سلحشور

srafil

Member
2.jpg11.jpgاینم 2 تا عکس جدید از سلحشور نایب قهرمان مسابقات زیبایی اصفهان نظر بدید .

salimi

Member
خوش به حالت از اينكه لذت سواري كردن اسبتو مي بري براي بهتر شدن سواريشم تبريك مي گم انشاا... اونيكه مي خواهي بشه

جناب اسرافيل عزيزماشااله زيباييش درحداعلی است.اگه زيرسوارهم دمگيری داشته باشه ديگه حرف نداره.انشااله خيرشوببينی.من يه کليپ قديمی ازسواری شيخ عثمان ديدم که نشونای اين اسب شباهت زيادی به اون اسب توفيلم داره.راستی بااون ماديونی که ازتيره شيخ عثمانه وتوی جشنواره زيبايی اصفهان فکرکنم سال 88که باکرش اومدتوميدون ويه دورسوارشدن نسبتی دا​

srafil

Member
هادی جان قابل شما نیست عزیز پیش کش دم گیریش زیر زین حرف نداره و خود بنده هم روی دم گیری خیلی حساسم و دیگه اینکه بنده اون مادیان رو ندیدم میپرسم عرض میکنم

هادی جان قابل شما نیست عزیز پیش کش دم گیریش زیر زین حرف نداره و خود بنده هم روی دم گیری خیلی حساسم و دیگه اینکه بنده اون مادیان رو ندیدم میپرسم عرض میکنم
آقا مبارک خودتون باشه.من ازاون تيپ آدمايی هستم که اسب رو،نه ازروی اصل ونسب ميپسندم ونه ظاهروسرآخور،اسب غيرتی روبايدزيرسوارديدالبه ازروی فيلمم نميشه گفت چون بعضی ازاين فيلم وعکساروحرفه ايها ميگيرن خوب درمياد.بعضی اسبهای لايقم هست که ازروی بی کيفيتی همين فيلم وعکساازرونق ميفتن.

srafil

Member
آقا مبارک خودتون باشه.من ازاون تيپ آدمايی هستم که اسب رو،نه ازروی اصل ونسب ميپسندم ونه ظاهروسرآخور،اسب غيرتی روبايدزيرسوارديدالبه ازروی فيلمم نميشه گفت چون بعضی ازاين فيلم وعکساروحرفه ايها ميگيرن خوب درمياد.بعضی اسبهای لايقم هست که ازروی بی کيفيتی همين فيلم وعکساازرونق ميفتن.
هادی جان با نظر شما کاملا موافقم مخصوصا اسب کرد متاسفانه خیلی ها فقط بدنبال شجره هستن که به نظر من در مورد کرد اشتباهه اسب کرد باید تیپ کردی سرو دم گیری و سواری داشته باشه حالا من 1 اسب داشته باشم از نریانxو مادیانyولی نه تیپ داشته باشه نه خون و نه سوارس چه ارزشی داره فقط باید باهاش بار جابجا کنم

هادی جان با نظر شما کاملا موافقم مخصوصا اسب کرد متاسفانه خیلی ها فقط بدنبال شجره هستن که به نظر من در مورد کرد اشتباهه اسب کرد باید تیپ کردی سرو دم گیری و سواری داشته باشه حالا من 1 اسب داشته باشم از نریانxو مادیانyولی نه تیپ داشته باشه نه خون و نه سوارس چه ارزشی داره فقط باید باهاش بار جابجا کنم
ما که تواين کارهيچ ادعايی نداريم وواقعا ميگم درحداظهارنظرهم نيستيم.ولی کاش همه حرفه ايهايی مثل شما که راسته کارشون کرده همين نظروداشتن تابعضی ازاسبای لايق گمنام نميموندند که شايدازاونا خون کرددوباره تورگ اسبامون جريان پيداميکرد.

بالا