سرخوش (طلاقوش*گل آق بند)ن

hooshmand

Member
امیدوارم نهایت دقت و احتیاط در این جابجایی ها بشود و تمام عناصر دخیل در این کار قدر محموله ی خود را بدانند که هر گونه آسییبی به این گونه مخازن ژن اسب اصیل ضایعه ای برگشت ناپذیر به صنعت پرورش اسب ایران خواهد بود.

و امثال من فقط میتوانیم دعا کنیم .

و چه خوب بود عکسهایی از مراحل حمل و نقل و رسیدن به مقصد را میداشتیم.

سلام جناب اقاب مهندس عبدلله زاده
سپاس و امتنان از حساسيت و دل نگراني بجا و پسنديده جنابعالي در مورد سلامتي و ايمني سيلمي ارزشمند رزان

..............................................................................
احتراما به استحضار ميرساند سيلمي رزان در پروسه حمل نقل طولاني و خسته كننده از قلب تپنده تركمن صحر ا (كنبد كاووس) پايتخت اسب ايران به ديار كريمان...
بسلامتي حدود ساعت يك بامداد پنجشنبه مورخه 22 خردادماه 1393 وارد باشگاه جناب اقاي حقگو گرديد.
اينجانب اميدوارم دوستداران اسب اصيل تركمن فرصت بهره برداري از اين ذخيره ژنتيك ارزشمند و كم نظير در استان كرمان را مغتنم شمارند .

matina

New member
خب خدا را شکر
به همه زحمت کشان این پروسه ، خسته نباشید میگویم. . . . خدا قوت
ضمن تبریک مجد د به جناب حق گو از ایشان تقاضا دارد تصاویر بروز شده ای از سیلمی ارزشمند " سرخوش " به صورت دوره ای برایمان بگذارند تا ما هم نصیبی هر چند کوچک از زیبایی این زیبای بهشتی برده باشیم.
متشکرم
عبدالله زاده

بسیار هم عالی
بیصبرانه مشتاقم از نزدیک ببینم این اسب زیبا رو

امیدوارم در کرمان قدر این مال کم نظیر دانسته شود

hooshmand

Member
................دست ماكوتاه و خرما بر نخيل....................

جناب اقاي سيد مهدي حقگو

حال كه سيلمي قهرمان و ارزشمند رزان از ديار مادري اش تركمن صحرا بر ديار كريمان ميهمان گشته
شايسته است دوستداران رزان را در استان گلستان از عكسهاي جديدش بي نصيب نفرماييد .............
يا علي مددي ............
.

hooshmand

Member
جناب اقاي سيد مهدي حق گو

اقا هزار ماشاالله به رزان قهرمان ...هزار ماشاالله...هزار ماشاالله...
دست پنجه جنابعالي و جناب مربي اقا مصطفي جلودار و همه پرسنال خدوم و زحمت كش باشگاه حق گو در كرمان در نكند
خدا قوت به همگي بارك الله...خيلي شايسته و عاشقانه حق يك سيلمي قهرمان تركمن را در ديار كريمان ادا نمو د يد
واقعا باعث افتخار است ................. تنشاالله خداوند متعال عوض را به جنابعالي و همكاران عنايت فرمايند
جادارد اينجا يادي از جناب مهندس مهرداد مهرپور و اخوي گرامشان جناب مهندس ميلاد مهر پور بنمايم كه زماني كه در معيت اين دوستان عزيز براي بازديد رزان در تابستان 1392 به روستاي خوجملي رفته بوديم با چه صحنه اي از درد و رنج و گرسنگي و لاغري مفرط اين سيلمي قهرمان مواجه شديم كه تاسف و اندوه همه ما را فراگرفت و نا خوداگاه از شدت ناراحتي چندين با بر سر خود كوفتم و در دل شكوه ها نمودم ...و وقعا دلم در ان لحظات شكست و
از خدا خوستم اين سيلمي از اين وضعيت نجات يابد ....كه جنابعالي مردانه و مرد ....اين گوهر را از ان وضعييت نجات داديد و استاد يلقي هم عاشقانه پاي كار محكم ا يستادند و رزان به وضعيت عادي برگشت و اينجانب هم در ايام اقامت در گنبد عاشقانه و بيشتر از اسبانم در خدمت رزان بودم........
ولي ....ولي ...ولي وضعيت رزان در اين ايام در كرمان... حكايت دگري است در شان و اعتبار اين سيلمي قهرمان و چشم نواز ...

فرصت را مغتنم شمرده پيشنهاد مي نمايم حتما با اين پتانسيل رزان براي سال اتي قبل از اعزام رزان به گنبد حتما ماديان هاي مورد نظر خودتان را پر نموده و پس از اطمينان از پر شدن انها رزان را راهي گنبد نماييد ...

سرافراز و پاينده باشيد
حسن هوشمند

تقديم به دوستداران اسب اصيل تركمن

رزان (سرخوش ) سيلمي خالص تركمن

پاييز ١٣٩٣ كرمان

image.jpg

پیوست ها

• image.jpg
    image.jpg
    451.8 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • image.jpg
    image.jpg
    514 کیلوبایت · بازدیدها: 20

silkway

Member
سلام،
ضمن تشکر از ارسال این عکسهای زیبا و لذت بخش،
خواستم دوستانه خدمت شما عرض کنم، گرچه از داشتن عکسهای با کیفیت و سایز بالای روزان و گل بیکه بسیار خوشحال شدم، لکن، بهتر است به جهت پیشگیری از سوء استفاده، و همچنین سهولت دانلود، عکسهای خود را در سایز های حرفه ای منتشر ننمایید.

rahsepar

New member
عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب آقای حقگو
لازم دیدم ضمن تبریک به شما بجهت تملک این سیلمی خالص و زیبا با شجره عالی. از اهتمام حضرتعالی در گرداوردی اسبهای ترکمن با تبارنامه عالی و نگهداری و تولید به نوبه خود تشکر کنم.
امیدوارم که این زحمات و تلاشهای گران سنگ شما موجب حرکت رو به رشد و ارتقای سطخ تولیدات شود.
اما درباره سیلمی بینظریتان سرخوش باید عرض کنم نسبت به شجره و فنوتایپ عالی آن امیدوارم نقطه عطفی باشد برای حرکت رو به رشد و ارتقای سطح تولید خوب از این سیلمی بینظیر.
اینجانب در صدد استفاده از این خط خونی عالی جهت تولیدات خود هستم.

با تشکر
رهسپار

ممنون از اظهار لطف شما جناب رهسپار نسبت به سيلمي رزان

خدا را شاكرم كه امانت دار اين سيلمي هستم و وجود اساتيدي همچون شما مايع دلگرمي اينجانب در عرصه پرورش اسب اصيل تركمن ميباشد

ضمنا رزان متعلق به خود شماست

پيروز باشيد

rahsepar

New member
ممنون از اظهار لطف شما جناب رهسپار نسبت به سيلمي رزان
خدا را شاكرم كه امانت دار اين سيلمي هستم و وجود اساتيدي همچون شما مايع دلگرمي اينجانب در عرصه پرورش اسب اصيل تركمن ميباشد
ضمنا رزان متعلق به خود شماست
پيروز باشيد

با عرض سلام
ممنونم جناب آقای حقگو, از لطف جنابعالی نبست به اینجانب. بنده در زمینه اسب ترکمن شاگردی بیش نیستم, و انشالله با گذشت زمان در معیت شما و دوستان دیگر تجربیاتی کسب نمایم.
ضمنا مالکیت سیلمی با ارزش رزان برازنده شماست. انشالله خیرش را ببینید.

با تشکر
رهسپار

سید موسوی

New member
باعرض سلام ماشاءالله بسیار زیبا و قشنگ با خط خونی عالی خدا از چشم بد محافظت کنه و بهتون ببخشش جناب حقگو محبت بفرمایید از تجربتون نسبت به پرورش و تغذیه مناسب و نگهداری سیلمی بنده را راهنمایی کنید باتشکر

با سلام به استحضا ر دوستان ومالکین محترم اسبهای ترکمن میرساند که جواب 351 راس تست dnaنیمه دوم سال 1393 بر روی سایت شورای تبار نا مه فدراسیون منعکس گردیده است .

بالا