ساها

امیر حسین جان شما بودین که گفتین ساها عرب کرده ولی حیفه به این اسب عرب کرد گفت.همه میدونن کردیش بیشتره
من اسب کرد تربیت کردم ولی صدرصد کرد نبودن ولی کردیش بیشتر بود(البته اگه شما بهشون عرب کرد نمیگید)/الان من 3تا سیلمی دارم 4تا هم مادیون اصیل.ازشون کره گرفتم که به جرات میگم خالصن ولی هنوز 5و6ماهه هستن/این سیلمی ها و مادیونهارو اصلاح نژاد کردم که حدوده11سال طول کشید.و 4تا هم کره دارم//که به موقش تو همین انجمن معرفیشون میکنم
ماهم به تلاشگرانی مثل شما افتخارمیکنیم ایشالا کره های خوبی ازاب دربیان.کره ها الان بیجارن؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
امیر حسین جان شما بودین که گفتین ساها عرب کرده ولی حیفه به این اسب عرب کرد گفت.همه میدونن کردیش بیشتره
من اسب کرد تربیت کردم ولی صدرصد کرد نبودن ولی کردیش بیشتر بود(البته اگه شما بهشون عرب کرد نمیگید)/الان من 3تا سیلمی دارم 4تا هم مادیون اصیل.ازشون کره گرفتم که به جرات میگم خالصن ولی هنوز 5و6ماهه هستن/این سیلمی ها و مادیونهارو اصلاح نژاد کردم که حدوده11سال طول کشید.و 4تا هم کره دارم//که به موقش تو همین انجمن معرفیشون میکنم

بدون گفتن پدر و مادرشون 4 تا عکس بگذارید
از تیپ معلومه چی هستن.
شاید معنی شما از کرد چیز متفاوتی هست

یاس

New member
با سلام. ساها کرد خالص مادر:ستاره کره طوفان خواهر تنی سهراب. پدر:شبرنگ اقای فرتاب کره شیهه و شادی(مادر شورش و کامران). یعنی نوه طوفان و برادرزاده شورش و کامران میباشد.
تولید اقای عبداله زاده کرمانشاه. متولد 1377

بالا