سحر(سالار2*شیرین)

نام:سحر
نام پدر:سالار2DSC02889.JPGDSC02891.JPGعکس۰۰۲۴_001 (1).jpgDSC00096.jpgDSC00222.jpg
نام مادر:شیرین
رنگ:کرنگ
مالک:آقای محسن رحمتی
محل نگه داری:روستای محسن آباد برخوار اصفهانعکس۰۱۸۴_001_001_001.jpgعکس۰۱۴۳_001_001_001.jpg

srafil

Member
اقا محسن سالار 2 الان 9 سالشه مادیان شما 7 سالشه چطوری پدرش سالاره 2؟:dodgy:

srafil

Member
اقا شاهین به نظر شما شاهزاده اقای قربانی بهتر از پاشا خان اسغر نیست؟

شاهزاده فقط یه دم عالی دارد بس نه نشان زیبایی دارد ونه سینه فقط بازارش را داغ کردن جانم- درضمن کره سحر هم بدنیا آمد که از سیلمی هلاکوخان بنام شهنواز بوده والان درمزرعه پرورش اسب آقای زارعان است -حیف که سحر الان بعد از زایمانش مریض شده وگرنه بهتون غرور وپرخونی سحر با کره اش نشان میدادم تا ببینید که سالار 2را میخوردش یا نه حالا ظاهر وباطن اینی که هست - درضمن علی آقا سیلمی شما عالیه واجب شد با دایی برسیم خدمتتون واقعا زیباست

تشکر مخصوص هم از کلینیک اختصاصی اسب دکتر احسان دارم بابت معالجه ومعاینه سحر وآشنایمون با دکتر احسان طاهری که واقعه عالیه

سلام آقای رحمتی
ما در خدمتیم تشریف بیارید.
آقای طاهری دکتر خوبیه کارای مادیونای ما رو هم اون انجام میده
مشکل سحر چی بود؟

بعد اززایمانش 5ساعت بعدش کولیک وحشتناک تا پای مرگ که دیگه دل ازش بریدم وناراحت کره اش بودم ولی باتزریق آخرین سوزن یا آخرین امیدشروع به ادرار کرد وازمرگ حتمی به امید خدا نجات یافت ولی ازبسکه فشار به روده ها آمده مدفوع بند آمده وصورتش وفک ودندان هم داغون از بسکه روی زمین زده خلاصه مساعد نیست وحالم راگرفت طوری که اصلا نگاه کره هم نکردم

srafil

Member
ذر مقایسه با پاشا خان طلا قوش گزینه بهتریه
راستی اقا محسن نگفتی پدر مادیانت کیه؟

طلاقوش کدام اسب است -شمااجداد سحر خانم رااصلا گمنام بدونید ظاهر وباطن اینی که هست درضمن شماره میکروچیپ رامیفرستم یکسری هم به بانک اطلاعات حیوانات ایران بزنیدوقتی که خودش هنر وجوهرش راداره دیگه برا من صحت وسوق اجدادش مهم نیست

srafil

Member
من قصذ جسارت نداشتم اقا محسن شما فرمودید پدرش سالار 2 هستش بنده هم عرض کردم مادیان شما 7 سال داره و سالار 2 9 سال پس ................در ضمن سیلمی طلاقوش در مبارکه اصفهان کره حق سالار 1 با داغ دره شوری 11 سال سن سمند یال و دم مشکی دم گیری و نشان و سواری عالی اگر خاستیذ بکشید در خدمتم چون مال دوستان هستش اگه اینو ببینی شاهزاده به چشمت نمیاد

بالا