ساها

sarafraz

New member
کسی عکس یا فیلم بیشتری از این اسب نداره؟
کشش میشه؟قیمت؟
میگن بازی کنه و تنده درسته؟

vahid.

Member
ازش کشش میشه ولی نمیدونم الان چنده سه سال پیش میگفتن 500
با مادیون کرد کرههاش خیلی خوب در میان مخصوصا از نظر سواری هم خودش هم کرههاش خیلی خوبن

shaho

New member
سیروان جان بگوبزارماهم بدونیم.به نظرمنم که قاطی داره ولی کردی اش اینقدرزیاده که بایدریزبشی تواستایلش

دوست عزیز تعریف از خود نباشه.من حدوده 27ساله تو کاراسب کرد هستم.واکثر اسب های ایرانو میشناسم میشناسم .حتی سیلمی ها که شاید کمتر کسی میشناسه.
ساها چندسال پیش به دلیل منافع شخصی در یک جایی همراه با یک اسب خیلی معروف که همه ایران اونو میشناسن بهشون داغ زده شد...ولی کسایی که نمیتونن اسب کردو خوب تشخیص بدن بهش کرد عرب گفتن..ساها :سرو گردن.کشال.حرکات دستو پا.حالت دم گیری.وسواری.خصوصیات اسب کردو داره نه عرب.من نمیگم ساها 100%کرده ولی حداقل80درصد خونش کرده...اگر باز هم کسی قبول نداره من میتونم حضوری ثابت کنم.و از همه دوستان یک خواهشی دارم درباره اسب های معروف نظر ندن.چون نظر اشتباه مجوب بد نامی اسب میشه و از چشم میوفته و...

اقاسیروان منظورما ازعرب کردبودن ساها بدویا ضعیف بودن این اسب نبوداون چیزی که ما دیدیم وشنیدیم این اسب معروف به عرب کرده البته عرب کردهایی داریم که خیلی بهتروپرخونتراز کردخاص دراومدن درضمن تو منطقه ما عرب کرد رودوخون نمیدونن

ساها درصد کردیش خیلی بیشتره نمیشه بهش عرب کرد گفت...
کسی میتونه اسبی معرفی کنه که تو این انجمن هم معرفی شده باشه که صدرصد کرد باشه؟؟؟؟؟؟
تمام اسبهایی که تو این انجمن معرفی شدن البته بجز یکی دوتا همشون بین60الی 90خون کرد دارن

منم قبول دارم عرب کردهایی هستش که خیلی پر خون هستن ولی باز هم دلیل بر بهترین نمیشه...
منظوره من از سواری یه چیزه دیگه بود که نمیشه اینجوری توضیح داد.
من درصد کردیش وچرا بهش داغ زدنو براتون عرض کردم.

بالا