سحر(سالار2*شیرین)

پدر سحر یک اسب سمند دره شور خالص بوده که هم اکنون هم در منطقه برخوار به نام سالار (معروف به سمند یرقه ای ها)که ازگله سمیرم خریداری شد که دوستان پدرسحر را با سالار 2 اردشیر اشتباه نگیرند که سمند دره شور فوق العاده زیبا وکمیاب بایال دم شسته است که کشش هم نمی کنه وسحر را هم اوایل ورودش به برخوار من با مادیانم کشش کردم وحاصلش سحر خانمی هست که میبینید دوستان -حالا سعی میکنم عکسش رابراتون بگذارم

srafil

Member
اقا محسن باید خدمتتون عرض کنم که سمند یال و دم شسته در دره شوری اصلا مطلوب نیست و نشان از نا خالصیه و اینو همه اساتیدم میدونن
واین که جواب مارو ندادی ایا این مادیان کرد قاطی نداره؟

گفتم که پدرش اسب سمند یال ودم سفید است که حالا دیگه ناخالصی دارد نمی دانم وچون چندتا اسب سالار تو منطقه هست این را سالار 2 میشناسند اما این اسب سمنددره شور خالص است فوق العاده زیبا سر وگردن و دم کپل عالی که کمیاب بی نظیر است -مادرش هم مادیان که پیش خودمان بوده وسردم گیر که فروختیمش دیگه ناخالصی وخون کرد داشته یا نداشته رانمی دانم ظاهر وباطن این سحر خانم را زاییده که الان هم سحر دارای یک کره هست بنام سهند(پاسارگاد-سحر)وبا کهیلا برادر تنی سالار 2 اردشیر با همکاری آقای دکتر طاهری درفلاورجان کشش کردم وپیشکش تمامی دوستان البته این راهم بگم شنیدن کی بود مانند دیدن سحر راباید سر ودم وگردن وسواریش را از نزدیک ببینید -

شرمنده سهند (شهنواز*سحر) که اشتباها من به اسم سهند (پاسارگاد*سحر)تایپ کرده ام البته پاسارگاد آقای سهیلی پور هم برادر ناتنی سهند است

DSC00864.jpgDSC00867.jpgفعلا از مادیانم عکس واضح ندارم بعدا میگذارم!! این عکس کره اش هست که اسمش طلاکوب کره ی (طلاقوش و نگین)

سلام دوستان اینم عکسهای جدید سحر خانم با9ماه آبستنی ازکهیلاکه مالکش آقای حسن کیانی بود که متاسفانه ازدست رفتIMG_0995.JPGIMG_1003.jpg

پیوست ها

• siteroooz_piic (17).jpg
    siteroooz_piic (17).jpg
    49.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7
ممنون آقامهدی چیکارکنیم گرفتاری زندگی فرصت بادوستان بودن راازماگرفته -قولمان هنوز یادمان نرفته درمورد فیلم رخش /مادیان شمانگین نزایید چند ماهشه؟

بالا