشی و کره های غیر قهرمان و غیر ورزشی این سیلمی قهرمان ساز! بگیرید، این عدد شاید به زحمت در حدود 2 یا 3% است. فکر نمی کنید در قهرمان ساز بودن آن اغراق می فرمایید؟!

سلام silkway گرامی
آموخته ام که حساب اسب رو از صاحب جدا کنم (که البته هیچ یک از دوستان در حق این حقیر کم لطفی ننموده اند)
در حقیقت مالک اصلی خداست
از تعداد کره های غیر ورزشی این سیلمی بی اطلاعم ملاک من سایت اسبدوانیست ولاغیر

فرمایشات شما در سایت رو رصد نمودم همه اسبها را تایید نمودید الا اسبهای آقای دهکردی !
از شما عاجزانه خواهشمند م که خصومت های شخصیتونو در خارج از سایت و به صورت کدخدا منشی حل بفرمایید .
فضای این سایت بی شباهت به رینگ بوکس نیست
از شما خواهش کوچکی نیز دارم که آن دانستن نام واقعیه شماست که خدای ناکرده مصداق توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند نباشید

بالا