سرخوش (طلاقوش*گل آق بند)ن

hooshmand

Member
تقديم به دوستداران اسب اصيل تركمن

سيلمي رزان (سرخوش) يكي از برترين كره هاي طلاقوش قهرمان.......
نرياني خالص تركمن فوق العاده با غيرت و جنم دار ....با كره دهي عالي ...............
رزان در سن 2و 3 سالگي در سالهاي 1388 و 1389 در ميادين سواركاري گنبد كاووس و اق قلا در ميان تركمن هاي دوخون به شايستگي و سر بلندي كورس كرد و با 34 امتياز در گروه يك تركمن خيلي از تركمن هاي دوخون امتياز بالا (38 تا 62 ) را ..خاك و عذاب داد بنحويكه از 13 بار كورس 8 بار صاحب مقام و عنوان گرديد...............
................................................................................................................................
....................................IMG_0571_001.JPGسيلمي رزان ديماه1392...گنبد كاووس..چاروايلقي.......IMG_0572_001.JPG...................................................................

ماشاالله روزان
بسیار زیبا ماشاالله
دست شما درد نکنه جناب اقای مهندس هوشمندو جناب اقای یلقی که چه رسیدگی عالی شد روزان
بسیار زیبا و تغییر اساسی کرده این سیلمی زیبا و تبریک دوباره به اقای سید مهدی حقگوبابت داشتن این سیلمی زیبا .
بازم کمال تشکر دارم از جناب اقای مهندس هوشمند .

hooshmand

Member
الان آقای حق گو سرخوش خریدند؟
میاد کرمان؟

سلام جناب اقاي پور بهزاد

احتراما به استحضار ميرساند جناب اقاي حقگو در راستاي برنامه ريزي بلند مدت براي حمايت و پشتيباني از توسعه پرورش اسب اصيل تركمن در استان گلستان و ديار كريمان اقدام به خريد سيلمي اصيل تركمن ..رزان (سرخوش ) نموده اند ...
سيلمي رزان تا اواخر بهار 1392در استان گلستان ..شهرستان گنبد كاووس روستاي چاروا يلقي مستقر
وبا مديريت استاد جناب اقاي نورياقدي يلقي كشش هايش انجام و پس از ان به استان كرمان اعزام خواهد شد
شايسته است توليد كنندكان اسب اصيل تركمن در استان هاي كرمان يزد ..اصفهان.شيراز فرصت را مغتنم شمرده و از ظرفيت هاي ژنتيكي و توليد مثلي اين سيلمي كم نظير با كارنامه درخشان و قابل قبول ورزشي براي توليد كره هاي
1---ورزشي
2- زيبا
بهربرداري لازم را مبذول نمايند ...انشاالله

hooshmand

Member
تقديم به دوستداران اسب اصيل تركمن در ديار كريمان ............

تقديم به جنابان اقايان...... حقگو ..پوربهزاد ..كرم شاهي ... علي محمدي ..اشرف گنجوي

........................................................................................................................
...IMG_0563_002.JPGسيلمي رزان..گنبدكاووس ..چاروايلقي ..92.10.07
...................................................................................................................
..........................................IMG_0564_001.JPG.....................................

به به خیلی خوشحال شدم....مادیون ترکمن ندارم ولی یک آنگلو عرب دارم از تولیدات آقای مهردادشیدفرامسال اگه زود بیاد کرمان با اجازه جناب حقگو حتما ازش میکشم..کشش قبلش هم ازطوفان کره سدبای کشش شده البته من نکشیدم...

جناب مهندس هوشمند ممنون از لطف شما نسبت به معرفي و مشاوره تخصصي كه در زمينه پرورش وتوسعه اسب اصيل تركمن در اختيار اينجانب و ساير دوستان قرار ميدهيد
انتخاب شايسته سيلمي روزان و قرار گرفتن اين سيلمي در چرخه توليد اسب اخال تركمن با ويژگي هاي خاص اين سيلمي كه توسط حضرت عالي صورت گرفت خدمتي بزرگ به توسعه اسب اصيل تركمن خواهد بود

به به خیلی خوشحال شدم....مادیون ترکمن ندارم ولی یک آنگلو عرب دارم از تولیدات آقای مهردادشیدفرامسال اگه زود بیاد کرمان با اجازه جناب حقگو حتما ازش میکشم..کشش قبلش هم ازطوفان کره سدبای کشش شده البته من نکشیدم...

امير خان بنده ارادتمند شما هستم حاضريم كل اسب را تقديم كنيم

ماشالله

تناسبات و به خصوص گردن بسیار زیبائی داره

جتاب حقگو تبریک میگم
مشتاق دیدنش هستیم از نزدیک ایشالا

امير خان بنده ارادتمند شما هستم حاضريم كل اسب را تقديم كنيم
خیلی ممنون.همین که شما این نریان زیبا رو به استان می اورید لطف بزرگی به همه اسبدارهای استان مخصوصا مادیان دارهای ترکمن ومادیانهای ورزشی کردید...
سپاس و قدردانی من را بپزیرید...

ماشالله

تناسبات و به خصوص گردن بسیار زیبائی داره

جتاب حقگو تبریک میگم
مشتاق دیدنش هستیم از نزدیک ایشالا

انشاالله در خدمت شما هستيم امين جان
واميدوارم كه پيست كورس كرمان كه در ايران بينظير است هر چه زودتر راه اندازي شود تا شاهد افتخار افريني توليدات پر امتيازترين سيلمي خالص تركمن در ديارمان باشيم

پیوست ها

• image.jpg
    image.jpg
    663.1 کیلوبایت · بازدیدها: 63
به این میگن کار اصولی.
چند روز قبل معاونت فنی بودم داشتن براش برگه کشش هم میزدن.

مبارکتون باشه و انشااله روند روبه جلویی که استارتش رو زدید ادامه داشته باشه.

انشاالله در خدمت شما هستيم امين جان
واميدوارم كه پيست كورس كرمان كه در ايران بينظير است هر چه زودتر راه اندازي شود تا شاهد افتخار افريني توليدات پر امتيازترين سيلمي خالص تركمن در ديارمان باشيم

خدمت از ماست جناب حق گو

منم امیدوارم که پیست کرمان راه اندازیه شود
اما خوب تا جائی که من در جریان اون پروژه هستم فعلا وضعیت خوبی نداره و امیدوارم بخش خصوصی وارد کار بشه تا بتونیم شاهد افتتاح مجموعه باشیم.

بالا