سزار (غرور * گوانجی)

khosro.a

Member
چرا ؟ چون دست و پاشون سالمند ؟ یا چون مثلا کهکشان دماوند رو داده و دماوند غرور رو و سزار تولیدی در حد این دو نداره؟

درسته سزار و کره هاش مشکل دست دارن ولی هیچ کدوم از کره های کهکشان و دماوند نمیتونه مثل "قاهره سزار" و "غزاله سزار" باشن.

khosro.a

Member
تو چی؟زیبایی؟

اون دو تا که گفتم تو زیبایی. تو کورسم بازم خط خونی سمرقند خیلی بهتر از حداد بوده و کره های سزارم خیلی بهتر از کره های کهکشان.

صورت و گردن زیبا وتناسب اندامی که "قاهره" داره هیچکدوم از کره های کهکشان ندارن چه برسه به کره های دماوند...

امید زمانی

Active member
اون دو تا که گفتم تو زیبایی. تو کورسم بازم خط خونی سمرقند خیلی بهتر از حداد بوده و کره های سزارم خیلی بهتر از کره های کهکشان.
زیبایی که کهکشان از سزار زیباتره خیلی هم زیباتره . ما داریم چه اسبی تولید می کنیم؟ اسب در درجه اول باید سالم باشه به نظر من .

ایمان

Active member
بهترین کره تولید شده سزار که شباهتی خیلی خیلی فراوانی به سزار داره زمزمه است اینو همه میگن
از قاهره عکس بذار
قاهره خواهر زاده کهکشانه

امید زمانی

Active member
من ذینفع هیچکدام از این اسبها نیستم و اصلا اسب عرب ندارم و نمی دونم چی هست . اما کهکشان زیباتره و این مشخصه ولی چون مادیانها یکسان کم کشش شده نمیشه زیاد مقایسه کرد .

khosro.a

Member
من ذینفع هیچکدام از این اسبها نیستم و اصلا اسب عرب ندارم و نمی دونم چی هست . اما کهکشان زیباتره و این مشخصه ولی چون مادیانها یکسان کم کشش شده نمیشه زیاد مقایسه کرد .

به فرض که کهکشان زیباتر از سزاره. هر دوشونم سیلمی هستن ولی نکته قوّت یه سیلمی نسبت به یه سیلمی دیگه بهتر و زیباتر کره دادن هستش که سزار از لحاظ کره دادن بهتر از کهکشانه. شما اگه بیای تبریز و بری مرکز پرورش اسب آقای پور محمد ضیا(مالک سزار و کهکشان) و کره هایی که سزار داده رو با کره هایی که کهکشان با همون مادیونا داده رو ببینی به حرف من میرسی.

امید زمانی

Active member
به فرض که کهکشان زیباتر از سزاره. هر دوشونم سیلمی هستن ولی نکته قوّت یه سیلمی نسبت به یه سیلمی دیگه بهتر و زیباتر کره دادن هستش که سزار از لحاظ کره دادن بهتر از کهکشانه. شما اگه بیای تبریز و بری مرکز پرورش اسب آقای پور محمد ضیا(مالک سزار و کهکشان) و کره هایی که سزار داده رو با کره هایی که کهکشان با همون مادیونا داده رو ببینی به حرف من میرسی.
ان شاالله که شما درست می فرمایید . روحش شاد و یادش گرامی

khosro.a

Member
بهترین کره تولید شده سزار که شباهتی خیلی خیلی فراوانی به سزار داره زمزمه است اینو همه میگن
از قاهره عکس بذار
قاهره خواهر زاده کهکشانه

قاهره هنوز خیلی کوچکتر از زمزمه هستش. منم فکر میکردم زمزمه بهترین کره سزاره ولی وقتی قاهره رو دیدم نظرم عوض شد. صورت زیبایی که این اسب داره من تو هیچ خالصی ندیدم. متاسفانه ازش عکسی ندارم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سزار از لحاظ کره دادن بهتر از کهکشانه
سزار خیلی بیشتر از تولیداتی که پیش اقا ضیا داره, بیرون داره. فقط شما این دوتا رو نبین. کره ازش هست سایز تروبرد, سرش یک ذوزنقه بی فرم. دمشونم که تعطیل مگه یه چیزی از مادر گرفته باشن, وگرنه سزار که دمی نمیگرفت.
کهکشان هر چند کره های لخت میده ولی کیفیت تولیداتش با همه مادیونا یک حد متوسطی هست و کره بدتر از مادیان نشده.

khosro.a

Member
سزار خیلی بیشتر از تولیداتی که پیش اقا ضیا داره, بیرون داره. فقط شما این دوتا رو نبین. کره ازش هست سایز تروبرد, سرش یک ذوزنقه بی فرم. دمشونم که تعطیل مگه یه چیزی از مادر گرفته باشن, وگرنه سزار که دمی نمیگرفت.
کهکشان هر چند کره های لخت میده ولی کیفیت تولیداتش با همه مادیونا یک حد متوسطی هست و کره بدتر از مادیان نشده.

سزار اینجا کم کره نداره. آقای پور محمد ضیا گله ای از تولیدات سزار داره. قبلا" هم عرض کردم شما باید تشریف بیارین و کره های سزارو و کره های کهکشانو که همه مادرشون یکی هستن با هم از نزدیک مقایسه کنی.

s.parizimanesh

Active member
همه این اسبهایی که شما میفرمایید خوبی های خودشون را دارند و در کنار این خوبیها عیب هایی هم دارند
چیزی که مطرح هست باید ازکشش وتلفیق این کره ها با هم عیب ها را اصلاح کرد و کره سالم و زیبا تولید کرد
همش که نمیشه تو یک فاز تولید کرد.

khosro.a

Member
سزار شهریور 87:sadsmiley:

پیوست ها

• DSC00203.JPG
    DSC00203.JPG
    143.3 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • DSC00204.JPG
    DSC00204.JPG
    137.3 کیلوبایت · بازدیدها: 96
  • DSC00205.JPG
    DSC00205.JPG
    141.6 کیلوبایت · بازدیدها: 50
  • DSC00207.JPG
    DSC00207.JPG
    144.9 کیلوبایت · بازدیدها: 73

ایمان

Active member
خسرو خان جمعا میدونی اقا جلیل چندتا کره ازش گرفته ؟ ( بجز اونهایی که تو خوزستان ازش گرفتن )

بالا