سزار (غرور * گوانجی)

علی اصفهانی

Active member
چند عکس از سزار

پیوست ها

• sezar4.jpg
    sezar4.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 91
  • sezar.jpg
    sezar.jpg
    890.2 کیلوبایت · بازدیدها: 116
  • sezar2.jpg
    sezar2.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 92
  • sezar3.jpg
    sezar3.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 91

ashkann.m

Member
می دونم این اسب چی داره که انقدر ازش تعریف میکنید نه کره خوب میده نه خوشکله نه هیکلش ترازه فقط به درد ادم های خالص پرست می خوره که هی به به و چه چه کنند وقتی می بیننش
شما برو کره های سزار رو نگاه کن بعد نظر بده ..پس. قاهره/گوهر حائت/رامبد/کرشمه وووازتو جیب من در اومدن حتما. سزار اسطوره بود

شما برو کره های سزار رو نگاه کن بعد نظر بده ..پس. قاهره/گوهر حائت/رامبد/کرشمه وووازتو جیب من در اومدن حتما. سزار اسطوره بود
میشه یه کره از سزار معرفی کنی که جای خودشو گرفته باشه یا بتونه بگیره؟
در خوب بودن شیر ایران هیچ شکی نیست

asilasil

Member
اقا پویا دوتا کره خوب ازش هست اگه اشتبا نکنم یکی قاهره یکی هم زمزمه که امید وارم مشکل پدرشون رو به همراه نداشته باشند و به نسل های بعد منتقل نکنن (دست های سزار)

اقا پویا دوتا کره خوب ازش هست اگه اشتبا نکنم یکی قاهره یکی هم زمزمه که امید وارم مشکل پدرشون رو به همراه نداشته باشند و به نسل های بعد منتقل نکنن (دست های سزار)
درسته که خوبن ولی آیا به زیبایی خود سزار هستن؟
آیا سزار 2 ما داریم؟

ashkann.m

Member
پویا جان هیچکدوم از کره های سزار جای پدرشونو نمی گیرن ولی از کره های خوشکلش می شه قاهره/زمزمه آذربایجان/رامبد/غزاله سزار و ... /رو نام برد

به نظر من سزار وپازن اگر ۱۰ سال دیگه زنده میموندن هیچ کدوم از کره هاشون مثل خودشون نمیشدند تا برسه به اینکه بهتر بشن.
عجب اسبهایی بودن.

amin abdian

Member
به نظر من سزار وپازن اگر ۱۰ سال دیگه زنده میموندن هیچ کدوم از کره هاشون مثل خودشون نمیشدند تا برسه به اینکه بهتر بشن.
عجب اسبهایی بودن.
یه مادیان دست آقای پور محمد ضیا هستش که کره سزاره یعنی اگه این مادیان رو از نزدیک ببینید با سزار اشتباهی میشه اسمشم غزاله هستش

سزار یک کره با سینری داره در تبریز نزد اقای پور محمد ضیا به نام غمزه از تیره نسبان بنی لام که قهرمان زیبایی هم شده و خیلی زیباست .

سامان حسینی

Active member
فکرمیکنم قاهره از نظر زیبایی از سزار وپازن سرتره میشه امتیازای زیباییشونو با هم مقایسه کرد دوستان کسی امار دقیق داره بگه

amin abdian

Member
جناب بردبار پس لازم شد حتما در مورد قاهره یه تحقیقی بکنید یا از نزدیک ببینیدش قاهره از سر که از سزار خیلی خیلی سره گردن هم مثل سزار شده ولی هنوز یه 2 سالی طول می کشه تا قاهره خودشو کاملا نشون بده

بالا