سلحشور

srafil

Member
hesam جون شما درست میگی داداش ما هم که ادعایی نداریم روش اگه افتخار بدید تشریف بیارید در خدمتتون باشیم از نز دیک سواریشو ببینید بهر حال یه کارایی بلده ولی به پای اسبای شما که نمیرسه:tonguesmiley:

hashemlo

Member
تو عكس معلوم نبود سوال كرديم. اصولا از نظر ما اسبي كه دم نگيره زيبا نيست البته ببخشيد منظورم اسب شما نيست فقط محض اطلاع گفتم

srafil

Member
بنده عکسا و فیلم سواری این اسب رو بزودی میگذارم تا دوستان دم گیریشم ببینن و نظر بدن.

hashemlo

Member
من اهل بيجار - يكي از شهرهاي كردستان هستم در خدمت تمام اسبداره واسب دوستان عزيز هم هستم

srafil

Member
زنده باشید برای شما بهترین هارو ارزو مندم بیجاریها هم که بهترین کردهارو دارن

اسرافیل جان تو زیبایی این اسب شکی نیست منم قصد جسارت نداشتم ولی تو عکس این جور معلوم بود.

srafil

Member
حسام جان نظر شما برای ما محترمه واین نظر شخصی شماست و اینجا هر کسی میتونه نظرشو ازادانه بیان کنه وشما هم درست میگی از روی عکس نمیشه ذرست نظر داد:winksmiley02:

R.sadeghi

Member
من اين اسبو ميشناسم كلي عكس از سواريش دارم موقعي كه تو اصفهان دست آقاي ياري بود مادرش عروسه و پدرش هم به گفته آقاي باقر ياري از اسباي شيخ عثمانه! اگه اشتباه نكنم اين اسب كرد داره ولي كرد خالص نيست!

srafil

Member
من اين اسبو ميشناسم كلي عكس از سواريش دارم موقعي كه تو اصفهان دست آقاي ياري بود مادرش عروسه و پدرش هم به گفته آقاي باقر ياري از اسباي شيخ عثمانه! اگه اشتباه نكنم اين اسب كرد داره ولي كرد خالص نيست!
این اسب از 2 طرف کرده عزیز مادرشم الان از سهراب پره میشه چنتا از عکساشو بذاری ؟در ضمن این اسب مقام 2 جشنواره زیبایی اصفهان رو داره.

بالا