زیبایی مهرماه اصفهان -89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soheil Sanati

Active member
جناب جوجو عزیز:laughingsmiley: شما واقعا" معلومه چقدر در اسب عرب وارد هستید که اسبهایی مثل پازن و سزار و خالد خان و و و.... رو کچل و تاس میبینی!!!!:dodgy: بازهم از اطلاعات و نظراتتون در مورد اسب عرب و بخصوص خط خونی سمرقند بفرمایید تا ما هم بیشتر کچل و تاس هارو بشناسیم!!:dodgy::laughingsmiley::wacsmiley:

خسرو جان ایشون جغرافیاشون خیلی خوبه

khosro.a

Member
نظر شخص شما باعث از بین رفتن یا نادیده گرفتن ایردات نمیشه. شما دوست داری بکشی هم بکش ولی توجه کن به نتیجه.
تو کدوم کورس غوغا کردند؟!!

بنده هم عرض کردم که فقط نظر شخصیه منه و شاید همه اینو ایراد بدونن. شما خودت که نتایج کورسهای پازن و کره هاشو بهتر از من میدونی.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
lميشه يه سوال از خدممتون بپرسم؟؟
شما چند سال هست که توي اسب کرد سررشته داريد؟؟
شما چندبار تا حالا اصفهان اومديد؟؟
کدوم شهرهاي اصفهان تا حالا رفتيد و اسب ديديد؟؟
اسم هاي شهرستانهاي معروف در اسب را ميگم شما بگيد آيا اصلا رفتيد؟؟ و اگه رفتيد اصطبل کي رفتيد و کدوم اسب را ديديد؟؟ توي اين شهرستانهاي اصفهان؟؟
گز-برخوار- سين- دروازه- يونارت-رهنان-خميني شهر-قجره ورستان-درچه- فلاورجان-ريز - دولت آباد و...؟؟
استان اصفهان از زمان صغويه و شاه عباس که مرکز حکومت بوده اسب کرد هم براي مراسم تعزيه و حکومت شيعي رسميت پيدا کرد و هم براي بازي چوگان که بزرگترين و قديمي ترين ميدان چوگان جهان هست از اسب کرد به طور گسترده استفاده ميشده.
شما طبق کدوم مدارک اينطور صريح همه چيز را رد ميکنيد؟؟
اینها که نام میبری شهرستان نیستن و معروفم نیستن تو اسب.
تمام این جاهایی رو که میگی رفتم. از همه اسبام عکس دارم تک تک. تعداد کمی رو گذاشتم روی سایت.
من چی رو رد کردم؟ شما 10 تا اسم از اسبهایی که میگی کرد هستن بیار بیشترشون یه طرف عراقی دارن.

♘امیرحسین♞

نوشته اصلی توسط ♘امیرحسین ♞
برا نگه داشتنتون حتما بباليد ودر مورد قيمت نابودي هم خدمتتون عرض كنم كه خدا بيامرز مري خانوم فوقالعاده بيش از منو شما ميدونست كه مباركو برا اصلاح اون ايرادات آورد.البته بازم ميگم حتما بباليد برا نگه داشتنش .
تعداد کشش های مبارک قبل و بعد مرگ مری خانم رو مقایسه کن منظورمو میفهمی.

♘امیرحسین♞

من اينجوري فكر نميكنم واقعيت اينو ميگه كه كره هاي مبارك هم تو كوس و همتو زيبائي حرف ندارن تو ايران
مقایسه کن اگر همون زمانی که مبارک امده 15 تا مادیان مصری هم امده بود وضعیت مثل الان بود؟ از همون مادیونا کره مصری تولید میشد و سالانه هم مادیون جدید میومد.
رشد کردیم یا پس رفت؟
از بهترین مادیونای خالص تعدادی زیادی کره با مبارک تولید شده که نه خالص هستند نه در مقایسه با مصریها قیافه دارن. و مشکلاتشون رو منتقل میکنند به نسلهای بعد. و هیچکدومم نتونستن جای مبارک رو بگیرن. وقتی یک سیلمی اینهمه کره داده و نتونسته خودش رو کپی کنه یعنی چی؟
بنظر شما اونا اسبی به ما میدن که ما از خودشون بهتر تولید کنیم؟

حتما بعد فوت مري خانوم مبارك نتونسته اونچنان تاثير گذار باشه بله ؟در ضمن موقعي كه خدا بيامرز زنده بود توليد كننده هااز اطلاعات ايشون استفاده ميكردن و نتيجه هم گرفتن ولي بعد فوتش همه ديگه خودشو يه پا ............مثل سهيل صنعتي كه فكر ميكنه عالم دهره .راستي اگه اون خروش نبود اون چيكار ميكرد ؟
دوست تبریزی زمان مری خانم اسب ترکمن قیمتش از عرب بیشتر بود.کسی عرب نگه نمیداشت (میتونی لیست حراج ها رو ببینی). یزدیها دره شور داشتن. همه این هجوم بعد از مرگ ایشان بوده.

مثل سهيل صنعتي كه فكر ميكنه عالم دهره .راستي اگه اون خروش نبود اون چيكار ميكرد ؟
شمام تو یک شهر دیگه همون احساس رو داری

Soheil Sanati

Active member
ببین جوجو.همون اسمت کافیه که بفهمیم چه خبره.خودت رو پشت این اسم پنهان نکن.مرد باش و با اسم اصلی بیا

khosro.a

Member
خسرو جان من كاملا ارادت دارم به شما شما صحيح ميفرمائيد بنده اصلا هيچ اطلاعاتي از اسب ندارم مخصوصا اسب عرب :laughingsmiley:با اين تعصبائيكه نشون ميدي حتما يك ماديون ويا يك سيلمي از خون سمرقند ويا سزار و........داري منتظرم تا معرفي كنيد تا استفاده كافي از تجربيات شما كرده باشم .بازهم ارادت خالصانمو به شما همچنان دارمو خواهم داشت

نه داداش من نه سیلمی از خون سمرقند دارم نه مادیون ولی سمرقند و خط خونیشو خیلی دوست دارم.

♘امیرحسین♞

از اینایی که اسم بردی یک عکس هم بگذار. تا نه من همه بهت بگن که چنتاش کرده. از 3 تاش که معرفی شده تو سایت یکی عراقی توشه. و بیشترشونم تولید خودتون نیست.

من در مورد تعزیه و مخالف و موافق هیچ اطلاعاتی ندارم. هر چی دوست داری میتونی بگی.
ولی تو اسب عرب, کرد و کاسپین تعداد انقدر کمه که براحتی هر کسی میتونه بفهمه چی به چیه. نیاز به داشتن دکترای اسب از سده نیست.

عکس ها رو میگذارم تا همه نظر بدن.

در ضمن ! سعی کن آبروی بقیه اسبارو مثل اسب قبلی که روش مانور میدادی, نبری

♘امیرحسین♞

من ابدا چنين احساسي داشته باشم جناب قاسمي من ميخوام از دوستان تازه يه چيزائي ياد بگيرم اگر جناب عالي وبعضي دوستان اجازه بدهند در غير اينصورت با يه دسثور كوچيكتون ديگه نميام تو انجمن
آمدن و رفتن برای همه آزاده. همچنین یاد دادن و یاد گرفتن,

♘امیرحسین♞

جواب منو ندادی شما

مقایسه کن اگر همون زمانی که مبارک امده 15 تا مادیان مصری هم امده بود وضعیت مثل الان بود؟ از همون مادیونا کره مصری تولید میشد و سالانه هم مادیون جدید میومد.
رشد کردیم یا پس رفت؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا